Колко килограма искате да свалите?

  • 6 224
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 956
Е то иначе няма как да знаеш  Laughing
С НВД и малко Дюкан. С дълги паузи и доза несериозност. Спорт чат-пат. 2-3 месеца Тае-бо в домашна обстановка, после 6 месеца нищо ,освен разходки  Mr. Green 1 месец пилатес, после пак нищо и така. Общо взето на приливи и отливи положението.

Извинете за офф-а  Blush

# 76
  • Мнения: 533
запис и от мен, мили момичета  Hug
Още не съм сложила линийката, но от 54 съм 50 сега, макар че целта е 48  #Crazy
на разделно хранене съм, и хубавото е, че задържам 50те, но от друга страна не мърдам надолу, та ще трябва да опитам и нещо друго явно наред с РХ  newsm78. Някакви идеи?
Лек ден от мен, и не толкова мразовит откъм емоции   bouquet

# 77
  • Мнения: 157
Да се запиша и аз при вас .Остават ми още 5 кг.Свалих 20кг. за пет месеца. Какво ли не пробвах но най-после успях . Сега с последните 5 кг. дано да е по-лесно въпреки че съм чувала че последните най-трудно се свалят , но трябва да успея до края на месеца .

# 78
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оу в тази тема все още не съм писала
Блонди привет bowuu Преди 3мес ми оставаха 2кг за сваляне от излишествата, сега са 7, но за да ми е по-голям зора ще ги кажем 10кг за сваляне
При мен ако не гоня някоя цел или цифра винаги съм в издънка.Така че сега гоня 68мото кило
Мотивацията ми е на 6,ноември е най-готския месец в живота ми и се готвя за него като за война Twisted Evil

# 79
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен  bouquet
Аз имам да свалям поне 20кг. Embarassed
След като родих бях 85кг. (170см.) сега съм 80кг. Свалих 5-те кг. с плодове и чай.Сега съм на РХ след 2 седмици пак чай с плод и пак РХ и така докато не сваля тези кг.После съм решила да направя РХ начин на живот за мен и естествено за да поддържам кг. Hug

# 80
  • Мнения: 63
С бременността си качих 17 кг Embarassed,родих и свалих 5 а сега година и 1 месец по късно ми остават 7 и нещо весе не ги довъшвам тези диетки!А и мъжа ми постоянно ми повтаря колко съм си добре така-да бе да...159см-56кг newsm11

# 81
  • Мнения: 1 844
ами аз сега съм 56кг и трябва да сваля поне 5. ooooh!не са много,но все пак се изискват усилия.. Crazy

# 82
  • Мнения: 2 237
Искам да сваля около 4 кг.Бях свалила доста и достигнах идеалните за мен 56 (при ръст 156 см) Обаче сега се премерих (не го бях правила отдавна) и кантара ме шокира - 58,500 ! За мен това е много.Дори да махна 500 гр. от вечерята която изядох, 58 пак си е много.Направо съм в депресия. Sad Искам да съм слаба,не искам пак свиня !   Confused

# 83
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Искам да махна 6-7кг,за да си върна килограмите преди бремеността,обаче напоследък голям зор и последните явно наистина трудно падат Cry

# 84
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Блонди ме пъди, ама и аз искам да участвам. Искам да сваля два килограма. Само толкова ми остават до най-добра форма след второто раждане.
Обаче колкото по-малко, толкова по-трудно... Confused

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
На мен ми трябват минус осем-девет кг, за да стигна теглото от преди бременността. Но ще съм доволна до Нова година да махна поне 5, ама трайно!

# 86
  • Мнения: 13 512
10 ще са  ми екстра! Свалих 6, остават още 10. Но хич не са ми фикс. Ако стане и когато стане .

# 87
  • Мнения: 4 435
Аз искам да съм 48-49,сега съм 54.

# 88
  • Мнения: 27 524
Блонди ме пъди, ама и аз искам да участвам. Искам да сваля два килограма. Само толкова ми остават до най-добра форма след второто раждане.
Обаче колкото по-малко, толкова по-трудно... Confused

Ех, точно пък теб ще пъдя  Hug
Вярно е за малкото и трудното.
Ама и многото е лесно само с първите 3кг, после пак се зацикля  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 817
Преди година по това време имах да свалям 6кг ,към днешна дата те са 16 #CrazyНо този път съм се запецнала  окончателно ще им видя сметкага ,когато-тогава,ако ще  след 6месеца,годна ,но ще ги смъкна.И то не само и единствено за това ,че искам да съм красива , а  защото искам да съм здрава ,да си създам навици за цял живот.Просто така повече не мога.На такива неща се нагледах в едно филмче ,че ми се преобърна тотално хранителната култура Rolling EyesИскам да съм здрава и толкова Peace

Общи условия

Активация на акаунт