Радостта ми е голяма – ще съм МАЙска мама

  • 11 693
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 723
Аз само попитах за да се информирам за се беси как ще се търкаляме заедно Simple Smile
Да бе, и аз така го разбрах, затва и си казах hahaha
Аз вече се търкалям, баси, дори в събота отивам на лов за бременни чувалести дрехи ooooh!
Ма някак си не ми се щеше всичко живо да се осведомява колко кила съм, ако съм 60 ок, нека гледат, ама това е нещо, което ме подтиска и то - хоп на първата закована страница  Sick

# 226
  • Мнения: 60
Идеята беше да научим повече една за друга, а когато всички се сдобием с малки сладки бебчета да видим колко сме наддали и да се посмеем колко време ще ги сваляме.
Още в първата тема предложих всяка от нас да разкаже нещо повече за себе си, ако има желаещи да -го направят.
Извинявам се ако съм засегнала някой, защото аз го предложих.

# 227
  • Мнения: 820
Ланна, много съжалявам Hug
Възстановявай се бързо и скоро пак да си в отчетни Praynig

# 228
  • София
  • Мнения: 2 227
Ланна, виртуално гуш от мен...  Cry Hug Hug

По темата с килограмите на първа страничка: аз лично нямам нищо против.

# 229
  • Мнения: 559
Лана много съжалявам  Cry Като си готова за отчетни, отбии се да ни видиш!

Какво толкова се шашкате за тези килограми? Идеята беше да напишем на колко стартираме и на колко финишираме, за да видим кой колко е качил. На мен ми е интересно и като е на първа страница е много по-подредено. Няма след 9 месеца да се връщам 100 теми назад да гледам кой колко е казал и да смятам колко е натдал. Ако някой не иска да споделя няма проблем. Но за тези които нямат против нека останат.

А за секса пак не разбрах, защо трябва да се ограничавате??? На мен доктора ми каза, че няма никакъв проблем. Може би ако преди това си имал спонтанен аборт... newsm78

# 230
  • Мнения: 728

А за секса пак не разбрах, защо трябва да се ограничавате??? На мен доктора ми каза, че няма никакъв проблем. Може би ако преди това си имал спонтанен аборт... newsm78

При мен това е причината.

Лана, съжалявам за случилото се  Cry

# 231
  • Варна
  • Мнения: 49
Искрено много съжалявам Lanna  Sad

# 232
  • Мнения: 731
Ланна, съжалявам за случилото се! Пожелавам ти в най-скоро време да се включиш в отчетна тема и да изкараш лека и спокойна бременност с най-сладкия завършек накрая!

# 233
  • Мнения: 84
Момичета,благодаря ви за подкрепата.Всичко при доктора мина добре.Малкия човек си има глава,тяло,крачета и ръчички.Даже се виждат и пръстчетата  newsm68  newsm44. Много съм щастлива,не се видя да има аномалии на гръбнака. Дълго е ЦЕЛИ 4 см. Joy от главата до дупето.
Даде ми бележки за изследвания на кръв и урина. Другия месец ще ме праща за биохимичен скрининг-правел се от 15-20 сед. ИИИ това е,колко е хубаво да видиш едно малко ,мърдащо човече.

mu6muro4e
, още в първата темичка споделих,че доки не разрешава секс и то категорично НЕ. Питах момичетата,как е при тях ииии имаше много различни мнения.Днес на консултацията ми каза че още 2 седмици ми забранява секса.Сега съм 11 сед.,значи до 13 сед. Незнам защо така.  newsm78. А за после каза 1 път седмично ,като предния ден да пия НО ШПА. Не сме правили нищо с мъжа ми от 1 септември,ииии въздуха в нас  е много сгъстена.Даже забрани доктора и за любовни игрички,за да се закрепи хубаво бебето.И да не се получават контракции

АААА гледа ме със спекулум ,за да види канала на шийката и каза,че е затворен.

Та момичета вие правите ли секс,независимо от срока на бременността?
Ланна ,много съжалявам,пожелавам ти скоро да изпиташ най-голямата си радост в живота.  Hug
 

# 234
  • Мнения: 820
Браво oncheto  Party
Честити ти ръчички и краченца Grinning

За секса и на нас ни е забранен, но аз първите седмици бях със зацапване. Като ходим при доки в неделя ще питам кога смята да вдигне ветото. Най-важното е с човечето всичко да е наред, а от липса на секс още никой не е умрял newsm78. Ще се потърпи малко, пък ако трябва и пълни 9 месеца. Mr. Green

# 235
  • Мнения: 84
Аз от вълнение не мога да изкажа мнение по всички въпроси,който сте изписали днес.
Тук сме много жени и всяка е суетна с нещо и нещо я подтиска.

Предлагам която желае да си напише килцата и да се напишат на първа страница.

Ако друга желае да си разкрие истинското име ,а не ника да си го напише (тук моето мнение,че бих си казала името,но тогава ,защо сме написали никове,с който вече свикнахме.А и ако правиме среща ще е по интересно с никовете.)

За броя на децата може да се извади от линийките.

Ако някоя желае може да пише и кой поред брак му е и дали случайно поредното дете не му е от поредния брак.

Нека не се караме,всеки да изразява мнението си и на първа страница се напишат подбрани неща,а не задължаващи.

ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ВИ ,лека вечер

# 236
  • Мнения: 1 792
мацки имам само мъничко време да ви пиша.
Лана искренно съжалявам миличка дано скоро се завърнеш в отчетни от сърце ти го желая Hug
а за килограмите на мен не ми пука като съм се угоила никой не ми е виновен.иначе се казвам Рени.
аз тези дни се разчеквам от ангажименти и нямам много време за форума и ви поиспускам малко клюките.ама скоро ще наваксам
айде лека нощ Hug

# 237
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета, момичета! Недейте така! Това са най-хубавите килограми, които ще сложим, не си струва нервтие просто. Колкото сложим, толкова - човешко е! Пък и с к`во се фукат финните мацки като си нямат едно хубаво отроче да ги радва?!  Heart Eyes

Относно секса - ние си правим, даже май повече от преди. Чувствам се много добре, докторите да си гледат работата. Мойта, като отидох за пърив прът, ми каза първите три месеца да не правя секс да не станело нещо. Аз я питам дали има някакви съмнения, а тя - не, ама за по-сигурно! Я шът, отговори от сорта на "Ами така!" не фащат декиш при мен. Доктора при който съм сега каза, че стига да се чувствам добре няма проблем.

Аз напоследък се чувствам все по-добре, само гаденето нещо ме връхлита по-честичко. Ама не е страшно. В понеделник ходих на консултация. Регистрираха ме, претеглиха ме (брях, станала съм цял кит - 95 кг.), измериха ми кръвното , пуснаха ми изследвания. Вчера му ги занесах готовите изследвания и той каза, че всичко ми е в границите на нормалното и няма за какво да се притеснявам. Следващия път ще ми вземат цитонамазка и секрет.

# 238
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен. При първата ми бременност започнах от 53 кг и завърших на 78. Сега започнах от 56 кг и още не съм качила килограми въпреки, че добре си похапвам Joy( по принцип).

# 239
  • Мнения: 728

  Следващия път ще ми вземат цитонамазка и секрет.


Аз специално питах за цитонамазка, казаха ми - след като родиш, тогава. А не попитах защо така  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт