Тралалала ли, Октомврийски бебе-дъжд, нека да вали

  • 15 318
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 249
Честито на мама  Gering да и е жива и здрава госпожичката , да папка и да радва мама и тати , а на мамчето бързо възстановяване Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 1 919
Честито на мама  Gering     bouquet  bouquet  bouquet

mira_sb РОДИ ВЧЕРА, не днес..моля някой да поправи на 1 ва страничка днес сме 17 ти вчера бяхме 16 ти Blush

# 227
  • Мнения: 133
БРАВО НА МАМА ГЕРИИНГ!!!
Да й е жива и здрава малката госпожица и много да я слушка!

# 228
  • Мнения: 1 195
Здравейте отново след като ви изчерах Simple Smile
Вчера сутринта на лекцията с Гери си говорихме и аз бях твърдо убедена че Bulechka e родила Simple Smile Ама аз такъв маратон му дръпнах вчера че чак в 23ч видях че верно е родила Simple Smile

Таня още веднъж честита ти радост!!! Да е жив и здрав малкия Константин  smile3525

Гери уж щахме да стискаме до термин  Laughing

Вчера бях на ЖК бебо отговаря на 39-та седмица, плацентата е 2 степен на места има намаляване на водите, но общо взето можел да си откара до термина така че на 23-ти сутринта съм заредена пак там.
Иначе в последните дни какъв маратон му дръпвам. Първо бях на лекцията на 9 месеца, след това ходих до работа Simple Smile Всички колеги се очудиха че още съм с корем Simple Smile Те мислили че вече съм родила:) После се видях с една колежка която роди в началото на годината Simple Smile Нейния бебешок вече е пораснал и е толкова сладък:) хили се като за световно Simple Smile идеше ми да го изям от целувки Simple Smile
И като за капак вечерта бяхме на театър Simple Smile Тъкмо почна първо действие и аз усещам малкия господин нещо се вълнува бута, рита......... след малко някаква много силна болка - контракция ама не и обърнах внимание, след 10 минутки обаче пак, след 10 още веднъж #Puppy dog леле а ние в средата на залата няма как да се измъкмем.........ужас едвам изчакахме да свърши първо действие и си тръгнахме newsm45 newsm45, а от толкова време чаках да дойде 16-ти  newsm45 хванахме на бързо едно такси и нали живеем до втора градска човека си помисли че раждам ( не че ние си мислихме нещо по-различно Simple Smile) та караше като луд. Прибрахме си взех си едно душче и до там ни болка ми спомен Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
И днес съм в домашен арест никакво излизане  newsm12 newsm12 newsm12 че трабва да стискаме за скорпионче newsm12

# 229
  • София
  • Мнения: 1 228
Честита госпожица на Гериинг   bouquet
Пожелавам им много щастливи мигове - на цялото семейство Simple Smile

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Добро утро!
Честити бебчета на Mira_SB, Bulechka и Gering! Бързо възстановяване!

Джена, по повод първото мляко и жаждата на бебо - няма опасност да се обезводни, защото аз давам вода или по-точно чай на Хип против колики.
Стоян също ми разранява зърната, но аз така и не успях да използвам тези силиконови зърна. Някакси остава място отпред, а пък и той се сърди като му го дам в такъв вид  Confused
Снощи за втори път спа от яденето към 12.30-1 ч до 6 ч. без да каже гък. Не знам на кое точно се дължи - давам Инфакол, чай на Хип против колики и освен това му изцеждам за последното хранене кърма в шише, за да съм сигурна, че няма да заспи и ще се нахрани добре. Прави ми впечатление, че от едната гърда суче без да дърпа много и се наяжда бързо - явно от там тече по-лесно newsm78.
Айде лек ден и леко раждане на всички, които им предстои!

# 231
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МИРА И ГЕРИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ.
Ние сме си все така 2 в 1,но от няколко дни усещам едни леки болчици от време на време като предменструални така че предполагам ще е скоро,че вече нямама търпение да си гушна бебчето.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ РАЖДАТ ДНЕС.

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте момичета!
Дара82, къде се изгуби? Притесних се да не ме изпревариш. Simple Smile
Честито на Gering! Да и е жива и здрава госпожицата!   bouquet  bouquet  bouquet
Ние днеска сме на доктор и после ще давам отчет. Беба ми се струва много мързелива тези дни, нещо много леки и станаха ритниците  Rolling Eyes
Успех на всички запътили се днес към родилното fingerscrossed
Ама нашите бебчета са много сладки/пу-пу/ lovekiss

# 233
  • Мнения: 405
честито, мамо Гериинг   bouquet  много щастие с новия член в семейството ви!  smile3525


Ние от няколко дни съвсем сме го подкарали през просото  Laughing ставаме сутрин /към 10-11/  кърмя го дребния,зареждам чантата с памперси, мокри кърпички и др. необходимости и отиваме на кафе. После разходки по магазините и паркчетата из квартала, обяд в пицарийката, където точно по обяд е слънчице и после пак малко разходка. Програмата продължава  с гости - вчера бяхме при едни приятели, онзи ден при нашите, а преди това при брат ми  :mrgreeеn: Аз вече съм про в кърменето на есктремни места  Crazy вчера в пицарийката сервитьорката дори и не разбра какво правим  Wink
Вечер Дидко има колики, давахме Еспумизан по препоръка на Педито, без успех. Вчера взехме Бебинос и - О!Чудо  Grinning Grinning Grinning засега действат! /Тихо да не чуе дявола/  Crazy Иначе и сешоара помага  Joy

3а 3 часовия режим - има дни в които се надъхвам да го спазвам и го будя. Други дни  ми се ще да не си гледам часовника постоянно и го оставям на поискване. И двата начина ми допадат, всеки си има плюсове и минуси, но още не съм се ориентирала твърдо към някои и карам в златната среда Mr. Green

Зърната и аз не ги мия след ядене, добре ми се отразява засега, въпреки че още имам разранено и си боли, особено на едната.Сменям позите често и така. Силиконките и на мен ми разраняват допълнително  Shocked

За килограмите -  Ивонка, Браво мацка!! Само така, разбий го този кростренажор  Hug  Сигурно вече не ти личи, че си раждала.

