En attendant les vacances de Toussaint ou FRVIII-2

  • 20 559
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Ей, Mama Strumpf, голяма си танцьорка..троп-троп.. Flutter

Аnia, не че не искам да се обадя, но аз Париж въобще не го виждам. Слизайки от ТЖВ-то, взимам метро или РЕР и директно при клиента. После бързам в 18-19 часа наред с всички прибиращи се, да се прибера и аз, и това е...
Съмняваш ли се, че ако съм на персонален воаяж, няма да надам вой за среща  Laughing

И това време ще дойде...  bouquet

Роца, ти беше питала за завивките. Аз се сдобих с la couette Pilou за Йо от Futaine. Цената й е единственият отрицателен показател  Rolling Eyes. Не мога да се отделя от нея, а уж е за Йо. Толкова е мека и удобна, просто прекрасна!

Мамба
, и каква се оказа неизвестната алергия, аз така и не знам... newsm78

Поздрави на всички,
КлеофромНант.

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 16:00 от cleoven

# 16
  • Мнения: 1 909
Мамба, добре че не сте я имали, но и аз не разбрах какво точно се е оказала тази алергия.

Клео, а вие как сте? Още ли сте в къщи на разстояние от крастата (ама как ужасно звучи само, на френски е къде-къде по-нежно)

Мама Щрумф, блазе ви че такива интересни занимания си имате. А откъде тази комбинация на български  с израелски танци?

Между другото, разбрах че хомеопатичните глобулки или както там се казват, все още се рамбурсират и не са поскъпнали. За другите пък някои здравни каси можело да се навият да ги изплатят - чакам още да видя нашата какво ще каже.

А чухте ли клюката, че Сарко и Сесилия май щели да се развеждат Outta Joint


# 17
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит рожден ден, Матео!
Желая ти радост, щастливи детски игри и много подаръци!


 newsm59  bigdance2 Tada  ura bdbaloni newsm59 baloni

Мамба, да ти е живо и здраво малкото голямо мом4е
   bouquet

# 18
  • Мнения: 847
Мамо Щрумф ,Благодаря !!!!
Хайде черпя ви виртуално ,за моя голям де4ко!
Клео ,неизвестната алергия си остана неизвестна , Wink, ина4е си имаме алергия към шоколад, и разни текстилни материи ....А вие какво стана с вашата Ла Гал?Още ли сте под карантина ? Или ве4е ходите на ясла?
Шумби за Сарко и Сесилия яко се говори в БГ ,(сега нали съм тук) , и тази новина ве4е е остаряла за нас, разбрахме я още на 4-5.10 след посещението на Сарко в БГ...А писаха ли официално , 4е се развеждат? Аз търсих в нета ,но за сега нищо потвърдено...
Хайде поздрави ,продължавам да празнувам. Hug

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 19:06 от Black Mamba

# 19
  • Мнения: 2 907
Да е жив и здрав малкият Матео, да радва много тати и най-вече мама!

             

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 01:05 от mystic

# 20
  • Мнения: 193
Мугел, дразниш кака, много дразниш. Отиди и прегърни Шехито, гушни се в скута и и се целувайте дълго.

Ние да не сме идиоти от трето измерение. Който иска ще даде. Но определено няма да даде на сметката на Шехито. Да знаеш. Пункт.

Да спира докато е време Шеха да праща лични съобщения с банковата си сметка, защото по някое време може да почнат да и вкарват пари от Нова Зеландия за пластична операция на носа.
mystik kakvo e tova izkazvane, napravo me shashna. Imah savsem drugo mnenie za teb, opitvam se da namerja drugi organizatorki. Nikoi ne iska pari da se prastat na Shehi ili na kogoto i da bilo. Ti gleda li mila za kakvo stava vapros v domovete? BBC go izla4va, a koi da pomogne na bg-deza, ako ne nie, pakistanzite li? Zasto reagirash taka, napravo me zabolja? Kak e vazmozno da ima takiva reakzii, nikoi ne Ti iska nisto, prosto imah predvid, ako iskat maikite da saberat drezki tui onui, dezata njamat nisto.
BG ne e sozialna darzava, ima mnogo bolka i maka po domovete.
Zasto ni napadash taka Sad

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 23:25 от Дивиана

# 21
  • Мнения: 4 390
mugel, забранено е разпращането на еднотипни постове из темите и/или на ЛС-та.
Ти си нов член на форума, вероятно повече пишеш, отколкото четеш и не си запозната, както личи, но тук си има организатор, който се занимава с тези неща, а освен това има и цяла нарочна тема по този въпрос.
Тонът ще те помоля да го смекчиш - дразещ е и обиден!
Ще редактирам постингите ти и ще те помоля занапред да се съобразяваш с правилата на този форум!
Благодаря ти за вниманието!

