Колко килограма искате да свалите?

  • 6 233
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 758
Толкова съм качила и от 2 години не мога да ги сваля.  ooooh!

La Bomba , да пишем и двете на Дядо Коледа, пък може да ни направи Новогодишен подарък.
Ама май няма да ни огрее, ще трябва да се стягаме и да не ядеме. Само дето като не ям и ми става лошо, та няма да е и така. По-скоро ще ми трябва магическа пръчка.

Е аз почти не ям.Ако спра изобщо с яденето, ще се гътна и няма да успея дори и писмото му да напиша Joy

# 121
  • Мнения: 6 958
36  Embarassed, поправка вече 35- до заветните 72. Не мисля да пазя определена диета. В момента спирам с кърменето и се надявам да потръгнат нещата, че съм с 6 кг. отгоре след излизането от родилния  Embarassed
Успех на всички  Peace

Ще потръгнат, няма начин да няма начин!!!  Hug Ще ги свалиш, само постоянство и търпение   bouquet

# 122
  • Мнения: 2 032
два-три

# 123
  • София
  • Мнения: 9 141
Уф. А дано, че ако не вляза във форма, мъжът ми ша избяга  Embarassed Станала съм като онези, дето ги отглеждат за Коледа  Animal Pig

# 124
  • Мнения: 1 906
три - четири  Thinking

# 125
  • София
  • Мнения: 2 530
Десет.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 271
Около 6-7кг , ама и на 5 ще съм доволна  Confused

Блонди, пусна анкета Wink

# 127
Да, бе, да, добре, не съм висока, 166 съм. Идеално (без да съм кльощава) трябва да съм 52, а сега съм 70  Cry И във фитнес сайтовете ми дават 52, знам си аз  Tired
Дано се преборя, проблемът ми тук е липсата на мотивация
[/quote]

А какво ще кажеш за този калкулатор
http://dieti.gbg.bg/Interactive.asp?inter=1   newsm78  newsm78  newsm78 Все пак са според Световната Здравна Организация...

# 128
  • Мнения: 306
Като родих щях да припадна на кантара 90 сега след 8 месеца съм 77 без диети остават ми 13 до нормалните ми но няма да мина без диета

# 129
  • Мнения: 139
я и аз да драсна от лиготия в темичката Simple Smile.
честно казано няма да е зле да посваля поне 5 кг, но надали.
от родилното излязох 75кг.
първият месец качих некви килца, но не съм се мерила, после застой.
към 6-тия месец на мъника започнах да свалям някак спонтанно.
сега си влизам във всички дрехи и съм много доволна.
така че въоръжете се с търпение и успех на всички.
е, разбира се не се тъпчете при всеки удобен момент с храна де, че няма да се свалят килца тъй, но и не гладувайте като кучета, ефект от глад нема, само изнервя Simple Smile.
УСПЕХ!

# 130
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ОФФФ искам 7-8 да изчезнат завинаги и безследно.

# 131
  • Мнения: 101
Ох имам 5 за сваляне ...
О януари се боря с килцата...Свалих 10 , 6 от тях с плодолечение,3 с моя си диета...Най-интересното е,че не качих, а ги поддържах.Сега реших да игнорирам и останалите 7.
От петък пак плодувам и до днес съм - 2 ...

Дано ги сваля тези остатъчни 5 кила,че ми омръзна вече ....


Успех  на всички ви !

# 132
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
6.Ама си стоят от години.

# 133
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Искам да сваля 8,но като гледам скоро ще ги закръгля на 10. Twisted Evil

# 134
  • Мнения: 640
10-12 ще са ОК

Общи условия

Активация на акаунт