Колко е "БЪРЗА" бързата помощ където живеете?

  • 1 953
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
като прокървих с малката още в първия месец, ме проснаха на едно легло в Бърза помощ и така си ме и оставиха.
Ревах,ревах,виках някой да ми спаси бебето..................накрая се успокоих, казаха ми ,че никакви лекарства за задържане няма да ми дадат и си тръгнахме с мъжо.
Обадих се по нощите на личния си гинеколог в Бг-той ми каза какво да пия. Имах в себе си хапчетата от Бг-пих ги и бебето сега спинка сладко,сладко................... Heart Eyes

Но това с мъжа ти е ад,мила. Пълно безобразие. Горкия човек.
Дано потръгнат нещата Praynig

# 16
  • Мнения: 3 394
Само да допълня-когато мъжо изпусна Стлечето и тя се приземи на пупа, тичайки влезох в Спешното крещейки,че детето ми е паднало и на секундата ни приеха прегледаха и прочие.

Но и на мен това ми беше последния кърмачески ден Cry

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Настрьхна ми косата ,като 4етях.Дано се опраvи  мьжьт ти скоро и да нямате такиvа проблеми поvе4е.
SaraJK,до като ти 4етях постинга за малко да се разпла4а,не мога да си предстаvя ,какvо ти е било.
За бьрзата помоЩ-не сьм viкала линейка никога,но зная ,4е са доста бьрзи.V спеШното отделение сьм била милиооооон пьти и обЩо Vзетo сьм доvолна.Когато имах сериозни проблеми vеднага ме vкарvаха за преглед и vеднага ми даvаха
 неЩо(ако можеШе да се предпише неЩо де).
Като напраvих аборта ме приеха на секундата,като се има v
предvид ,4е имаШе доста хора ,които 4акаха.Но сьм забелязала,4е като отида за мое "уcпокоение" Embarassed ме баvят доооста vреме.

# 18
  • Мнения: 1 072
Izviniavaite za latinicata!
Maneto, ne gi misli sega on-laws, te povecheto sa takiva, misliat si, che nie majete i decata nikoga ne mojem da gi obichame i da se grijim za tiah, taka, kakto te. Ama vajnoto e da se opravi maja ti, pak te kakvo si misliat, niama znachenie. Nie si znaem kak e.
Val, da, beshe edin ad, vseki den go prejiviavam nanovo. Che posle in-laws ni izkaraha i vinovni, che e stanalo, vapreki, che te go napraviha. Abe, tapa istoria. Ama dobre, che pone s hubav krai.

# 19
  • Мнения: 280
SaraJk,

Като бяхме в бърза помощ в 1вата (най-близката) до нас болница нямаше почти болни (но затова пък имаше отекчени сестри които седяха на куп и си приказваха и се кикотиха нещо), а на съседното легло имаше майка и татко с малко дете на ръце което също като твоя син е имало гърчове от температурата. Аз казах на мъжа ми - хайде нас кучетата ни яли че са ни оставили така 1-2 часа да чакаме отекчените сестри и доктор да се появят да го погледнат, но това малко детенце дето реве що никой не го поглежда ....

И наистина ме е страх ако ще трябва и аз да минавам кошмарите на търсене на мед помощ с болно дете на ръце.

Моя мъж още е в болницата - днес му отвориха раната и след 3 дена ни храна ни вода тази вечер най сетне му разрешиха да хапне булйон ....

Аз си позволих да надникна в негоия чарт и да видя какво са писали тез лекари и там кжо да видя:
1- отива на операция
2- да не му се дава храна ни вода
3 - не отива на операция

и тук като ме видя една лекарка и щеше да ме гръмне че съм си позолила наглостта да надничам в ЛИЧНАТА информация на мъжа ми!

така че цирка продължава ...

Благодаря много на всички за добрите пожелания! Дано никой не трябва да минава през такива проблеми ..

с колкото за свекарите - напълно съм съгласна - наистина си мислят че аз като идвам от друга държава паса трева и не мога да се оправям с проблемите тук и не мога да се грижа за сина им както трябва ...

# 20
  • Мнения: 280
Да болеста на Крон (Crohn's) е като на певицата Анастасия - може да има повече от 1 операция и се постига само ремисия без пълно излекуване. Не се знае причината, но има поне 20% шанс да се предаде по родствен път.

# 21
  • Мнения: 1 072
е, не, това нещо тука наистина не мога да кажа, че го има. Аз като прокървих сега с Руби 8-та седмица беше петък и ми казаха само да чакам тялото да изхвърли плода, или ако имам много болки да се обадя. Ама то нищо не стана. Но в понеделника веднага ми уредиха ехо.
Като лежах в болница да раждам Дани бях направо във възторг от условията и отношението на персонала там. И по принцип ако ходим на доктор отдават огромно значение на това да ти обяснят точно какво е състоянието и какво ще правят.
Преди 6 седмици ми вадиха мъдреци и хирургът обясняваше всяко действие. Сега ме вбесиха де, защото миналата седмица за малко да уморят мъжо със следващите 2 мъдреца. Извадиха му ги, и в брошурата пише "Нормално е да се надуе много бузата". Да, де, ама колко много е нормално. Чакахме до петък, той не ядеше и не спеше, вдигна температура и като отиде в петък по спешност му изкарали сума ти и гной и му дали антибиоитик и казали възможно най-бързо да почне да го пие. Та че му докараха инфекция в главата остави, ама ако си по-мъж и не се обадиш, защото било нормално може така да се гътнеш от един мъдрец!Канех се даже да пиша оплакване, че брошурата е заблуждаваща!

# 22
  • Мнения: 280
А тук като вадят мъдреци и слагат пълна упойка (т.е преспиват пациента)- поне моя мъж като са му ги вадили е било така.

А аз като бях бременна лятото дори и нямах кървене и те ме накараха да направя кюртаж, защото ми обясниха че ще загубя таз бременност (въптеки че бебето имаше и сърцебиене) та като правиха кюртажа си бях будна и в пълно съзнание и усетих всичко - та от болка спрях дори да дишам ... не мога още да го разбера тукашното здравеопазване Sad

Общи условия

Активация на акаунт