# 22
  • Мнения: 2 907
Аз не нападам никой , Мугел!
Не понасям да се организират такива масови акции, почти насилствено, преди Коледа например. Ми защо не ги правите тъй хубави през цялата година? Защо се правите всички на много всеотдайни и великодушни, като през останалото време си говорим за плюскане? А? Изведнъж ставаме много добри и човечни? Не! Тези, които са ангажирани, правят от много отдавна по въпроса. И да, хубаво е да се намекне на хората, но не да се насажда идеята. Така хората се чувстват насилени. Направете си тема, не дразнете с лични съобщения.

И на Шеха, знам за това лично от много хора, сумати народ няма желание да и прати пари. Питай нея защо. Взимай всичко, което тя ти казва за истина  Laughing

# 23
  • Мнения: 193
Съжалявам,
но си заслужаваше да наруша правата на форума, майките в Испаня сте подкрепят дом за малки деца в Плевен. Скандинавките също действат!

Мyстик от 18 годишна се справям сама с живота извън Родината, мисълта ми е, че съм видяла страсно много, защото сам бачкала какво ли не през следването си. Мисля, че мога сама да преценявам добре хората. Понякога греша, да, убедих се, одеве.
Но тук в този случай глеdам с очите на МАЙКА и не вярвам, че греша!
Апропо Коледа, постинга на Риен, Шехи и Татяна тръгна заради филма на BBC, а не заради Коледа, искаме нещата да са там на Коледа, защото децата нямат семейства, да доставим малко радост.
Sorry француски мами, че Ви пиша тук дрън, дрън.
Спирам

# 24
  • Мнения: 2 907
Прекрасно е, че човек иска да направи нещо!

Не е ок, когато пропагандира избирателно! Не е ок!

Отваряш нова тема = изливаш си душата! И който иска ти пише.


Защо си мислиш, че само когато си вдигнал глас някой те чува? Понякога, а в такива случаи 100 процента, е по-добре да не се вдига такъв шум.

# 25
  • Мнения: 1 194
Честит рожден ден, малък голям Матео! HugПожелавам ти щастливо детство!

Мама Щ., ще се изям! Чак сега изчетох темата и ти видях поканата за среща. Ами, аз така се бях шашнала от работа покрай конгреса, че не зацепих , че си в Бордо. ooooh! Като си писала Мериняк, как да се сетя... Даже като хващахме трама в посока Мериняк си казвах " Абе, това ми е познато, в някоя книга съм го чела... Embarassed". Жалко, че съм толкова отнесена. Иначе бяхме доста заети и далеч от центъра, но в събота аз даже се разхождах сама инкогнито, избягах малко от конгреса, можех да си имам гид, ама хак да ми е!Съжалявам наистина. Следващия път ще съм по-внимателна. До скоро

# 26
  • Мнения: 193
Да mystik и за това ситуаzията на домовете е такава, и на цялата ни държава, защото всички мълчим или пък сме си обрали партакешите:((
Soprry мами!
честито на рожденника, всичко най и от мен досадницата!!!!!

# 27
  • Мнения: 847
Ей ,пак е имало интересни работи в тази тема и аз пак да ги изпусна ... Wink
Оба4е съм съгласна с Мистик ,по много въпроси !!!!
Особено с ей това:
Аз не нападам никой , Мугел!
Не понасям да се организират такива масови акции, почти насилствено, преди Коледа например. Ми защо не ги правите тъй хубави през цялата година? Защо се правите всички на много всеотдайни и великодушни, като през останалото време си говорим за плюскане? А? Изведнъж ставаме много добри и човечни? Не! Тези, които са ангажирани, правят от много отдавна по въпроса. И да, хубаво е да се намекне на хората, но не да се насажда идеята. Така хората се чувстват насилени. Направете си тема, не дразнете с лични съобщения.
Мерси за пожеланията ,щях да ви пускам снимки ,но се отказах.
Моят син беше много доволен и полу4и много подаръци ,имаше тържество в детската и така.
4етох в БГ пресата за Сарко - 4е има имунитет ( с някакъв закон ) и 4е даже Сесилия да поиска развод ,той не е длъжен да се яви в съда....та може и да не стане това с развода...Нещо такова да сте 4ули ...
Хайде девойки лек ден!

# 28
  • Мнения: 1 909
Мамба, да ти е живо и здраво момченцето! Нека празниците продължават около вас!


Вземи пусни, все пак, някоя снимка, да видим колко е пораснал Матео Praynig 

Мамба, вие в БГ май сте по-информирани за клюките във Франция  Grinning Тук май никой не се вълнува особено. Вчера слушах по радиото - питаха говорителя на Елизе какво ще каже, а той на всичко - НО КОММЕНТ, даже и като питаха как ще коментира, че само Но коммент отговаря, пак - НО КОММЕНТ. Така че ако в БГ нещо повече се знае - подшушни, да сме подготвени Grinning 


Ей, Мистик, чак тук ли те намериха да се обясняват с теб!  Shocked

# 29
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Матео!
Нека да расте здрав, жив, умен, палав и щастлив!

Общи условия

Активация на акаунт