защо изневеряваме и каква е правилната реакция

  • 12 271
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е хитро, а е поредното оправдание на съвестта на един загорял за чужда п..ка мъж. Много са ми гнусни подобни типове, но щом му е по-лесно да живее с мисълта, че го прави за добро да е жив и здрав. Убедила съм се обаче, че колкото и тривиално да звучи, всичко все някой ден се връща. На подобни типове пожелавам съпругите им също да решят в даден момент да се разнообразяват по подобен начин, за благото на " фамилния сeкс ".
Кас, пропуснах да сложа "хитро"-то в кавички. Естествено, че е супер плоско оправдание!

# 61
  • Мнения: 4 748
Аз схванах иронията, но се подразних на поредното мъжко плиткоумие и изкоментирах. Сори, дано не съм те обидила ако ти е близък приятел.

# 62
  • Мнения: 98

 За каква ценност може да става въпрос? Такива привидно зенни смейства има под път и над път, а вътре гнили. Не виждам смисъл от съществуването на подобно " семейство ".
 В моя конкретен случай реших да си тръгна и да се опитам да създам семейство, което да е по-добро и за мен, и за детето ми. Не сгреших.
[/quote]

Кас, става въпрос за това, че той да кажем е решил да се промени и започва да демонстрира любов и уважение /закъсняло, защото любовта у теб е загинала/ , но все пак се старае, наистина истиска семейството си, а и има силна връзка с детенцето, което много ще страда, ако мама и татко се разделят.

# 63
  • Мнения: 98
в горния пост иках да кажа "наистина иска семейството си"

# 64
  • Мнения: 4 748
а и има силна връзка с детенцето, което много ще страда, ако мама и татко се разделят.
Ако ще и с хастара навън да се обърне, пречурило ли се е нещо в мен съжалявам но път напред няма. А детенцето няма да е чактолкова щастливо да живее с нещастна майка. От личен опит казвам, че съм си скъсвала з....ка да не ми личи пред детето за да не се тормози, но връзката майка-дете е силна и всичко се усеща. А й на кой му се играе вече театър...
"Искането" трябва да е двупосочно за да се получават нещата  Peace

 Аз спирам за днес да пиша в темата, че ме връщате в едни период ог живота ми, който искам вече да затрия от съзнанието си.

# 65
  • Мнения: 26
ама много сте готини в този форум (оставайки за миг тигана с  pates au saumon) а като сам започнал да питам защото боли ...как да я преглатнем най лесно    ( отваряйки шкафа с лекарствата се оглежда за хапче да забрави изневярата )  савет ?!
учудихте ме че имя хора които си призняват и браво за искреността  (хварляйки поглед кам загарящите спагети)...
Ta........

Определено стилът ти на писане е бая интересен ... ooooh!

# 66
  • Мнения: 98
Знам, че си напълно права, Кас, но явно си по-решителна и дръзка. Аз не мога да се реша на крачката най - вече, защото знам, че той много ще страда от това, а не искам да му причинявам болка.

# 67
  • София
  • Мнения: 181
Един мой колега ми каза, че кръшка "за да не му омръзне жена му"

Рени, убедена съм, че жена му му е омръзнала с нещо. Не е задължително да е сексуално. Сексът е много, много важен в една връзка, но когато тя е дълга, имам предвид години, първоначалната страст я няма, даже може би не можеш да я върнеш никога. Има и други хубави неща в една връзка - близък човек на когото винаги можеш да разчиташ в трудни моменти, човек, който те разбира, обича, цени, уважава. В крайна сметка, обаче връзка между мъж и жена без секс няма. Може да е приятелство, съвместно съжителство, не не и връзка.

# 68
  • Мнения: 867
Да си кажа и аз. Правилната реакция ако ти си изневерил е да си траеш. И то наистина на никой да не казваш, защото и на приятел или приятелка да кажеш пак ще излезе наяве. И да си живееш с гузна съвест.

Това за някаква инцидентна случка говорим, не за системно кръшкане или връзки.

