Какво не бихте направили в секса?

  • 36 259
  • 331
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 723

Добре, предизвика ме, ама ако ни кръцнат, ти ше понесеш вината  Twisted Evil

Та се чудех като не понася човек спермата на мъжа си как ли правят орална любов и такова... като не го гълта и не я кефи да остава по нея къде я слагат... ммммм и при секс де, щото като правиш опити за бебе, то пак бе, ужас как ме карате да се червя ся  Embarassed

# 61
  • Мнения: 4 733


Та се чудех като не понася човек спермата на мъжа си как ли правят орална любов и такова... като не го гълта и не я кефи да остава по нея къде я слагат
Ееее, ами като дойде момента милото се я събира в шепата, как къде Mr. Green


 Момичета, темата е разпускаща...не се впрягайте  Wink  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 723
Ееее, ами като дойде момента милото се я събира в шепата, как къде

Ааааа, мола те, въпроса не беше към мръсниците  Embarassed

# 63
  • Мнения: 4 447
Mарианка,

няма такъв филм старомодна и модерна връзка. Има компот от сливи и мариновани чушки, има и пресни сливки, и пресни чушки. Ние с моя мъж сме от вторите. Пресни. Не се обиждай, но сме заедно повече от 8 години, така, че твърдението ти е неуместно. Опитали сме почти всичко, а колко още не сме, ако знаЙш само....

И не съм чувала мъж, който да се кефи до края на живота си да свършва в шепата си.

Всичко трябва да се опита, пък тогава да се каже - това не ме кефи, а онова повече от предното ми харесва и т.н.

Има хора всякякви, едно обничат да се мушат в храсталака, други да търчат по голата полянка. Факт.
 Peace

# 64
  • Мнения: 2 161


Та се чудех като не понася човек спермата на мъжа си как ли правят орална любов и такова... като не го гълта и не я кефи да остава по нея къде я слагат
Ами върху корема му,къде другаде.

# 65
  • Мнения: 4 733
Сериозно, Никси...Имам приятелки ( споделяме си по женски ), които просто ги е гнус дори да правят френска любов, какво да говорим за финалната такава. Питала съм ги защо, просто ги било гнус. Хората са различни и заради това не споря по темата, всеки има свои си предпочитания. за мен лично е непонятна тая гнус щом става въпрос за партньор, с когото се обичате.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619


Та се чудех като не понася човек спермата на мъжа си как ли правят орална любов и такова... като не го гълта и не я кефи да остава по нея къде я слагат
Ами върху корема му,къде другаде.
Празни се върху корема си? Shocked

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По темата- не знам. Предпочитам да не се заричам.

# 68
  • Мнения: 4 733
Явно мацката е отгоре, в последния момент се отмества и пича се пръска в очите  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 723
Бе никой не спори, просто ми е интересно и странно... глей как можем да се обогатим в тоя форум и по други, различни от бебешките въпроси... мдам

Ами върху корема му,къде другаде.

Е добре де, ами при нормален секс, кво става  Thinking Баси, аз ли съм най-задръстената  ooooh!

# 70
  • Мнения: 2 723
Явно мацката е отгоре, в последния момент се отмества и пича се пръска в очите  Mr. Green

Абе ей алооу, те чакат бебе, то не става в мъжките очи  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 2 161


Та се чудех като не понася човек спермата на мъжа си как ли правят орална любов и такова... като не го гълта и не я кефи да остава по нея къде я слагат
Ами върху корема му,къде другаде.
Празни се върху корема си? Shocked
Нали уж пита къде отива спермата след като му прави орален секс?Ами къде да отива,в кулминационният момент се дърпа и продължава само с ръка.Къде отива тогава спермата?В легенче ли?

# 72
  • Мнения: 4 733
Жено, какъв е тоя " нормален секс " Shocked

 Да си имат бебче скоро, желая   bouquet Предполагам, че желанието и опитите за бебе не са от самото начало на връзката и съвместния им сексуален живот  Peace

# 73
  • Мнения: 2 161
Бе никой не спори, просто ми е интересно и странно... глей как можем да се обогатим в тоя форум и по други, различни от бебешките въпроси... мдам

Ами върху корема му,къде другаде.

Е добре де, ами при нормален секс, кво става  Thinking Баси, аз ли съм най-задръстената  ooooh!
Хайде стига с недомлъвки,монахиньо Grinning Питай директно.Как при нормален секс?

# 74
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Струва ми се гадно да се дръпна, точно когато е най-възбуден... Все едно той да се отдръпне преди аз да свърша... На кой би му харесал такъв секс? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт