Може ли да е алергия от шампоан?

  • 5 576
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Първото е, че нямам пари. Второто е, че най-близкия дерматолог е в друг град, който е на 1 час път с кола от нашия. 3-то,че мъжа ми е на работа, с малкия съм в къщи, няма на кого да го оставя и няма кои и с какво да ме закара през работно време . Ще имам пари след няколко дни ( надявам се), а те вече са предвидени за какво ще са.....до тогава , ще се надявам да ми е минало. А и единствената лекарка на която имам кооординати и при която сме водили сина ми, не работи със здравната каса. Значи ми предстои 2 часа обикаляне на град, който не познавам в търсене на лекар, за който не съм чувала, за да ме прегледат само с потребителска такса. Всичко това, ако все пак намеря някой с кола, свободен в работно време, за да мога да взема детето с нас и който да го гледа, докато аз чакам и се преглеждам.... Абе......айде....не става и това е.
 Дано ми мине.

# 16
# 17
  • Мнения: X
Аз и друг път съм писала за алергията при майка ми и как точно стана. Ма пак ще напиша- та тя се е боядисвала 20 години с една  и съща боя, е понякога я е сменяла, ама рядко.Та почва да я сърби много главата след едно боядисване, ама не веднага, а след 2 дни, и тя решава че е от сапуна, щото с такова си мие косата, сменя го, нещата отшумяват.При следващото боядисване , пак на 2-рия ден стават мехури по главата, тича на лекар, който й казва, ч е е направила много силна алерг.реакция.И без малко да се е задушила.Пиша го това , не за да те плаша, а да си имаш едно на ум, и да си правиш тест за алергия ВИНАГИ преди боядисване.При майка ми чак след 20 години боя се е получила алергията.
Пробвай с някакъв детски шампоан, да може да ти се успокои скалпа!И дано да не е алергия към боята!Успех!

Да, ще пробвам точно с детски шампоан довечера. Одеве си го мислих...ще се надявам да има ефект.

# 18
  • Мнения: 186
Може и да пробваш да си измиеш косата само с жълтък,а най -добре   с хума-продава се в аптеките и е много евтина.Зная,че хумата абсорбира токсините,измива и укрепва косата и кожата на главата.

# 19
  • Мнения: X
Може и да пробваш да си измиеш косата само с жълтък,а най -добре   с хума-продава се в аптеките и е много евтина.Зная,че хумата абсорбира токсините,измива и укрепва косата и кожата на главата.

Аз имам хума в къщи, незнам до кога е годна и дали пише как се прави точно, ще я огледам...

Общи условия

Активация на акаунт