# 69
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Един мой колега ми каза, че кръшка "за да не му омръзне жена му"

Рени, убедена съм, че жена му му е омръзнала с нещо. Не е задължително да е сексуално. Сексът е много, много важен в една връзка, но когато тя е дълга, имам предвид години, първоначалната страст я няма, даже може би не можеш да я върнеш никога. Има и други хубави неща в една връзка - близък човек на когото винаги можеш да разчиташ в трудни моменти, човек, който те разбира, обича, цени, уважава. В крайна сметка, обаче връзка между мъж и жена без секс няма. Може да е приятелство, съвместно съжителство, не не и връзка.
Там е работата, че бяха младоженци. В последствие се разделиха

# 70
  • Мнения: 3 782
Случайно попаднах на тази тема и тъй като няма случайни неща ще напиша това, което мисля.
Малко Офф- Касиди, много хубаво впечатление ми правиш, не знаех, че имаш дете.
Сега по темата. На мен са ми изневерявали и аз съм изневерявала. Това се е случило с един и същ човек. и странното е, че сме го направили по едно и също време. Аз тогава бях студентка, гаджето ми беше от моя град, обичах го безумно, повече от 4 години, но той беше толкова повърхностен, толкова разкрепостен... Обичаше да живее,а аз така се бях вкопчила в него, обожавах го. Бях обаче на едни купон, едно момче ме кефеше много, не само външно цяла вечер си говорихме... И нещо в мен стана. Реших го и го направих. Най-странното е, че после не съжалявах. А моят приятел ми е изневерявал почти през цялото последно време на нашата връзка. Накрая нямаше смелостта дори да ми го каже. Изтъкна друга причина, за да се разделим. Боже, не мислех, че това ще го споделя някога тук,но аз отдавна съм го преодоляла. от тогава съм категорична, изневярата не ми допада. Ако ще го направя, това означава,че с другата връзка е свършено.
От личен опит мога да кажа, че е най-добре когато има изневяра семейството да се раздели. Това за децата и тяхното щастие е такава глупост. Щом се повтори изневярата, та ще се и потрети и до края на света...

# 71
  • Мнения: 704
(оставайки за миг тигана с  pates au saumon)
(отваряйки шкафа с лекарствата се оглежда за хапче да забрави изневярата ) 
(хварляйки поглед кам загарящите спагети)...

Интригуващи описания на из~живяванията на лирическия герой  Blush

# 72
  • Мнения: 3 153
(оставайки за миг тигана с  pates au saumon)
(отваряйки шкафа с лекарствата се оглежда за хапче да забрави изневярата ) 
(хварляйки поглед кам загарящите спагети)...

Интригуващи описания на из~живяванията на лирическия герой  Blush
..нали?! Crazy Flutter

# 73
  • Мнения: 58
Е това е моят скромен опит с изневярата(бях писала в др форум преди 2 седмици):
Аз съм на 16. С приятеля ми (7г по голям от мен) сме заедно от повече от 9 месеца като през половината от тях той е в чужбина-1 тук 1 там. Преди около месец аз заминах и на втората седмица му изневерих с 1 момче (така де само с целувки за 1 вечер... той човека и секс искаше (на 16 беше...но бил почнал на 14 ) но аз ест не исках и го отрязах) Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн обичам човека с когото съм и че искам да съм само и единствено с него...може би и той ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен не значеше нищо... оф сложно е ... Знам че трябва да му кажа но ще стане като се върне Не го направих до сега защото има важни изпити и не исках така да му ги проваля... Не знам как да му го кажа а трябва -така се бяхме разбрали ако стане нещо ... а и не мога и не искам да го крия от него и ме е страх от реакцията му. Не искам сега да се разделим когато осъзнах колко го обичам и държа на него...

Сега той се връща и ще му кажа въпреки вс мнения за и против! Аз съм честен човек не мога да го премълча! Имам и др проблеми в момента струпаха се много неща от тогава но според мен истината си е преди вс оставало! поне ще знаеш че си честен спрямо другия и себе си...

# 74
  • Мнения: 505
Как бяха спагетите? Не трябва ли да си изгубил апетит, ако си разстроен от изневярата? По принцип жената трудно се решава на изневяра, трябва да е недоволна от връзката си и да смята, че иска и търси нещо друго. (Не знам как е при мъжете, те говорят само глупости и все се опитват да всяват заблуди.) Вече ако вътрешно си позволиш изневяра, партньор естествено се намира лесно.  Ако на теб някоя жена ти е изневерила, както решавам аз за по-лесно, (че са ти по мъжки мъгляви постингите,) попитай Нея защо и е било нужно. Не вярвам да пропусне да ти обясни. Ще си облекчиш живота, а и нейния също.

Общи условия

Активация на акаунт