къде съхранявате преварената вода за АМ и как я топлите

  • 15 992
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвах термос,но съм затопляла и в микровълновата.

# 16
  • Мнения: 4 447
В метален термос. Няма нужда от топлене. Тя си стои топла.  Peace Вода за малко бебе се вари всеки ден, нали знаеш.  Peace

# 17
  • Мнения: 6 029
В каната не се държи вода, нагревателя е метален, отделя гадости. Аз я държа в термос.

# 18
  • Мнения: 393
ми нали нагревателя е от специална стомана именно за да не отделя гадости?  newsm78

# 19
  • Мнения: 6 029
ми нали наглевателя и от специална стомана именно да не отделя гадости?  newsm78

айде да не търся сега указанието на каната... убедена съм, че пише да не се съхранява вода вътре. едно е да затоплиш вода и да я сипеш някъде, друго е да я държиш вътре...

# 20
  • Мнения: 145
Аз сутрин си преварявах водата от каната и си имах за цял ден-само затоплях. Не мисля,че е проблем.

# 21
  • Мнения: 393
Аз сутрин си преварявах водата от каната и си имах за цял ден-само затоплях. Не мисля,че е проблем.
И аз така правя! Защото разбрах, че не се слагала водата в термос, защото имало знак на кутията, задраскано бебешко шише.... какво значи незнам....

# 22
  • Варна
  • Мнения: 72
Преварявах водата за деня в тенджерка и я държах в нея, със затворен капак.
Когато трябваше да приготвям млякото, затоплях толкова, колкото ми трябва, в микровълновата печка.
Peace

# 23
  • Мнения: 525
Аз сутрин си преварявах водата от каната и си имах за цял ден-само затоплях. Не мисля,че е проблем.
И аз така правя! Защото разбрах, че не се слагала водата в термос, защото имало знак на кутията, задраскано бебешко шише.... какво значи незнам....
Нищо чудно, ако термоса е Елит и е изцяло метален отвътре например...Трябва да си има стъклена вътрешност, която да може да се вади и почиства.

# 24
  • Мнения: 362
 преварявам в тенджерка и я съхранявам там с капак,затоплям в МФ Peace

# 25
  • Мнения: 438
Сутрин си пълня термоса с гореща преварена вода.Като дойде време за млекцето,изстудявам и така.   Grinning

# 26
  • Мнения: 81
В какъв съд си топлите водата в микровелето? Аз съм чувала, че в шишето за мляко не трябва, защото пластмасата отделя някакви вредни неща. А между другото мен ме е страх да топля в МФ, въпреки, че там стерилизирам newsm78. От една хомеопатичка знам, че водата в МФ не трябва да се слага въобще, защото изцяло се променял състава й. Особено за бебета.

# 27
  • малкия град
  • Мнения: 127
Преварявам в тенджерка, изливам я в пластмасова кана с капак, която стои на плота,топля в микровълновата.

# 28
  • Мнения: 393
В какъв съд си топлите водата в микровелето? Аз съм чувала, че в шишето за мляко не трябва, защото пластмасата отделя някакви вредни неща. А между другото мен ме е страх да топля в МФ, въпреки, че там стерилизирам newsm78. От една хомеопатичка знам, че водата в МФ не трябва да се слага въобще, защото изцяло се променял състава й. Особено за бебета.
А ти как топлиш водата?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Държа водата в стъклено шише от морковените сокове (големите).

Общи условия

Активация на акаунт