Колко килограма искате да свалите?

  • 6 194
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
И аз искам поне 15кг да сваля,като за начало.  261uu

# 16
  • Мнения: 2 956
Ами след вече 35 свалени ми остават 4-5- без претенции. За момента обаче се нося по течението в очакване на нещо мотивиращо да ме тресне по главата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 432
Аз трябва да сваля 10,но ако са 12 ще си ударя дупето в тавана.А пък е до края на годинатааа................ Mr. Green

# 18
  • Мнения: 621
До преди няколко седмици имах да свалям 6, после намалих целевите кила, но вместо да се стресна се освиних та сега съм ги закръглила на 12

# 19
  • Варна
  • Мнения: 956
Моля, моля  Naughty
Най-голямото п....е съм аз  Embarassed Laughing
Досега свалих 20 и имам да свалям още най-малко 30 килца  ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 958
Моля, моля  Naughty
Най-голямото п....е съм аз  Embarassed Laughing
Досега свалих 20 и имам да свалям още най-малко 30 килца  ooooh!

Е какво сега ще се мерим ли?  newsm78 Ако трябва да измервам свалено + идеални кг. = - 50 кг. минимум  Mr. Green

Дика, а за теб нямам думи, свалила си доста и изглеждаш перфектно  Hug  bouquet Hug

Галатея ейййй я бързо в строя и давай пак със СтраОтнта диета  baby_neutral

# 21
  • Мнения: 2 147
До онзи ден бяха 4,5 кг. сега са 7 кг. #Crazy
реших днес да съм лунатичка, ама вия от глад #Cussing out

# 22
  • Мнения: 4 111
Имам да свалям 25 кг. В неделя реших да започна моя си диета, измислена. Имам 15 седмици да ги сваля. Вчера бях на минус 3. Много ми е трудно, но съм решила големия си инат да го насоча именно към диетата.  

# 23
  • Мнения: 384
Ами зависи от гледната точка. Ако трябва да се доверя на калкулаторите за идеално тегло - имам да свалям още 32 кг.   #Crazy  Ако слушам хората около мен - и така съм си добре.  Thinking А пък аз ще съм доволна и на 65 кг.  Flutter (т. е. още 12 за сваляне). И не бързам като някои - до Коледа или Нова година. Може и до след една година - важното е да стане Peace

# 24
  • Мнения: 958
"Колкото повече-толкова повече" Мечо Пух
Искам да сваля 8,т.е. целта ми е63,висока съм171см и не си поставям манекенски размери като цел Blush

# 25
  • Мнения: 27 524
Най-голямото п....е съм аз  Embarassed Laughing

Айде, де, какво е п...е
Явно не е онези двете нецензурните. Ако е прасе, защо го премълчавате?  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 111
"Колкото повече-толкова повече" Мечо Пух
Искам да сваля 8,т.е. целта ми е63,висока съм171см и не си поставям манекенски размери като цел Blush

И аз не си поставям манекенски, а само колкото бях преди да забременея.  cry

# 27
  • Мнения: 8 242
15 искам.. Ама и на 10 ще съм страшно доволна  Crazy

# 28
  • Мнения: 27 524
И аз не си поставям манекенски, а само колкото бях преди да забременея.  cry

И аз така  Tired

# 29
  • Мнения: 3 360
Блонди,моите са 17/може и повече,ама ме е страх да ги изрека даже Embarassed/Стегнах се,да, и започнах да ги сборвам вече.Само инат му е майката Naughty PeaceИ силна мотивация Laughing

Общи условия

Активация на акаунт