дързост и красота

  • 32 149
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 559
стачукват, стачкуват. продуцентите много лакоми, не дават на сценаристите. Twisted Evil я да ги видим сега без мозък как ще си правят сериалите!  Crossing Arms  Mr. Green

# 526
  • Мнения: 1 674
Аз да взема да си водя записки , че след 20 години дъщеря ми, ако го гледа, да знае кой на кого е дете... Mr. Green
това ми хареса Peace

# 527
  • Мнения: 4 496
Мейси ще се ожени за Лоренцо.Сали ще получи удар. Crossing Arms

# 528
  • Варна
  • Мнения: 567
Тоя Лоренцо е голяма кифла, изобщо не го харесвам!

# 529
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво стана в днешната серия.....?

# 530
  • Мнения: 4 496
Рич обяви, че той бил победителя, но не в ревюто, а заради това, че баща му му помогнал в трудния период  blahblah
Сали се ядоса, даже в следващите епизоди ще иска разследване на резултатите.
Мейси се срещна с Торн в църквата, но дойдоха баща и` и Лоренцо и тя си тръгна с тях, оставяйки Торн.
Брук се появи в лодка , облечена с булчинска рокля- черешката на колекцията на Ерик.Стефани позеленя като я видя.
Ридж пак целуна Брук.
 Общо взето нищо.

# 531
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
М ...да,общо взето редовната ситуация-отношеншето на членовете на гилдията. Rolling Eyes

# 532
  • Мнения: 4 559
Тоя Лоренцо е голяма кифла, изобщо не го харесвам!
Аха, нали? Голям мазняк! bash
А аз си мислех, че Рим, Милано и Венеция също са в Италия. Оказа се, че не съм била права - Портофино е единственото населено място в тази държава. Ето, на - съвпадение - на Масимо баща му там погребан!  doh smile3544 И Мейси и баща й съвсееееем случайно пак там са се натресли, и, разбира се, няма Праиж, няма Милано - Портофино е световната столица на модата! newsm61
Въобще на моменти този филм е една голяма, отчайваща  newsm34

# 533
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
 hahaha
Анту, страшно ме развесели...хахахаххаха...

# 534
  • Мнения: 2 407
аз гледам 20 серий,20 пропускам.

# 535
  • Мнения: 1 217
Момичета какво стана днес,че не можах да го гледам,трябваше да напазарувам за бебо.

# 536
  • Мнения: 4 559
Бриджит много страда, че крие истината от Ридж. Реши да се изнесе от дома му, защото не можела така. Стефани се опитва да я убеди да си държи езика зад зъбите и да не се мести. Обаче Ридж надуши, че Бриджит води някакви вътрешни борби и настоя тя да му каже кво става. И тя каза: "Добре, ще ти кажа". Ама така свърши серията. Преди това даваха как Мейси и баща й се изнасят от Портофино, майка й я търсеше в нейния апартамент, но разбра, че е заминала, без да я преудпреди, видя една случайно паднала снимка от сватбата на Мейси, снимана с майка си и взе, че я стегна сърцето, май ще получава удар, горката.
Масимо много го е яд на Ерик и най-вече на това, че Ридж не ще да бъде друго, освен дизайнер. Гласи го  за наследник на империята си, ама онзи не е особено развълнуван от честта. Масимо едва се сдържа да не му признае за к'во иде реч, особено след като малко се поскараха на тема "бизнес и бъдещето на Ридж" и Ридж заяви, че правенето на мода му било в кръвта, Масимо изкрещя "не е вярно!", като очевидно имаше предвид, че друго му е в кръвта, ама не доуточни, за да не стане мазало. Mr. Green
Ей това в общи линии. Нищо особено. Брук днес беше по-противна от всякога, не знам защо. Rolling Eyes

# 537
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мен пък си ме радва Брук!


Анту, чудесно преразказваш. Ще се радвам да ти чета репортажите, когато не мога да гледам сериала  Laughing

# 538
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
На мен Стефани ми е ужасна....
Ако бях на Брук....леле, незнам ако имах такова свекървище как щях да оцелея  Whistling

# 539
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
АЙде ,бе само свекървище,нали са и баджаначки,Стефани е мащеха на Рик и Бридж,по едно време им беше баба...........,после и беше пак свекърва ,когато Брук беше женена за Торн............. Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт