Какво не бихте направили в секса?

  • 36 464
  • 331
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 48 194
правя много неща, които съм мислила че никога няма да направя, например толкова обсъждания анален секс
затова не се заричам че няма да направя това или онова

# 271
  • Мнения: 20
Нищо не е срамно и/или унизително, щом харесва на всички участници...  Mr. Green
newsm10

# 272
  • Мнения: 46 641
Не бих разрешила да ме върже ... Страх ме е.

Не е задължително да те връзва на възел  Mr. Green ако е на панделка, ще си спокойна, че можеш да се равържеш, когато поискаш  Laughing

# 273
  • Мнения: 4 792
А също може и да я върже с желирани пръчки. Така хем ще и е меко, хем ще изяде възела ако я обхване параноята Mr. Green

# 274
  • Мнения: 0
според мен всичко си е до нагласа и какво харесват партньорите в секса.е, моят мъж съм го поразпитвала за френска, анална и др.любови.не харесва такива неща, според него това не е любов.все пак има и мъже при които секс е равно на любов и чувства, а не само креватна гимнастика.
Неказваш истината, лъжеш или сте много далече един от друг. Провери дали е в къщи newsm78

# 275
  • Мнения: 0
JoyА,скъсала съм се иначе да работя!Поне вечер да се потрудя.
Тази поза е идеална за женски оргазъм.

Така е,това и на мен ми е любимата а мисля че и на повечето жени!
А по другия въпрос-аз наистина имитирам че гълтам ,но после в мивката си изплювам всичко.
Продължавай така, но като отидеш до мивката пробвай, ще се получи и ще видиш, че няма никакъв проблем. Мисля, че вече не ходиш мивката.  bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 3 913
А по другия въпрос-аз наистина имитирам че гълтам ,но после в мивката си изплювам всичко.
Продължавай така, но като отидеш до мивката пробвай, ще се получи и ще видиш, че няма никакъв проблем. Мисля, че вече не ходиш мивката.  bouquet

Моля Ви, недейте повече, ще повърна!  Sick

# 277
  • Мнения: 0
Ще дам друга насока на разговора и ще попитам тези които правят анален секс,дали наистина изпитват удоволствие или просто го правят заради партньора и през това време стискат зъби и се молят по-бързо да свърши.Наистина искам да знам,(не се заяждам)току виж съм се осмелила и аз да видя вълшебството от аналния секс. Heart Eyes
Просто пробвай и ще стане, не мисли, че е само твое начинание, в него участвате двамата.  bouquet

# 278
Ще дам друга насока на разговора и ще попитам тези които правят анален секс,дали наистина изпитват удоволствие или просто го правят заради партньора и през това време стискат зъби и се молят по-бързо да свърши.Наистина искам да знам,(не се заяждам)току виж съм се осмелила и аз да видя вълшебството от аналния секс. Heart Eyes
Просто пробвай и ще стане, не мисли, че е само твое начинание, в него участвате двамата.  bouquet
Може би наистина ще пробвам. Crazy

# 279
  • Мнения: 6 906
Не бих направила нещо, което не искам и противоречи на моите разбирания.
Иначе нямам табута - ако участниците не са принуждавани и им добре, не виждам къде е проблемът.

# 280
  • Мнения: 6 906
Не, не правя секс без презерватив, защото съм хипохондричка. И свирки без презерватив не правя. Готова съм за линчуване.  Grinning

Няма да те линчувам, но ще съм ти много благодарна ако ми кажеш защо изобщо ги правиш тези свирки с презерватив. Сериозна съм, не се заяждам.
Свирката за мене е нещо много интимно - за да стигна до нея, мъжът трябва да ми е изключително близък и спермата му едва ли е най-неприятната телесна течност която произвежда.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 913
Ами не знам защо повечето хора вярват, че оралният секс без предпазни средства е абсолютно безопасен от здравна и хигиенна гледна точка, което далеч не е така. Като сложим това, и фактът, че просто съм от по-гнусливите и не обичам в устата ми да се стичат разни прееякулационни течности, затова предпочитам да го правя с презерватив, по-комфортно се чувствам, по-чистичко и стерилно е.

# 282
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз също, без да се заяждам, наистина се чудя каква ще да е таз свирка с презерватив.  Thinking
Мъжът изобщо какво усеща?

Иначе по темата, не приемам тройките и груповия секс. За мен сексът е нещо мн. интимно(даже и да е за една вечер) и само за двама души.
Това не бих правила, както и всичко, което ми причинява болка и/или унижение.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 913
Аз също, без да се заяждам, наистина се чудя каква ще да е таз свирка с презерватив.  Thinking
Мъжът изобщо какво усеща?

Това не е моя грижа.

# 284
  • Мнения: 6 906
Ами не знам защо повечето хора вярват, че оралният секс без предпазни средства е абсолютно безопасен от здравна и хигиенна гледна точка, което далеч не е така. Като сложим това, и фактът, че просто съм от по-гнусливите и не обичам в устата ми да се стичат разни прееякулационни течности, затова предпочитам да го правя с презерватив, по-комфортно се чувствам, по-чистичко и стерилно е.

Благодаря за отговора. Стерилните неща не са за мене - или всичко или нищо.
А тези дето вярват, че оралният секс е безопасен - без коментар.

Общи условия

Активация на акаунт