~:~40 юбилейна~Арабски празници~:~

  • 19 152
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Добро утро девойки!

Поздравления на Ясмин - пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво и щастливо бебе!   bouquet

Другарче, мерси за кафенцето - дано наистина деня на всички бъде светъл, слънчев и радостен.

Дани2 - аз в момента съм с бебчо в къщи, но не се виждам да не ходя на работа след време. За мен - и жената и мъжът трябва да допринасят за семейството с домакинската работа и финансово. Но честно казано съм си голям мързел и е кеф да си стоя с бебчо в къщи - хич не съм като Манел да махам прозорците от пантите  Mr. Green - по-скоро си упражнявам леженето от една кълка на друга  hahaha

ИнаДот - поздрава е много хубав - за превод не мога да помогна, за съжаление.

Лек ден на всички  Hug

# 241
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Мили момичета, благодаря за пожеланията!  bouquet

Любе Hug. Като му дойде времето ще бъда много щастлива да пазя тайната на някой, който много обичам! Grinning

Марси, първо бебе ни е. Много години го чакаме и много се борихме за него. Страхът ми сега е голям, но вярата е по-голяма.

Бонбонела, аз работя от както се помня. Дори завърших втора специалност, за да мога да работя заедно със съпруга си. Бизнесът ни е семеен. Хубавото е, че благодарение на технологиите мога да работя от дома си. Нямам шеф и работно време, а това си е голямо облекчение.

Лека вечер, момичета! Много целувки на мъниците ви!

# 242
  • Мнения: 2 804
Добър следобед от мен !
Аз днес съм мързел , че даже и на работа не отидох .
Да ви се оплача , Фатима си е завряла в едната ноздра графит зелен и сега и като чудовище с тия зелени секрети .
Ще ме убие това дете много гениални идеи има в главата .
Ясмин , аз още вчера като те поздравявах видях лентичката !
Честито и от мен - лека и безпроблемна !
Така вече сме три , коя ли от вас ще е следващата ?!?
Успех на тези които имат мераци да ни последват ! Praynig Peace
Дани , аз имам много мераци за работа , но с тия бебешки истории май скоро няма да ме огрее .
Освен ако не успея да намеря нещо надомно , което ще е цяло чудо .
А за в бъдеще имаме планове да отворим рустичерия - дюнер-ресторант за бързо хранене .
Мъж ми е майстор на дюнери , а и сега се специализира в италианска кухня та би била хубав бизнес . Но кога ще стане  Rolling Eyes само Аллах , знае .
Тони , и аз за сега като теб съм от едната та на другата кълка ! Blush Много хубава работа !!! Laughing
Мърси , по добре ли си вече ?
Момичета прегръщам ви и малките ви рожби и дано всички сме добре !

# 243
  • Мнения: 815
Здравейте, милички дружки!!

Тони ( Ясмин ), мила моя, не знам, но винаги като ти чета постингите ме просълзяваш от радост  Heart Eyes Hug

Миле, голямо меткало си ( така ли се пише  newsm78 )
Целувки на малките сладури, не знам, защо но Хая започва да ми прилича на Дима   bouquet
Особено на снимката.

Дани2, и аз работя в момента, защото иначе нямам други занимания в къщи, а от стоене файда нЕма  Laughing
Надявам се скоро и аз да си стоя в къщи по извинителни причини  Flutter Flutter
Но иначе ми е приятно да работя за сега, чувстваш, че си нужен на света по някакъв начин, запознаваш се нови хора и се сблъскваш с различни съдби и проблеми и тогава казваш: Хамдуллилах, че съм добре и здрава и че моите проблеми са нищо в сравнение с на другите  Peace  Praynig

Миме, до утре, за сега си остава уговорката.
Ще се чуем сутринта  Peace

Лека вечер за сега, че нещо се понапълни магазина!!

# 244
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Любе, супер стана манджата. Бути се учуди как така съм сготвила арабско ястие по рецепта , а не поредните мои измишльотини Laughing Но я сложих  във фурната, че котлона ми е доста силен.

Милена, той детското колело си го кара в коридора, но това му е трудно и вече одраска стените за "радост" на баща му. Нали боядисвахме скоро Laughing  А и щурчото само иска да го бута hahaha
Дани, убива ме твойта дъщеря. Вчера с вилицата си направи дупки, сега зелена Laughing Милата Heart Eyes

На Зайед му омръзна да рисува на хартия и почна по ръцете си Shocked

С арбаски и аз не мога да помагам Embarassed

ще ходя да си хвърля един душ, че от сутринта все нямам време. смирисах се вече. Ще ме зареже Бути- или на манджа или на повръщано мириша, чат пат и на напикано  hahaha ooooh! Tired
лека!

# 245
  • Мнения: 914
Ани дот НЕзнам дали мога да ти бъда полезна с точен превод а и смятам че на теб ще ти е трудно д се справиш с произношението и по добре няколко думи
не сме от  сирия но арабски звучи така приблизително

Ас саляму алейкум уа ахлен бикум аля дуюфина мин сурия

Натаменна лекум хафлатун саида   

Саляму алейкум и добре дошли на скъпите ни гости от сирия
надявам се да прекарате едно щастливо тържество

Дано да съм била полезна с това 

Дани   дай на Фатима да помирише малко черен пипер че да кихне няколко пъти Ако остане там може да раздрани лигавицата и да направи алергия

после пак ще пиша

# 246
  • Мнения: 1 269
Цък Цък

Преядох с ориз и пилееее Embarassed и с диня за десерт.Не мога да се понасям,още малко и минавам на диета,като разплут патладжан,ужас ooooh! ooooh!

Малките се приспиват с дадата,а принцесата отнесе плувката още в 5 4аса Shocked хапна си в 8 и пак заспа Laughing
Любе и на мен на Дима взе да ми прили4а.Не знам,ще видим като порасне,дано само лудориите и ината не са на кака си Heart Eyes
Мария,то така се по4ва,по ръцете да рисуат,а после по стените.докато се обърнеш и е нарисувал някои пеизаш Laughing
Дани и твоита не е лесна. Confused Да са живи и здрави само,от къде им идват на акъла Hug
Марси бравос,а инструктор имаш ли? Mr. GreenНе съм те забравила.През по4ивните ще ти пратя Hug
Инадот много хубаво си го измислила.За превода и аз не мога да помогна Embarassed
Свеар бравос  Hug ти от къде знаеш арабски?Как са децата Heart Eyes
Манел, да не вадиш ламината да го миеш Mr. Green Heart Eyes

В събота сме на рожден ден на една принцеска и се 4удя какво да и купя.Утре сме в парка,но в петък ще направя тур.
Хаиде да лягам,4е утре имам да "позирам" в градинката на Дима Grinning

 Hug






# 247
  • Мнения: 2 804
Миме , ми такова ми е беля след беля прави горкото ми пате .
Ма вчера не беше само вилицата , защото падна и от кухненската маса , а и сестра и я е ухапала и сега и е и синя едната буза .
Но нищо то така растат децата .
Само да ги пазим от по сериозни наранявания .
Свеър , слънце мерси за съвета !!! Hug

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 10:50 от makaui daniela

# 248
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Оф, да са живи и здрави. Аз едно време съм рисувала по на майка чантите. Още ми пази една бяла цялата нашарена с химикал Mr. Green

 Гледах местните новини. Един от синовете на шейха на Дубай е в Босна заради благотворителната кампания. Вън вали сняг, всеки се ошмулил с палто и шал , нашето момче по къси ръкави и едно тънко елече Joy . Водиха го в някакво училище, после имаше пресконференция- той си ходи по къси ръкави.

http://www.dubaicares.net/eng/default.asp това е сайта. Ще го дам на форумската организация да им пратят писмо. Може да помогнат. Близо 1 милиард диархама събраха за 2 месеца.

# 249
  • Мнения: 914
Дани ,какво стана с Фатито  Искам скъпа ама не мога Голямата и средната имат контролни тази седмиц а малката следващата  А за МОхамед да не говорим  Едвам изпихме днес 1 л вода а половината още кога   Аллаху алем

Пепи вие как сте Все искам да те питам Цветка прави ли някаква диета заради бъбреците

За малките ,ченички преди малко намерих някои сайтове ама глупачето ми всичко изтри

Мария ние сме на тема колело с чанта и  сабо  на някоя от каките Joy Много му е трудно да се научи да го управлява    #Crazy
А от вчера разглежда как работи ножицата и ако успее да отреже нещо така се радва  hahaha

 Бонбонче аз утре май ще отговоря извинявай   bouquet
  Лека   ако не успея да се включа още   bouquet

# 250
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Хайде , подлагайте чашките - добро утро !

Нещо много ми се спеше вчера и поспах от късния следобед , до малките часове - хапнах , гледах  епизод от Лост и пак ....Много съм поспалива ... Laughing

Бонбонче - аз съм против еманципацията , ама на бачкам . Като няма друга възможност . Искам , жадувам шефи да носи парите , аз да си въртя къщата , а ако има и един отбор деца .....ехе .. еманципация пфууу....
То сигурно си ми е от рачешката зодия , но така мисля , жалко , че не живеем по на изток ...
Свеар - дали са и някакви съвети , но какво точно  newsm78 не съм питала ... На контролния преглед ще носи събраните песъчинки , ще ги остави за анализ , да и кажат от какъв вид са и какво да махне от менюто си въобще .

