колко най-много ви е закъснявал цикъла?

  • 10 614
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
10 дни най-много (при смяна на климат).
A то сега се промени климата, защото стана есен и затова и на мен ми закъснава-мерси че ме подсети-вече знам от какво ми закъснява!  bouquet

# 16
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
На мен ми е закъснявало 12 дена, тогава се оказа неспукан фоликул. Сигурна ли си ,че не си имала сексуални контакти?

# 17
  • Мнения: 801
на мен най-много ми закъсня 10 дни - но тогава се оказа, че съм бременна.
Сега се сетих за още едно закъснение, но то беше отдавна, може би преди 15-тина години, тогава да съм била на 14-15 години...пазих една диета и драстично отслабнах, тогава цикълът ми спря за около година.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
10 дни най-много.
Също при смяна на климат.

# 19
  • Мнения: 5 393
И по 20 дни ми е закъснявал, но тогава много пътувах и това беше причината.

# 20
  • Мнения: 730
Само веднъж. Закъсня ми  9 месеца   Joy

# 21
  • Русе
  • Мнения: 785
10 дни най-много (при смяна на климат).
A то сега се промени климата, защото стана есен и затова и на мен ми закъснава-мерси че ме подсети-вече знам от какво ми закъснява!  bouquet

Имах предвид драстична смяна на климат (не смяна на сезони)  Laughing - тогава се натресох от 40-градусови жеги тук, почти до полярния кръг. Wink

# 22
  • Мнения: 412
10 дни най-много (при смяна на климат).
A то сега се промени климата, защото стана есен и затова и на мен ми закъснава-мерси че ме подсети-вече знам от какво ми закъснява!  bouquet

Имах предвид драстична смяна на климат (не смяна на сезони)  Laughing - тогава се натресох от 40-градусови жеги тук, почти до полярния кръг. Wink
Aми значи сигурно е щото съм малкаи и е нормално bowuu

# 23
  • Мнения: 4 406
Девойко, няма нищо нормално в това, че ти закъснява, изюркай майка си да те заведе на лекар!
ако можеш и сама, вземи си направление от личния лекар за гинеколог и иди сама!

# 24
  • Мнения: 3 537
10 дена ми е закъснявало, случвало се е и по една седмица, обикновенно причените бяха - ако съм била настинала и съм пила повечко вит С, вътрешно напрежение,ако съм се притеснявала много за нещо или промяна на климат.Не е задължително да се бременна ако ти закъснее,така,че ходи на лекар най-добре

# 25
  • Мнения: 412
ще ида ама след 1 седмица!!!

# 26
  • Мнения: 412
Maма ми кажа, че е напълно нормално дори и 2-3 месеца да ми закъснявало и че няма да ме води на гинеколог, защото няма защо!!! smile3534

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
10-12 дни.

Общи условия

Активация на акаунт