И аз мога да се похваля, че вече си нося старите дънки, а имам да свалям 3кг. Качих 12, в родилното оставих 8, предполагам заради неяденето около секциото. Четох, че кърмачките имат отгоре кило. кило и половина в циците, така че почти нямам за сваляне. Иначе корема ми е отпуснат, бедрата също са ми се променили, но се надявам като се възстановя напълно да започна по сериозни упражнения, че сега правя само такива, които не натоварват корема.

Наде новия ти аватар е страхотен,  много са ти сладки дечицата, браво!   Hug   bouquet

Айде, до скоро   Hug


# 234
  • Мнения: 1 178
 Честито на всички "обебели" се мами!  bouquet
В понеделник бях на преглед,казах на докторката,че имам безболезнени контракции и тя реши да ме прегледа. нямах никакво разкритие,бебето било високо,така че нямало да се ражда още. Доста ме поровичка и ми вика - почивай сега,че след такъв преглед до няколко часа може да родиш. Да,ама не - още сме си 2 в 1 Simple Smile Като си спомня как преносих предният път с 16 дена,незнам този път какво ме очаква,въпреки че ми казаха,че в София никой не чака толкова,а предизвикват по-рано раждането. Ще видим,каквото стане!
 Имам един въпрос - малък или голям пакет бебешки мокри кърпи си носихте в болницата?

# 235
  • София
  • Мнения: 20
Най-сетне дойде ред да се отбия за малко в клубчето...

Първо - ЧЕСТИТО на всички обебили се мами и татковци!
Да са ви много здрави дечицата, от късмет да не се оттарват и много да ви радват!!
  bouquet  bouquet  bouquet

И най-хубавата новина от мен:
с голямо закъснение да се похваля и аз с най-мечтаната ми дъщеричка - Деничка !!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Роди се на 28.09.2007, планово секцио, с размери 3,250кг / 48см.

Леко раждане на всички момичета, които са все още в очакване!
 Praynig Praynig Praynig

# 236
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!ДА СА ИМ ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ БЕБЕНЦАТА!
  Аз минавам да кажа,че не съм ви забравила.Извинявам се,че не съм писала толкова отдавна,но Паула е с такива колики,че просто не ми остава време за нищо.Така плаче,че ми се къса сърцето...Надявам се вие всички да сте добре.Ще пиша пак когато остане време.Стискам палци на всички,които все още не са родили,а на обебилите се целувки по вратлетата на малките бебоци!

# 237
  • Мнения: 157
Честито и от мен на всички нови мами!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Ние вече влизаме в ритъм. Нали в болницата ни сменяха памперсите и ни повиваха, първите няколко дни ми беше много странно. Вчера обаче дори нокти рязах  Joy Засега се справяме с татито, ама къпането все още е привилегия на бабите. То цяла агитка действа като настъпи момента, ама нали още не ни е паднало пъпчето, затова сме по-внимателни.

Я да си задам аз няколкото въпроса, дето ми човъркат мозъка:

1. Какво ядете и пиете за повече кърма? Не че си нямам, ама така - да знам Wink Освен сокове, вода, боза, ядки.

2. Как се замразява кърма?

3. През нощта сменяте ли памперса?

4. В 3ч. с мляко ли се храните или само с водичка?

 newsm78

# 238
  • Мнения: 373
Честито бебче на Gering! Нека е много здраво и слънчево за радост на цялото семейство!
 newsm51 newsm51
Ние сме си все така preggo Как пък няма и най-малък признак за скорошно раждане Weary Утре пак сме на тонове, аман вече от тия тонове newsm45 Толкова е студено в коридора на Тина Киркова, че незнам вече с какво да се обличам, а си става студено smile3506 Така се надявам да се родим тази седмица, стиснете малко палци fingerscrossed
Аз пък стискам на всички тръгнали да раждат днес мами! Flowers Four Leaf Clover

# 239
Здравейте, момичета Simple Smile Честито на всички мами с бебоци  bouquet
Не съм писала цяла вечност тук, но така се развиха нещата. Последните седмици на септември бях в болница и чакахме бебка да се роди по - рано. Тя пък се забави и вече мога да ви съобщя, че на 05.10.2007 със секцио по спешност се роди дъщеря ни Мирела / 3.200 кг. и 50 см. /. Вече сме си вкъщи, глезят ни, гледат ни и съм много доволна и щастлива. От 20 - те и кусур кила почти не е останало нищо за сваляне - е 5 - 6 кг. има, но като гледам как бързо се топят и диета кой знае каква не трябва. Sunglasses Сега отивам да чета пропуснатото и стискам палци на всички.

Общи условия

Активация на акаунт