Пловдив- 12

  • 14 390
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 216
До Сани в Тракия.

# 31
  • Мнения: 455
Здравейте!
Здравейте момичета, аз очаквам своето първо бебе и искам да попитам някоя от вас посещавала ли е 4D ехограф и по точно във ВМИ при доктор Корсемов и с какви впечатления сте останали. Нито знам при кого да отида, кой как практикува, единствено разбрах за него, че бил добър и затова се насочих натам newsm78
Честито!
Аз съм ходила на 4-d ехографа.Във ВМИ-на Пещерско шосе на първия етаж.Има значение кой ти прави прегледа.Защото едни лекри са добри ехографисти,други са по-добри по гинекологичните операции,а трети са добри в израждането.Това си е лично мое мнение,разбира се!Знам,че той е за по-специални случаи,т.е. ако искат да видят по-добре някой орган в по-ранен етап се прибягва до него.Не знам защо искаш точно на него да те гледат,ти си знаеш,но не е зле.
Във ВМИ има много добри лекари:Доц.Д-р Пехливанов,Д-р Амалиев,Д-р Корсемов........почти всички,но по-добре се ориентирай,като прочетеш сама тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.0

# 32
  • Мнения: 117
И аз да питам нещо: Имало някаква частна педиатрична клиника (някъде около Джуаната), та да имате някакви отзиви за нея?
Нали сме новодомци тук, а хич не ми се иска да изоставям досегашната ни доки. В същото време пък и тук трябва да имаме доверен и надеждан лекар. Такава клиника звучи като добър вариант, ама знам ли...

# 33
  • Мнения: 781
Здравейте!
Здравейте момичета, аз очаквам своето първо бебе и искам да попитам някоя от вас посещавала ли е 4D ехограф и по точно във ВМИ при доктор Корсемов и с какви впечатления сте останали. Нито знам при кого да отида, кой как практикува, единствено разбрах за него, че бил добър и затова се насочих натам newsm78
Честито!
Аз съм ходила на 4-d ехографа.Във ВМИ-на Пещерско шосе на първия етаж.Има значение кой ти прави прегледа.Защото едни лекри са добри ехографисти,други са по-добри по гинекологичните операции,а трети са добри в израждането.Това си е лично мое мнение,разбира се!Знам,че той е за по-специални случаи,т.е. ако искат да видят по-добре някой орган в по-ранен етап се прибягва до него.Не знам защо искаш точно на него да те гледат,ти си знаеш,но не е зле.
Във ВМИ има много добри лекари:Доц.Д-р Пехливанов,Д-р Амалиев,Д-р Корсемов........почти всички,но по-добре се ориентирай,като прочетеш сама тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.0
Благодаря ти   bouquet

# 34
  • Мнения: 3 216
За частна сьм чувала само за Вела,но май не е до Джумаята. Пусни една тьрсачка в нета и ще ти излезе.

Иначе за Вела-добри отзиви се чуват-денонощно са и линейка пращат,ако се налага и абонамент може да си направиш.

# 35
  • Мнения: 105
Аз съм за Корсемов! Няколко пъти ме е гледал и смятам че е много добър, само дето не е много обяснителен

# 36
  • Мнения: 354
Здравейте пловдивски мами! Whaasup Да се запишем и ние сред мамите от най-хубавия град! За сега очакваме бебо в началото на април - по точно на 3ти, но може и да се промени Thinking Все още полът е изненада. Ще се радвам да обменяме опит. А, да, живея в Кичука на ул."Петър Стоев", на 20г съм и това ще ни е първото отроче preggo

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
До мамите в Кючука....Да знаете пицария "Верди", и по-точно долу, детският кът, дали работи вече, че бяха в ремонт до скоро...Благодаря!  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Moмичета, случайно да знае някоя от вас къде е построен цирк "Балкански"? В града е в момента, но не знам къде, не разбрах  Thinking
В Тракия по булеварда който води от Кауфланд към Метро, малко след отбивката за Сани. Дано да съм обяснила като хората  Embarassed

# 39
  • в Низината
  • Мнения: 705
Здравейте от мен! Да ви разкажа каква ужасна седмица преживяхме! Даниел беше много зле. Стигнахме чак до болница! И всичкото заради много кадърни доктори!!! Добре, че бяха лекарите от "Медикус Алфа". Благодарности на целия екип!  bouquet

# 40
  • Мнения: 354
какво да направя, за да ме включите в списъка на 1 страница?

# 41
  • Мнения: 3 216
В следващата тема,този който я пуска ще те включи Peace

# 42
  • Мнения: 117
Ставало е дума точно за Вела. Защо съм решила че е до Джумаята.... труден въпрос:)

# 43
  • Мнения: 2 011
Здравейте и от мен.Скоро не съм писала тук.Май ще е добре да се представя и аз по-очебийно за списъка  Mr. Green 
Горда мама на бебе Габи,родена на 18.07.2007,живеем до Гиганта.
Понеже не съм от тук,много ще се радвам,ако се запознаем с някоя мама от квартала  Laughing  Sandcastle и  Ce Dim и аз съм от юлските мами,срещала съм ви в отчетната темичка,Sandcastle,ти не ражда ли в Селена?Май по едно и също време сме били там.
И да ви питам нещо- Какви документи са нужни записване за детска кухня и колко време се чака да те включат?Имам предвид по-точно кухнята до Герджика

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
какво да направя, за да ме включите в списъка на 1 страница?

Съжалявам, че съм пропуснала веднага да го направя, но тези дни имахме поводи за празнуване и естествено дълги престои в кухнята, та форума беше на заден план  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт