Моля за Вашето мнение!!!

  • 1 153
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 941
Консултирай се с лекар. Зеленият цвят може да е от газове, ако има. Не пречи и да пуснеш секрет. Отложи захранването. Не се отказвай от кърменето, за бебето това е просто период. И при нас стана така по едно време и после започна да си суче пак продължително. За две-три минути едно добре заякнало бебе изсуква почти цялото му необходимо количество. Аз бих спряла АМ и да му давам да суче по-често - на 2 часа например.

# 16
  • Мнения: 244
със сигурност е от ам по-принцип 2 слекция от млякото се дава след 6 месец а при вашите проблеми смени млякото знам че не е хубаво да се прави но мъчиш детенце аз минах на НАН и съм страшно доволна то е с бифиду бактерия и спомага за чревния такт доброто изхождае и повръщането
Нан е едно от най-запичащите млека! В началото бяхме на него но се запече и го смених на Аптамил,от тогава нямам проблеми.Аптамил се сменя с 2 на 4 месеца,не на 6,така пише ан кутията. Щом са го направили така значи има защо.  Simple Smile
за твоето детете може и да е запичао но по принцип се пепоръчва тъкмо при проблеми с изхождането защото има бифидогенен ефект и както написах подобрява перисталтиката както стана при нас но всяко дете е различно и просто трябва да открие най-доброто за нейното Peace

# 17
  • Мнения: 438
със сигурност е от ам по-принцип 2 слекция от млякото се дава след 6 месец а при вашите проблеми смени млякото знам че не е хубаво да се прави но мъчиш детенце аз минах на НАН и съм страшно доволна то е с бифиду бактерия и спомага за чревния такт доброто изхождае и повръщането
Нан е едно от най-запичащите млека! В началото бяхме на него но се запече и го смених на Аптамил,от тогава нямам проблеми.Аптамил се сменя с 2 на 4 месеца,не на 6,така пише ан кутията. Щом са го направили така значи има защо.  Simple Smile
за твоето детете може и да е запичао но по принцип се пепоръчва тъкмо при проблеми с изхождането защото има бифидогенен ефект и както написах подобрява перисталтиката както стана при нас но всяко дете е различно и просто трябва да открие най-доброто за нейното Peace
Защо тогава страшно много майки се оплакват,че запича?Пусни една анкета и ще видиш.  Peace Това че влияе на твоето дете добре нищо не значи.Това е единичен случай.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 21:51 от Zvezdi4kazory

# 18
  • Мнения: 8 999
Най-добре е да се обърнеш към вашия педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт