Нов сайт за маркова парфюмерия

  • 4 590
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Чакам до вторник за още отзиви и ще си поръчам  newsm78 После ще пиша какво е станало.В момента съм си харесала CODE на Армани който е над 100лв -не мога да ги отделя,а много искам да го имам.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Чакам до вторник за още отзиви и ще си поръчам  newsm78 После ще пиша какво е станало.В момента съм си харесала CODE на Армани който е над 100лв -не мога да ги отделя,а много искам да го имам.
Преди да платиш, го огледай хубаво - капачката да е стабилна, буквите по шишемцето да не излизат от контурите и да не са размазани, стъклото да няма ръб... Чакаме отзиви !  Hug

# 17
  • Мнения: 1 111
 Какви тестери, какъв нелегален внос?Всичко е измама.Въобще не вярвам на подобни твърдения!То тестерите на пазара като количество повече от парфюмите, какво излиза- фабриките произвеждат тестери и п-ми едно към едно!

# 18
  • Мнения: 5 577
това че на моята нина ричи и се обелиха надписите (тестер е) - значи ли че е менте?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
това че на моята нина ричи и се обелиха надписите (тестер е) - значи ли че е менте?
Ей сега погледнах моята Нина - не са и мръднали надписите, а я ползвам вече 9 месеца. Не знам, марка като Нина Ричи не би трябвало да е с избелели надписи  Thinking А откъде си го купила, интересно ми е, защото точно на този парфюм тестери не съм виждала...

# 20
  • Мнения: 1 929
ще следя темата ,че и аз се заинтригувах!

# 21
  • София
  • Мнения: 650
И аз се заинтригувах много Wink Даже им написах мейл в петък ( относно условията им за рекламации, зашото не са обявени никъде в сайта, а 60 лв са си много пари за менте, в случай, че се окаже такова) и факта, че не ми отговарят не ме навежда на хубави мисли...

# 22
  • Мнения: 5 577
това че на моята нина ричи и се обелиха надписите (тестер е) - значи ли че е менте?
Ей сега погледнах моята Нина - не са и мръднали надписите, а я ползвам вече 9 месеца. Не знам, марка като Нина Ричи не би трябвало да е с избелели надписи  Thinking А откъде си го купила, интересно ми е, защото точно на този парфюм тестери не съм виждала...

премиер жур е моя, не нина - от Русе е купен, тестера взех. мирише хубаво, и е траен, пише, че е френски, и има гравирано "тестер", но самото име на парфюма се обели. може би пък защото е тестер, и е валян тук там, знам ли  Thinking

твоя по колко издържа

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
това че на моята нина ричи и се обелиха надписите (тестер е) - значи ли че е менте?
Ей сега погледнах моята Нина - не са и мръднали надписите, а я ползвам вече 9 месеца. Не знам, марка като Нина Ричи не би трябвало да е с избелели надписи  Thinking А откъде си го купила, интересно ми е, защото точно на този парфюм тестери не съм виждала...

премиер жур е моя, не нина - от Русе е купен, тестера взех. мирише хубаво, и е траен, пише, че е френски, и има гравирано "тестер", но самото име на парфюма се обели. може би пък защото е тестер, и е валян тук там, знам ли  Thinking

твоя по колко издържа
Да, моя е грешката   bouquet Не знам, дори и тестерите са си в транспортна опаковка  newsm78 Траен е моят, 5-6 часа някъде го усещам, много е трудно така да се прецени - имам чуството, че след известно време свикваш с аромата... То в България е много трудно да си купиш 100 % оригинален парфюм, дори и от най-скъпите магазини.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Съмнителни са ми Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 843
това че на моята нина ричи и се обелиха надписите (тестер е) - значи ли че е менте?
Ей сега погледнах моята Нина - не са и мръднали надписите, а я ползвам вече 9 месеца. Не знам, марка като Нина Ричи не би трябвало да е с избелели надписи  Thinking А откъде си го купила, интересно ми е, защото точно на този парфюм тестери не съм виждала...

премиер жур е моя, не нина - от Русе е купен, тестера взех. мирише хубаво, и е траен, пише, че е френски, и има гравирано "тестер", но самото име на парфюма се обели. може би пък защото е тестер, и е валян тук там, знам ли  Thinking

твоя по колко издържа
Да, моя е грешката   bouquet Не знам, дори и тестерите са си в транспортна опаковка  newsm78 Траен е моят, 5-6 часа някъде го усещам, много е трудно така да се прецени - имам чуството, че след известно време свикваш с аромата... То в България е много трудно да си купиш 100 % оригинален парфюм, дори и от най-скъпите магазини.

 То тези в ЦУМ са под голям въпрос дали са оригинални, доколкото знам не са. В случая според мен ако ти харесва, траен е и нямаш обриви по кожата  Mr. Green от него има ли значение дали е "оригинален".  В БГ някой като ти каже,че нещо е оригинално имай едно на ум. Peace

# 26
  • Мнения: 10 758
Ако са трайни, какъв е проблема?

# 27
  • Мнения: 686
Чакам до вторник за още отзиви и ще си поръчам 

Мисля и аз да ги пробвам. Преди време правих поръчка от друг сайт - разлика между парфюма, който ми доставиха, и този който си бях купила от МОЛа, нямаше, освен разбира се в цената  Grinning

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 10:53 от sunlight

# 28
  • Мнения: 2 631
Единствено това, че сайта е нов може да породи съмнения за стоката в мен.
Вече втора година карам на тестери и съм страшно доволна - качествени, достъпни, трайни, само дето на кутийката пише тестер! И кво от това??
Чак фризьорката ми ме попита с какъв парфюм се парфюмирам, че от лятото го запомнила и много и харесала  Crazy

 Peace

# 29
  • Мнения: 485
Единствено това, че сайта е нов може да породи съмнения за стоката в мен.
Вече втора година карам на тестери и съм страшно доволна - качествени, достъпни, трайни, само дето на кутийката пише тестер! И кво от това??
Чак фризьорката ми ме попита с какъв парфюм се парфюмирам, че от лятото го запомнила и много и харесала  Crazy

 Peace
А откъде си вземаш тестерите?На мен ми писна да се набутвам за уж оригинални парфюми-последните два пъти мъжът ми ми купува от Пиротска, Контрадикшън на Калвин Клайн-  #Cussing out и двата пъти бяха с различна миризма и което е невероятно с различен цвят на парфюма...как да не ме е яд!Не знам вече откъде да си пазарувам!!!А втози сайт ме притесняват не толкова ниските цени колкото това че наистина няма посочени координати-адрес,телефон-все пак човек като предлага нещо трябва да поеме някаква отговорност.парите ще ги прежаля,но да не се обрина нещо....че само това ми липсва.Приемам препоръки за места от които вие пазарувате  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт