Бременност и спирала

  • 16 545
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
Ами иди на спешен, какво ще 4акаш 4ак до нам'кога си.
Аз ги правя тези номера.Отиваш и казваш, зле съм, болки, измизли нещо и да те прегледат. Айде пробвай.

# 16
  • Мнения: 4 244
Тея, то да ида на спешен, ама трябва да се изръся 10 евро, щото тука така направиха, ако ти трябва спешна помощ
Мога и при моя лекар да ида на спешен, обаче приема само сутрин много рано - до 8,30 когато в къщи цари най големия хаос - закуска, изпращане на детска градина и към 9 ч вече утихва, ама закога да ходя при него

# 17
  • Мнения: 4 176
Цитат на: DUDKA
Еееееееееееееех,а някои мислят да си слагат спирала!!!!! Shocked

Аз утре:)

# 18
  • Мнения: 4 176
Цитат на: debelanata
Тея, то да ида на спешен, ама трябва да се изръся 10 евро, щото тука така направиха, ако ти трябва спешна помощ


Извинявай за тъпия въпрос, но 10 евро много ли са? В Бг не са нищо,а за "някъде в европа"... ме изненадва. Ти да не си в Албания?

# 19
  • Мнения: 4 244
Едва ли ги бера по дърветата из Германия!
И не вадя за щяло и нещяло пари да плащам след като имам застраховка, която ми покрива нормалния преглед

# 20
  • Мнения: 4 176
Цитат на: debelanata
Едва ли ги бера по дърветата из Германия!
И не вадя за щяло и нещяло пари да плащам след като имам застраховка, която ми покрива нормалния преглед

Споко де. Не исках да те обидя. А и щом " не го береш по дърветата", ще чакаш 10 дена и ще кършиш ръце.
Желая ти успех.

# 21
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Mamica
Цитат на: debelanata
Едва ли ги бера по дърветата из Германия!
И не вадя за щяло и нещяло пари да плащам след като имам застраховка, която ми покрива нормалния преглед

Споко де. Не исках да те обидя. А и щом " не го береш по дърветата", ще чакаш 10 дена и ще кършиш ръце.
Желая ти успех.

Благодаря - Flutter  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 244
Теста е отрицателен.
Само дето се панирах, ама то с тия пътувания друго няма да стане освен да ми се обърка цикъла
Благодаря ви за подкрепата и мненията

# 23
  • Мнения: 103
Ха честито #Splat

Общи условия

Активация на акаунт