30 american witches brewing health potions или искаме здрави деца за хелоуин!

  • 10 878
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 486
Прекрасно заглавие! А как ще се маскират децата ви за Хелоуин?

# 16
  • Мнения: 2 254
Викториа,добре завърнала се:) чудесна почивка е било,спор няма.
  Джоджо май ще е мечо пух,преоблечен като пчеличка...не е сигурно още.
 Кейси не се е явявала на вечерна проверка скоро Thinking

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 22:46 от ТинаХрис

# 17
  • Мнения: 7 091
Добре дошла, Вики!! ЛИпсваше ни, отивам да зяпам снимки Simple Smile


Елли, Калин ще е Супермен, Елена пате ли, пиле ли..едно жълто и пухено, не съм сигурна Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 783
Виктория, и аз да имах такива снимки щях да ги показвам!  Wink
Много хубаво изглежда и вие сте толкова щастливи и усмихнати Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 425
Много ви благодаря за инфото  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
... изследванията и за мононуклеозата са отрицателни.  Rolling Eyes Очакваме само тези за ЕБ вируса да излязат, ама предвид и другите симптоми най-вероятно не е това.  Confused


Тандури, майка ми винаги ми казва "Да не те стига това, което майка ти ти мисли" Sad
Дай Боже диагнозата да е безобидна и бързо оздравяване на мъничката Ели, а на теб - здрави нерви, че не ми се мисли какво ти е с такова очакване...

# 21
  • Мнения: 7 091
Благодаря на всички за пожеланията за Ели!!! Назначина ни час при хематолога за 18-ти, на 15 са ни повторните изследвания...стискайте палци  Praynig

Виктория, снимките ви са разкошни! Обаче най-разкошни сте вие на тях! ПОжелавам ви до дълбока старост да сте толкова щастливи, както изглеждате и на снимките!!! Hug Heart Eyes
Мястото е приказно, направо си починах само докато го гледах, представям си колко заредени с енергия сте и вие!
 П.С и да кажеш каква е тайната след бебче да изглеждаш толкова добре!!! Grinning Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 800
Вики, добре се завърнала Hug! Досега гледах снимките. Напълниха ми душата, а вие сте еднo hot семейство Heart Eyes.

ТаndooriPraynig  bouquet

миз, много готино заглавие Hug

# 23
  • Мнения: 7 091
Момичета, на кого трябваше ( на какъв адрес) да пратим писмо на дядо Коледа, за да ни върнат отговор?  newsm78 Питам защото от няколко дни тука е настанала драма, че дядо Коледа( Мраз в нашия случай, че се римува със Санта Клаус и знаем, че за един и същи става въпрос  Laughing) няма да има време да ни отговори, понеже бил много зает.
А направо ме разби констатацията на Калин, че той само един подарък ще искал..понеже дядото купувал на много деца подаръци и нямало да има пари.   Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 091
Ей една хубава новина на хоризонта!!! ЕЛИ ТЪКМО ПРОХОДИ!!! Направи си 4 крачки самостоятелно Simple Smile Ще правим прощъпулник в неделя Simple Smile Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 563
Ей една хубава новина на хоризонта!!! ЕЛИ ТЪКМО ПРОХОДИ!!! Направи си 4 крачки самостоятелно Simple Smile Ще правим прощъпулник в неделя Simple Smile Mr. Green

Бравоооооооооо!  Grinning

# 26
  • Мнения: 3 491
Ей една хубава новина на хоризонта!!! ЕЛИ ТЪКМО ПРОХОДИ!!! Направи си 4 крачки самостоятелно Simple Smile Ще правим прощъпулник в неделя Simple Smile Mr. Green
Честито!!!
Ето ти едно подаръче по повода:  Simple Smile

http://www.metmuseum.org/TOAH/HD/gogh/ho_64.165.2.htm

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ей една хубава новина на хоризонта!!! ЕЛИ ТЪКМО ПРОХОДИ!!! Направи си 4 крачки самостоятелно Simple Smile Ще правим прощъпулник в неделя Simple Smile Mr. Green

честито на новия пешеходец! далеч да стигне с проходилите крачета  Simple Smile!

# 28
  • Мнения: 419
Честито ти пешеходче,Тандури.
Вики разкошни снимки,мястото е приказно,а вие сте много лъчезарни.

# 29
  • Мнения: 7 837
Набързо да индикирам присъствие  Grinning
Борис се роди на 9-ти в 19.05. Математически точно 7 паунда и 20 инча.
Мъжът ми почти припадна, докато ми слагаха епидурала, но пък се държа геройски, докато режеше пъпната връв  Laughing
Поздрави  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт