Бременност,гъбички и Гинопеварил???

  • 4 262
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 565
 Аз имам доверие в лекаря си, но леко се притесних, когато прочетох в листовката, че това лекарство НЕ се използва при бременност и кърмене. На мен ми предписаха Полижинакс (дано да го пиша правилно). От друга страна пък, когато с първата си бременност лежах в болница за задържане, там ме скъсах от инжекции Папаверин. В неговата листовка също пише, че е противопоказен при бременност, а го използват като стандартно лечение в случаи като моя. Слава Богу, всички,които познавам от болницат родихме живи и здрави дечица. Явно лекарите си знаят работата.
 Флъфи, това течение да не би да е от самата глобула? Когато се разтопи, тя изтича през влагалището и наистина прилича на течение.

# 16
  • Мнения: 753
Здравейте!Аз съм едва в 10 седмица и вчера ми изписаха Gyno Pevaril( след резултатите от микробиологията).Но тази сутрин, след първата глобула снощи , ми се появи за малко розовеникаво течение, но после спря и доста се притесних.Случвало ли ви се е такова нещо при употребата на този препарат?
Не се притеснявай от течението-разбира се консултирай се с лекаря,но при мен се получи същият проблем.Бяха ми изписали Гино-певарил за 15 дни и на 13-тия ден ми се появи такова течение,аз много се шашнах, веднага отидох в болницата и ме оставиха за 5 дни да съм под наблюдение,но беше по-скоро презастраховане.Впоследсвие фармацевт ми обясни,че въпросните глобули при по-продължителна употреба(2 седмици) предизвикват временно изтъняване на стените на влагалището и от там се получават микрокръвоизливи,но всичко минава след спирането на лечението т.е. не е проблем на бременността.

# 17
  • Мнения: 7 723
Гинопеварилът не е опасен за бебето, ама гъбичките,
ако не се излекуват могат да бъдат и опасни....

Общи условия

Активация на акаунт