Моля за съвет за дължина на пердетата по корниза

  • 9 168
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
гранит е най-добре и най-здраво

Сега се сещам, че имаме 2 статуи африкански, около 1.50м от абанос- много твърдо дърво.
И едната падна и се удави в перваза, счупи го и изкриви под него металния профил на гипсокартона... Shocked
нашите са от варовик

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря много.

# 17
  • Мнения: 278
Много ти е 2,5-3 . Аз си купувах пердетата с майка ми. Взехме органза, до земята, ако се науча да качвам снимки ще ти пусна да видиш как стои, но ги взехме между 1,5-2 пъту дължината на корниза. Освен това ги правят с едни канапи и ако си вземеш по-дълго си го нагласяш, стои надиплено. На нас ни остана в коридора да сложим тапети, но много се изморихме. Успех.
пп: сложихме си тирикот на первазите, за по-евтино.

# 18
  • Мнения: 844
На мен корнизите ми са добре но защо ли си отрязах пердета с едни идеи да не слагаме щори, и пердетата са преливащи от бяло отива на керемидено, и аз отрязах горната част за да не прозира ................ но  сега вече положението е друго и съжалявам а са почти нови и не ми се иска да ги сменям Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 11 715
На мен корнизите ми са добре но защо ли си отрязах пердета с едни идеи да не слагаме щори, и пердетата са преливащи от бяло отива на керемидено, и аз отрязах горната част за да не прозира ................ но  сега вече положението е друго и съжалявам а са почти нови и не ми се иска да ги сменям Cry
Е как ги отряза?

# 20
  • Мнения: 844
На мен корнизите ми са добре но защо ли си отрязах пердета с едни идеи да не слагаме щори, и пердетата са преливащи от бяло отива на керемидено, и аз отрязах горната част за да не прозира ................ но  сега вече положението е друго и съжалявам а са почти нови и не ми се иска да ги сменям Cry
Е как ги отряза?

като казвам "отрязах" имах предвид шивачката, но не се изразих правилно, извинете ме ... може би защото ме яд  Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 11 715
Не бих отказала още мнения,че другата седмица ще дам да ми се шие пердето...имам още малко време.

# 22
  • Мнения: 133
Привет, разбирам, че вече си купила плата за пердето, но може да ти бъде полезно да разгледаш тук:
http://www.lastici.net/index.php?m=320&category=165&pc=165&lang=1

Пускам линка във връзка с по-горния ми пост и по-конкретно за показаните на сайта ширити.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 715
Привет, разбирам, че вече си купила плата за пердето, но може да ти бъде полезно да разгледаш тук:
http://www.lastici.net/index.php?m=320&category=165&pc=165&lang=1

Пускам линка във връзка с по-горния ми пост и по-конкретно за показаните на сайта ширити.
Много ти благодаря ще го разгледам подробно.Иначе все още не съм купила плата,само съм го капарирала и ми го пазят,но другата седмица ще го купя и съответно ще го оставя да ми го шият.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Нашите пердета са  дължина х 2. Повече ми се видя кичозно, понеже са шарени, а и ще им се загуби чара от шарката.
Помисли, обаче за радиаторите. Моите пердета не ги пуснах до земята заради тях. Оставих ги до радиаторите.
И още нещо. Според мен дългите до земята пердета носят и по-голяма широчина. Иначе ще стоят, като закачени парцалчета- тесни и дълги. Старите ми пердета бяха почти по цялата стена. В твоят случай ми е много трудно да преценя точно колко широки да са пердетата, но 20-25см ми се вижда малко.  Rolling Eyes Но и аз съм просто лаик в областта с обзавеждането. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 16
и аз искам да се включа.Днес поръчах щори плисе за дневната.Минах през вертикални,роло но накрая се спрях на плисе с идеята да сложа и ресни,Страшно ги харесах на стройко.как виждате дали ще се съчетава добре и дали ще стоят добре до радиатор ? и по принцип съм шивач и мисля че лесно мога да ги ушия с необходимата ширина и дължина но не мога да открия такива конци,Знаете ли къде мога да си купя?

Общи условия

Активация на акаунт