Нищо не излезе!!!

  • 3 126
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
...щото не го познавам човека, а и от 3 изречения няма как да ни стане ясно на нас

аз се изказвам толкова категорично, щото внимателно следих "щастливата" темичка, пусната преди време от мама Криси, че даже и акъл й давах как да му помогне да преживее завръщането си от чужбина и пр. Тогава всички се втурнахме да разнищваме какво го плаши, защо така, пък онака...

ама... Sick

# 16
  • Мнения: X
Ама Морги една птичка пролет не прави.  Peace
И две не правят.  Wink

# 17
  • Мнения: 357
Благодаря, благодаря, че следихте внимателно щастливата, а сега и депресивната ми темичка, помагате ми, повярвайте!
И е така и не е така, аз не го обвинявам, ок, приемам, че неиска сериозна връзка и се отдръпвам, обаче много ми се иска за себе си да разбера наистина кое точно го уплаши, щото точно той беше този дето ми обяснява, че държи на мен и на отношенията си с мен, че иска нещо по-различно от досегашните му забивки, че иска човек до себе си, че трябва да порасне и ... после хоп, ама аз още не съм дорасъл за връзка с тебе newsm78
Е, да ама не! Аз пък няма да съм тая дежурната дето седи и чака, дето има дете и нямя къде да ходи, той знае, че това няма да го допусна. Може и да сбъркаме пак някой път, ама не когато той иска, а когато аз реша, за да види, че и аз мога да манипулирам неговите чувства. Mr. Green
Ама си е тъпичко иначе, щото си развалихме хубавите отношения, а бяхме много близки наистина (като приятели). Ама това е положението, разочаровах се от поредния принц, май ще се наложи да търсим следващия! ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 327
щом това преживяване не те е отказало от търсене на принца, значи ще го намериш! дет се вика - който търси - намираа
за справка - МОФ  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 357
Уффф, хич не го и търся принца, ама нали трябва все пак да си вярваме малко, че и на нас ще ни се случи нещо хубаво, да го очакваме и да се борим за него, иначе  за какво живеем?
Дето вика моето братче: Сестра ми, той и идеалния да дойде, ти пак ще го отрежеш, преди да си разбрала, че е той!
Иска да каже, че трудно допускам мъже до себе си и не им давам никакъв шанс, но по-лошото е, че като реша да допусна някой, го допускам твърде близо (това и този хубавец ми го каза, точните му думи бяха: Не ме допускай толкова близо до себе си!).
А за това, кое точно го уплаши, мисля, че и обвързването го плаши и това, че той си няма вяра сам на себе си и другото, което му влияе е, че в момента нещата му тук в България са много омотани и не се знае кога и къде ще се наложи да замине. Няма да го оправдавам, това е положението, ще го преживея! Sunglasses

# 20
  • Мнения: X
Криси, без да искам да те отчайвам, няма да разбереш.... поне от него не. Ние догадки можем да си правим колкото си искаме, но само той знае каква е точно причината.
Надявам се че ти е добре днес...

# 21
  • Мнения: 357
Старая се да ми е добре, Каси, нали знаеш как, запълвам си времето с моите си неща, работя възможно най-много, излизам с приятели и така. И днес така, запълних си деня с неща, които трябва да свърша, а за довечера се уговорих с приятелки да отидем някъде по женски и ... Абе, ще го преживея и сега, нали вече вървя по утъпкана пътека, знам как става и че зависи от мен дали ще седя да рева и да се тръшкам, или ще продължа напред. Мисля да не се тръшкам много, а да си карам както до сега.
А за причините, ще се опитам да разбера и то от него, ако ми се отдаде удобен момент, разбира се. Иначе хич не смятам да ходя да ровя. Сега аз ще се държа студено и дистанцирано, пък да видим той, "най-добрият ми приятел", дали ще се чувства добре, мисля, че ще му стане неприятно. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 911
Криси, без да искам да те отчайвам, няма да разбереш.... поне от него не. Ние догадки можем да си правим колкото си искаме, но само той знае каква е точно причината.
Надявам се че ти е добре днес...

 Peace

и още по-точно...и той не знае!  Wink и не го и вълнува особено има ли причина, няма ли, каква ли пък ще да е тя. като може нехайно да си се весели без ангажименти, защото...няма за къде да бърза! фертилният му цикъл не е към края си, майчински инстинкт не го измъчва, крои планове за бизнес и т.н, а най-вече не му е ясно на кой свят е - ще остава ли, няма ли да остава

а това е наистина много мъчителен период и аз го разбирам (колкото и да не ми е на сърце туй момче), че не иска нищо сериозно, преди да е решил, че повече няма да заминава

# 23
  • Мнения: 2 336
Съжалявам много за това как се чувстваш. Но ти не съжалявай за човек, който е склонен да си поиграе с чувствата ти. Знам, че ще се съвземеш бързо. Желая ти въпреки всичко да се усмихваш.

# 24
  • Мнения: 357
И аз го разбирам и не го обвинявам, ама от това не ми става по-добре. Confused Имаше един кратък период, в който бях страшно щастлива и имах точно това, което искам, той ми го даваше без да съм му казвала какво искам, държеше се точно така, както аз исках и ... беше ни хубаво заедно. Ама ... явно това се оказа проблем! Rolling Eyes
И сега сме пак на стартова позиция, пак сама и малко тъжна, но... ще трябва ди ми мине, пък и аз вече не го искам него специално, той ми разби представите, които си бях изградила, немога да разчитам на това, че днес ме иска, ама утре ... не се знае! Щом го е страх, ок, с малките тъпи фръцли е по-лесно, тях може да ги врътка и да ги лъже, когато реши, негова работа, да се оправя! Аз нямам нерви да се занимавам повече с глупости, може сега да ми е тъпо, ама ще се оправя! Whistling

# 25
  • Мнения: 911
 Peace

ЕВАЛЛА ти пра'им на големия акъл на тез малките години!

 Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 357
 Hug Благодаря ви, момичета, за подкрепата!
И на теб Траяна за всичко, което сподели!!!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 27
  • Мнения: 6 315
Още в петък исках да ти пиша, но не успях.

Аз съм на принципа "всяко зло - за добро". Така де, може да не е бил твоят човек просто. Де да ги зная и аз мъжете от какво толкова се плашат и какво им става в главите. Вече не желая и да ги разбирам. Аман от страхливци! Какви мъже са, щом се страхуват от жени?!

Лично за себе си мога да кажа, че с времето ставам все по-голям егоист и все по-трудно ми става да се съобразявам с някого и да правя компромиси. Поне се научих да си казвам всичко, което ме дразни и да не си премълчавам и трупам. И да, не се притеснявам от егоизма си. Ако аз не помисля за себе си - кой Wink.

Сега ще те боли известно време, но ще ти мине. Горе главата и не се предавай!   bouquet Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493

Аз съм на принципа "всяко зло - за добро". Така де, може да не е бил твоят човек просто. Де да ги зная и аз мъжете от какво толкова се плашат и какво им става в главите. Вече не желая и да ги разбирам. Аман от страхливци! Какви мъже са, щом се страхуват от жени?!

Може би  се плашат от това , че сме силни, плашат се от това че сме с деца /които са си ангажимент все пак/, плашат се от това че след като успяваме  да се справим без мъже - значи те са ненужни.
Аз имах доста разговори на тази тема с приятелят ми - той каза че не го е страх от мент а от детето, защото незнаел какво да прави с нея, как да се държи, какви са отговорностите му, правата и т.н. /наистина говореше много объркано на тая тема и определено не му е било лесно/. Каза , че не може да мисли за мен и да иска да бъде с мен, без да помисли за детето, защото ние с нея сме едно. Искам да подчертая, че в началото на връзката ни - повече от 6 месеца, аз дори не го запознавах с детето, държах детето настрана, даже не исках да говоря за детето с него.
Може би точно това плаши и този човек, които така наранява mama_chrisy  сега.

# 29
  • Мнения: 357
Да детето е нещото, което го кара да гледа на мене сериозно и освен това той е съвсем наясно с моята история, връзката ми с бившия, чувствата ми към него, неговите издънки, моите прошки, сълзите, изпълнянията дето имахме докато се разведем и се уточним... Той знае, че ми беше трудно да го преживея, защото точно в този период ми сподели за чувствата си към мен и съответно след няколко дни излетя за чужбина, но беше с мен през цялото време, макар и от разстояние ме подкрепяше, колко съм му ревала по телефоните, колко смс-и летяха, той даже незнае колко ми помогна тогава Rolling Eyes Всъщност искам да му го кажа, но не е сега момента.
Въпроса за детето никога не е поставян от него, аз съм го поставяла, но той винаги го е огхвърлял като пречка в отношенията ни, приема ме такава каквато съм с всичките ми отговорности, не се е притеснявал от това, че имам дете, поне не ми го е показвал. Случвало се е 2-3 пъти  да пием кафе и аз да съм с малкия (той беше достатъчно малък да не разбере кой е този чичко Wink), а чичкото го закача без да показва притеснение, нито пък прекалена загриженост. Всъщност аз това искам от евентуалния човек до мен, да приеме факта, че имам дете и толкова!
Но, да, мисля, че това са нещата, които го плашат и то защото той не е сигурен в себе си във всяко едно отношение.
Между другото, днес се засякохме на едно място, където сигурно в близко бъдеще ще се засичаме почти ежедневно, говорихме си съвсем небрежно, честити ми новата кола, бъзика ми се нещо, прави се, че нищо не е ставало, ама и аз така, правя се на чук, придавам си важности и викам: Айде чао, че бързам, имам работа! Wink
Маргарита, за егоизма какво да кажа? Така е, трябва да сме малко егоисти, аз също немога да си представя нова връзка като тази с бившия ooooh! Учим се от грешките си!
Като си помисля от колко неща съм се лишила заради него и колко компромиси съм направила и... Sick, а какво получих в замяна - нищо! До тука беше с тия връзки, сега аз съм важна и детето ми! Аз си имам вече изграден начин на живот, навици, принципи и т.н., който ме иска ще трябва да ме приема такава, щото нямам намерение да се променям. Ей затова му се кефех на този екземпляр, щото не ме е ограничавал за нищо, уважава ми работата, приятелите, личното пространство... ама се уплаши ooooh!, ама и аз нали съм  Twisted Evil!

Общи условия

Активация на акаунт