Отговори
# 45
  • Мнения: 85
Роси честита годишнина. Дълъг и щастлив семеен живот и много детски смях ви пожелавам.
А до колко часа ще сте във Варна на 15-ти? Може да се измисли нещо да се видим поне за малко /колкото да се запознаем лично/. Какво ще кажат другите варненки?

# 46
  • Мнения: 552
Оффф момичета гледах ви сега пупите...ама те много големи и хубави  smile3501 Пу-Пу !!!
А моя никакъв го няма  smile3518
Нямам фотоапарат за да се щракна и да ви понажа...а и да покажа снимки на няколко дрешоци /имам вече дузина-някои съм ги купувал,а други подарък/
Някой знае ли дали има H&M в Гърция,Турция или Румъния ? Иска ми се от този магазин да накупя - щото са на много добри цени и са хубави !

# 47
  • Мнения: 8 951
Оффф момичета гледах ви сега пупите...ама те много големи и хубави  smile3501 Пу-Пу !!!
А моя никакъв го няма  smile3518
Нямам фотоапарат за да се щракна и да ви понажа...а и да покажа снимки на няколко дрешоци /имам вече дузина-някои съм ги купувал,а други подарък/
Някой знае ли дали има H&M в Гърция,Турция или Румъния ? Иска ми се от този магазин да накупя - щото са на много добри цени и са хубави !

Една приятелка днес се връща от Гърция, ще я питам, тя има бебе, сигурно ще знае магазините там.
Дай някакъв линк ако има да разгледаме!

Това което аз намирам ,   няма в тия държави които си изброила http://shop.hm.com/shop/do?action=viewshoppingwindow&dept=BARN_BAB_UND

 Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 124
Благодаря ви момичета  newsm51 newsm51 newsm51
Страхотни сте Simple Smile
galiv ще тръгнем сутринта за Варна  с 2 коли  - ще обядваме някъде и после след 14 часа сме в майчин дом на прегледи Simple Smile Така че ако си free можен да се съберем и да се видим. Много ще се радвам Simple Smile Hug

# 49
  • Мнения: 122
Запис  и от мен.
Роси, още веднъж честита годишнина, пожелавам ти безгранично семейно щастие  smile3525. Впечатлена съм от признателността на мъжа ти  Sunglasses Повечето си мислят, че е изцяло техен приноса в семейството  -  пълни глупости  smile3534
Мери, наистина съжалявам за това, което ти се е случило. Жалко е наистина, че подобно поведение на разни идиоти е в състояние да ни нарани и скапе отвсякъде, но уви - факт. Те са често срещано явление и май единственото решение е да се "имунизираме" срещу тази идиотщината. Мисли за хибави неща и за предстоящото ни пътуване до Варна Laughing
За майките от Варна, ще пристигнем рано и ще се мотаме, но предполагам, че към 13.15 ще сме се настанили в кафенето. Ще се опитам да обясня кое. Намира се от същата страна на Майчин дом, нагоре по улицата, малко след моста. Приятно е, има доста маси от вън и страхотни тостове smile3508.
Лек ден на всички  Peace

# 50
  • Мнения: 3 020
Едно предложение за заглавие:
"Не ни плаши нас есента (зимата), имаме си в коремчетата ФЕВРУАРСКИ слънчица".  Hug

# 51
  • Мнения: 124
Аз съм за:)
Баленка супер си го измислила  Hug
Така 4е мамите от варна ако могат дадойдат до това кафенце ще е прекрасно Simple Smile
Лек и спорен ден на всички Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 245
Ех че щеше да е хубаво да се срещнем с мамите от Бургас, ама аз съм на работа и няма как  Sad
Може би по нататък като приключим всички с работата Wink

# 53
  • Мнения: 8 951
Може би по нататък ще си направим една национална бебешка среща!

Мечти, мечти, мечти!

 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 12:55 от alina_si

# 54
  • Мнения: 384
Може би по нататък ще си направим една национална бебешка среща!
Мечти, мечти, мечти!
Hug Hug Hug

Живот и здраве, може и "бабешка" да си направим. Така го прочетох в началото и се втрещих в каква перспектива гледаш на нещата #Crazy

# 55
  • Мнения: 8 951
Може би по нататък ще си направим една национална бебешка среща!
Мечти, мечти, мечти!
Hug Hug Hug

Живот и здраве, може и "бабешка" да си направим. Така го прочетох в началото и се втрещих в каква перспектива гледаш на нещата #Crazy
newsm48
Вярно че напоследък съм мрачна, ама чак пък толкова, аз си представях, лятото или по другото лято морска среща с бебета и мъже!

 1swing newsm41 family  sport027 help  grinning039  car003 newsm01 smile3509 photo babydust7 Flowers Four Leaf Clover topka ribolov piasyk football running travel motor bye

 Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 781
Може би по нататък ще си направим една национална бебешка среща!
Мечти, мечти, мечти!
Hug Hug Hug

Живот и здраве, може и "бабешка" да си направим. Така го прочетох в началото и се втрещих в каква перспектива гледаш на нещата #Crazy
И аз така

# 57
  • Мнения: 419
Мери, яко идиот е този твой лекар. И аз се ядосах, как може така да се държи и защо си мисли, че като си го изкарва на някой, който изобщо не е виновен ще му се разреши проблемчето. #Cussing out
Трябваше да му вдигнеш малко скандал.
freespoken , честит ти мъж.
rosi_bosi, честита годишнина.
Днес бяхме с Петър на предиобедна разходка и видяхме zitta. Супер се зарадвах, тя изглеждаше много добре, беше на работа.
Спокоен ден на всички мами. Hug

# 58
  • Мнения: 552

Една приятелка днес се връща от Гърция, ще я питам, тя има бебе, сигурно ще знае магазините там.
Дай някакъв линк ако има да разгледаме!

Това което аз намирам ,   няма в тия държави които си изброила http://shop.hm.com/shop/do?action=viewshoppingwindow&dept=BARN_BAB_UND

Ами ще се опитам да намеря нещо из нета...отварят ми се само adult колекцииите.Иначе мога да снимам,щото си купих няколко неща от H&M, но от Швейцария .

# 59
  • Мнения: 4 242
Много ви благодаря момичета, толкова сте мили и сърдечни  bouquet Пухка разсмя ме здраво, права си, поне съм сигурна че не е козленце (както отговарях до скоро като ме питаха "ама ти да не чакаш бебе Shocked?") Обичам ви всички! Успокоихте ме, а днес отивам при другата докторица дето има хубав апарат да видим тя какво ще измисли  Thinking
Роси отново честита годишнина мила и браво на човека че е оценил правилно живота и важностите в него!  Hug  bouquet
Баленитта, звучи супер и дано всичко мине по мед и масло!
Ива ми повърна два пъти тази сутрин по съвсем мъничко, снощи преяде с риба, надявам се искрено да е само това. Мен пък ме почва гърло (синчето беше болно тия дни и явно ме е лепнал и мен), та излизам за нещо за смукане. Толкова се радвам на това пътуване, дано не ми се провали  Praynig
Льонка супер са линковете и мен ако питаш трий тези неотварящите се и лепвай тези  Peace

Общи условия

Активация на акаунт