"Колет от чужбина"

  • 33 740
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 107
И мойта луканка не беше развалена. При вакуумирани неща не ме е страх изобщо. А това, че навън е вече студено Зори, си права, но пощите си държат пакетите по разни складове в които се ходи по къс ръкав.

Да, именно складовете ме притесняваха, но Щом сте проверили   Wink  Wink  Wink

Споко, аз ще ти я пусна с бърза поръчка и няма да има време да стои по складове  Mr. Green  Hug.

# 316
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ето ми го японският колет:



samuraika, много голяма и приятна изненада  Hug Hug Hug
Твоята изненада потегля утре на път    bouquet

# 317
  • Мнения: 7 605
И мойта луканка не беше развалена. При вакуумирани неща не ме е страх изобщо. А това, че навън е вече студено Зори, си права, но пощите си държат пакетите по разни складове в които се ходи по къс ръкав.

Да, именно складовете ме притесняваха, но Щом сте проверили   Wink  Wink  Wink

Споко, аз ще ти я пусна с бърза поръчка и няма да има време да стои по складове  Mr. Green  Hug.

Ах ти  Blush  Hug

# 318
  • Мнения: 580
Моето колетче тръгна днес за Финландия  Grinning

# 319
  • Мнения: 1 224
Кеми радвам се че е стигнало цяло!Много му брах страх.Дано да ви харесат нещата, ще се радвам ако споделиш кое ви е харесало и кое не (че си водя статистика  Laughing )

# 320
  • София
  • Мнения: 2 673
Имам една огромна молба към мамите в Германия. На леля ми изписаха за парадонтит Одонтолон, но това било остаряло лекарство и вече не се произвеждало. Единствения му аналог е ДОНТИЗОЛОН, който пък не е лицензиран и не се внася в Бг. От официален вносител на стоматологочни консумативи разбрах, че лекарството го има в Германия. Молбата ми е, ако някой има възможност да провери каква е цената, трябва ли рецепта и би ли се наел да го купи и изпрати. Поемаме си разходите. Ще съм ви много благодарна, ако някои се отзове.

# 321
  • Мнения: 7 605
5гр струват 14?, а 15гр струват 21?. Само с рецепта е.

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Към германските мами имам въпрос. Какво е шпекулациус? Четох го в началото на темата и ми стана любопитно Simple Smile

# 323
  • Мнения: 7 605
  Коледни бисквити´  chef

# 324
  • София
  • Мнения: 2 673
Благодаря много за информацията, бърза и коректна, ще попитам леля ми и ако е навита на варианта, ще се опитам да пратя рецепта. Има малка възможност някой да пътува до Германия и така да вземе, но ако не стане, ще се обадя пак тук. Весели празници.

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Благодаря Simple Smile

# 326
  • Мнения: 580
Побутвам темата и да ви питам - имате ли колетчета, разказвайте, споделяйте, че съм любопитна  Laughing

Аз все още нямам нищо, но нали съм си търпелива и свенлива  си чакам и си трая  Mr. Green

Самурайке,все си мисля да ти кажа -  тези твойте рибки и крекерс... направо ми взеха ума... Има тук едни подобни, след много търсене намерих, но имитацията си е направо жалка.
Така е и с гъшия дроб от Франция. Дали защото нещата са си автентични незнам, но аз направо се размазвам от кеф Simple Smile



# 327
# 328
  • Мнения: 580
А пък аз чакам да ми одобриш претенциите! Веднага ти пускам адреса!  Hug

# 329
  • Мнения: 580
Juturna, видях че си и ЧРД! Макар и на патерица Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт