Pâtes au Saumon fumé

  • 1 847
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Цитат
аз не виждам някой да се бъзика тук.

П.П. ще заключат темата скоро...


Аз също принципно подминавам глупостите, защото иначе може да си скъса нервите човек. Но напоследък не се издържа. Във всеки форум по някой, който прави всички останали на идиоти. Та така...Темата принципно беше за заключване и за забележка от модератори към автора да пуска теми по същество. Ако иска да се упражнява в превод, мисля че не това е най-подходящото място.

А колкото до моята молба за превод, това е молба за помощ, което влиза в рамките на функциите на всеки един форум. Освен това беше в рамките на обсъждаща се вече тема и подобна немска рецепта. Не съм откривала още теми за хвалба с преводите си.

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 23:16 от xenia

# 16
  • Мнения: 3 927
Форума е за ИЗПИТАНИ рецепти преди всичко.

хе-хе, форумът по-скоро е станал за постване на рецепти от други форуми - я руски, я американски, я от някое сипсание, я от тв-предаване....... Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 17:23 от Taneto

# 17
  • Мнения: 27 524
хе-хе, форумът по-скоро е станал за постване на рецепти от други горуми - я руски, я американски, я от някое сипсание, я от тв-предаване....... Simple Smile

Едва ли ако форумът беше за авторски рецепти, щеше да има успех.  Grinning Това е форум за помощ, въпроси и споделяне. Така че...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт