ОЧАКВАНИЯТА НИ ЗА МЪЖЕТЕ(БАЩИТЕ)

  • 2 647
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ако трябва да изброявам какво очаквам от мъжа си, няма да ми стигне място  Laughing Имам доста неща, на които държа, и са, едва ли не, задължителни. И ако човек не отговаря на това, което искам, значи не е този, когото търся. За сега поне вярвам, че съм намерила правилният  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 296
Аз пък държа да си гледа "мъжките" работи  - да ремонтира нещо счупено, или да го занесе на ремонт; да се грижи и за моята кола; разбира се - да осигурява финансови средства; да хвърля боклука; от дом. работа - да ми помага за сервирането и отсервирането, да си почиства масата и да си слага чиниите в миялната, когато хапва сам. Не искам да пере, да глади, да сгъва дрехи,  да чисти с прахосмукачка и да бърше прах като практика. Може по изключение - когато съм болна, тотално изморена, отсъствам и т.н. . Най -много държа да ми обръща внимание, когато искам /а на бебето - постоянно/, да излиза с приятели, когато нямам общи планове Mr. Green. След 10 год. брак горе-долу е по моему.

# 17
  • Мнения: 22 908
Момичета, май повечето съпрузи са от модерната напоследък порода -ЖЕНЕН ЕРГЕН!!! Joy
Тази порода винаги си е била основна,рядко са еземплярите от вида:Мога да правя всичко сам.

# 18
Очаквайте от МЪЖЕТЕ(БАЩИТЕ) това, на което учите синовете си.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
А също и учете синовете си на това, което очаквате от мъжете си!  Heart Eyes

Един ден синовете ви ще станат мъже, съпрузи, бащи! Да мислим отсега за снахите!  Hug

Очаквам от мъжа ми да е баща. Да е съпруг. Да е до нас. ...   bouquet

По-конкретно: веднъж седмично да пуска прахосмукачката вкъщи. /аз съм с астма и прахова алергия/ Прави го и аз винаги му благодаря!  Mr. Green

Случва се той да изхвърли боклука, да подреди изпраните дрехи, да оправи леглото ни...

Той се грижи за семейната кола!

Работи и си носи заплатата у дома /същото правя и аз/.

Инициативен е за ремонти вкъщи.  Hug

Почти никога не готви, не мие чинии, не бърше прах, не пазарува. Но за мен тези неща като цяло не са проблем.

Доволна съм от положението!  Flutter /пу-пу/

# 20
  • Мнения: 2 161
Хубаво си подредихте очакванията за момчетата,които ще станат един ден мъже.А от момиченцатаси какво да очакваме?

# 21
  • Мнения: 2 908
Аааа,това е за друга тема-и там ще се включа ако трябва Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 407
Разбира се имам огромни претенции.
Аз, изобщо съм от хората с претенции в чисто житейски аспект.
И в тясното ми обкръжение, в частност мъжа ми, смятам, че донякъде се справя много успешно.
Смятам за доста отегчително да изпадам в битови подробности, но да, справя се, мога да кажа, че би могло да бъде и още по-добре, но все пак останалата част от живота ни трябва да има какво да правим.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хубаво си подредихте очакванията за момчетата,които ще станат един ден мъже.А от момиченцатаси какво да очакваме?

Всичко, което съм изредила, че аз правя в предишния си пост.

# 24
  • Мнения: 474
Очакванията ми са нещо крайно динамично. Те се променят, така както нито една ситуация не остава постоянна. Примерно едно от най-големите ми очаквания беше да бъде добър баща. Това се потвърди над очакванията ми и аз директно го приех като нещо нормално. Сега имам следващи изисквания и претенции. И така. Битовизмити- кой пере, кой чисти и т.н. не бих нарекла очаквания. Те са много далече от идеите и стремежите в живота ни. По-скоро очаквам от него да се развива в бизнеса си, да изпитва необходимост аз да бъда жената до него, да предаде на детето всичко онова, което обичам и харесвам в него... А кой ще пере килима и ще вдига мръсните чинии- това лесно се оправя.  Laughing

# 25
  • Мнения: 884
Очакванията ми са нещо крайно динамично. Те се променят, така както нито една ситуация не остава постоянна. Примерно едно от най-големите ми очаквания беше да бъде добър баща. Това се потвърди над очакванията ми и аз директно го приех като нещо нормално. Сега имам следващи изисквания и претенции. И така. Битовизмити- кой пере, кой чисти и т.н. не бих нарекла очаквания. Те са много далече от идеите и стремежите в живота ни. По-скоро очаквам от него да се развива в бизнеса си, да изпитва необходимост аз да бъда жената до него, да предаде на детето всичко онова, което обичам и харесвам в него... А кой ще пере килима и ще вдига мръсните чинии- това лесно се оправя.  Laughing
Браво! И аз така, но не посмях да го изкажа, че отдолу като ми се появи линийката с порасналия ми син, знаеш ли колко хора ще ме обвинят за пореден път , че възпитавам некачествено мъжко поколение.И само да те допълня-очаквам от него да ме обича, уважава, да е до мен винаги, когато имам нужда, и да ме оценява като майка , жена и домакиня... ,

# 26
  • Мнения: 3 782
Ако трябва да изброявам какво очаквам от мъжа си, няма да ми стигне място  Laughing Имам доста неща, на които държа, и са, едва ли не, задължителни. И ако човек не отговаря на това, което искам, значи не е този, когото търся. За сега поне вярвам, че съм намерила правилният  Heart Eyes
Признавам си, че не успях да прочета всички мнения, но това ми допада. Съгласна съм и с един пост,който беше по нагоре. Аз не искам това, което очаквам да си тая в себе си. Преди бях така, но вече не  Naughty Все още не съм женена, на етап живот с любимия съм, остава още малко време и дотогава искам да съм наясно с нещата. Нужна ми е помощ, за всичко, не че не мога сама да постигам нещата, но за мен е важно още в самото начало да съм наясно със себе си и с човека до мен. Очакванията ми трябва да оправдаят усилията. Искам да бъдем равноправни, освен,че всеки трябва да си знае задълженията, трябва да е готов винаги да помага на другия. За мен няма мъжка и женска работа. Още повече, че той е бил барман и обича да мие чинии, аз също, но не обичам да чиста с прахосмукачка. Той ще е с нея , а аз ще бърша праха. Примерно.
Със сигурност очакванията към мъжа ми /настоящият/ не са такива както при баща ми. За радост.

# 27
  • Мнения: 474
Браво! И аз така, но не посмях да го изкажа, че отдолу като ми се появи линийката с порасналия ми син, знаеш ли колко хора ще ме обвинят за пореден път , че възпитавам некачествено мъжко поколение.И само да те допълня-очаквам от него да ме обича, уважава, да е до мен винаги, когато имам нужда, и да ме оценява като майка , жена и домакиня... ,
[/quote]

Съгласна съм изцяло с допълнението + да си остане добър любовник!  Laughing А иначе и аз имам син....  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 153
Очакванията ми се завишават с времето, а и се видоизменят Mr. Green

# 29
  • Мнения: 186
Очакванията ми се завишават с времето, а и се видоизменят Mr. Green
Очаквам винаги да е с нас,когато е възможно,да ни обича,да ни помага и да ни уважава! Hug

Общи условия

Активация на акаунт