Дани не е хубаво да си оставяш скайпа така публично - кой видял - видял - по - добре го изтрий вече . Да не ти досаждат идиоти .

Лек ден съкровища мои - пращам ви по една въздушна целувка - на вас и на дечицата ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 145
Добро утро, мили дами!

На мен ми стана традиция все сутрин да се разписвам, ама тогава имам време докато си изпия кафето. После като ме захвърлят задачите насам-натам и то станало вечерта, а тогава съм уморена и си жадумав за почивка пред ТВ-то. Затова ще ме извинявате, че само сутрин се разписвам.

Много сте ми сладки всичките  Hug Heart Eyes
Станахте ми мили още докато ви четях тайничко, а сега съвсем вече. Чувствам се приятно във вашата компания и се радвам, че ме приехте.

По въпроса за работата - не се чувствайте задължени да ми отговаряте - аз просто си зададох един въпрос, който ме вълнува. Давам си сметка, че не съм дошла до момента в който моите приоритети ще се сменят и детето ще е на първо място, но за момента не мога да си представя живота си без да работя - мисля, че ще се поболея  Sad ама аз съм уникален работохолик де, и то не защото гоня кариера, а просто така. Искам всичко, което правя да е качествено и както трябва, а и страшно много си обичам работата - направо съм щастливка в това отношение.

Да ви кажа сега, че от вчера пиша един много интересен материал за едно списание за нови технологии, което е много известно в България. Материала е за едни нови алтернативни електростанции, които се строят в момента експеритемнално в ОАЕ и по-специално в емирството Ras Al Khaimah. Идеята е уникална - от слънчевите лъчи да се произвежда гориво и да се пречиства питейната вода. Знам, че там са правени много такива опити, но този е различен, защото става дума за платформи, които ще приличат на острови и ще бъдат в морето. Затова проекта се казва "Solar Islands". Ще ми е интересно някоя от вас от този район ако знае нещо да го сподели.

Спирам вече, че аз като започна и края нямам. Наоколо ще бъда и може пак да се включа по-късно.

Приятен и усмихнат ден!

# 252
  • Мнения: 815
Добро утро!!

Дружке, мерси за кайвенцето  Hug
Веднага подложих чашата...
Изпих го с вас виртуално, а сега отивам реално да изпия едно и с приятелка, която много уважавам  Wink

На работа съм от по-късно до полунощ  Confused

Бонбонела, емирството Рас Ал Кхейма е не много далеч от тук, на стотина километра.
Тук наистина водата е от морето, но не става за пиене, а ето че сега ще измислят и питейна от морската  Sunglasses
А бе хората си плащат, за да им мислят идея  Laughing за това как и какво...

Лек ден за сега, че кафето ме чака!!

# 253
  • Мнения: 152
Ехо,здравейте  Hug
Как са малките ми съкровища и техните слънчеви майки   bouquet
Аз от 2 дни вече съм си в къщи,преключих ме сезона и сега ще стягам багажа за София  ooooh!
За съжаление лятото свърши Wear Umbrella,а това никак не ми харесва smile3516
Ооо,за малко да забравя.Гледам аз,че ще си имаме и друго бебче  newsm32.
Ясмин,честито мила.Лека и безпроблемна бременност от мен.Гушкам те силно   love001
Това е за сега от мен.Целувки на всички и много усмивки  lovekiss

# 254
  • Мнения: 2 804
Привет !
Ей за малко да кажа , че сме добре .
Еми нощеска Самира така се закашля , че чак върна и сутринта не я пратих на градина .
Отидохме до педиатърката , но ни върна , защото сутрин работела само с часове .
Минах през аптеката и взех един хомеопатичен сироп и сега сме се окупирали у дома с хрема , кашлица и течащи носове .
Както и да е де не е нищо сериозно , но и дано не става сериозно .
Камелчо , колко хубаво , че се включи мила !
От доста време не беше влизала да ни видиш как сме , а и да ни кажеш ти как си .
Любе , като ви чета как си излизате на кафенце с приятелки и благородно ви завиждам !
Аз от бая време не съм ходила на кафе , а още повече с приятелка .
Другарче , мерси за кафето !
Миме , явно не му е студено на човека !
Аз обичам студено , но не обичам да съм много разсъблечена през зимата .
А пък ако съм изнервена от нещо дори и през лятото да е умирам от студ .
В началото като дойдох тук няма да забравя как ходех с по 2-3 блузи и пуловер , пижама под панталона и с 2-3 чифта чорапи .
Едвам си обувах обувките .
Отивам да сипя по един чай от лайка , че да си сгреят гърлата моите гарджета .

Общи условия

Активация на акаунт