Споделете - 25

  • 21 469
  • 1 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
От вчера само ви чета и се облизвам като кебапчийски котарак. То не бяха баници, тикви, бишкоти...
Споделям, че нЕкои потребители Уеко ме дразнят с категоричните си мнения относно животът като такъв.
Споделям, че пред мен стои неразрешимият проблем къде да си прибера цялата джунгла от балкона.
Споделям, че зверски ме мързи и съм още на 30 и някоя страница от учебника, състоящ се от 400 страници..
Споделям, че животът е несправедилв- вчерашните заграждения пред учителите са платени от моите данъци, а утре като им увеличат заплатите пак ще са моите. Така плащам 2 пъти за едно и също. Дано да не изберат служебно правителство, че ще трябва да плащаме и трети път...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Кога ша яде Асан баница питам аз?

Заповядай у нас. Сега я извадих от фурната. Баница с тиквичка. Хрумване на свеки, ще видим колко е сполучливо.  Grinning

# 17
  • Мнения: 503
Кога ша яде Асан баница питам аз?
Когато учителите бутнат правителството.
ДеЩо, аз така разбрах, че ми е време за второ.

# 18
  • Мнения: 6 029
С тиквичка? Блях. Мразя тиквички, що се гаврите с баниците бе.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ей сега четох една обява за работа. "Работи се със симпатичен екип", а идеше реч за офис-сътрудник.  ooooh! Искам да работя със симпатичен екип, но ако ме вземат ще им разваля симпатичността и ще трябва да пишат "несимпатичен екип".
И да знаете, че трудовият договор и осигуровките са екстра, а служебният телефон-социална придобивка.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 25 633
Сопранов, утре още ли си ерген с дете? Щото и аз ще съм мома с ремарке. Що не се съберем, от мене баницата, от тебе миенето на тавата?  Mr. Green
Ама ако си навит, да си носиш компютър, че вкъщи са само 2, по 1 на калпак и за тебе няма да има.  Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
С тиквичка? Блях. Мразя тиквички, що се гаврите с баниците бе.

Ми и аз туй се питам, ама мъжо като запъна краката.  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 25 633
Аз правя баница с тиква и мноооого захар, и масло - става като тиквеник.   chef
Ама, Сопранов, ако си на диета, мога и солена - хем няколко вида, по форумски рецепти!  bowuu

# 23
  • Мнения: 6 029
Сопранов, утре още ли си ерген с дете? Щото и аз ще съм мома с ремарке. Що не се съберем, от мене баницата, от тебе миенето на тавата?  Mr. Green
Ама ако си навит, да си носиш компютър, че вкъщи са само 2, по 1 на калпак и за тебе няма да има.  Laughing

ъх? искам и аз! моя мъж отива на лов довечера и ше се върне у неделя чак.

# 24
  • Мнения: 25 633

А тави търкаш ли?  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 6 029

Е ти па! Аз и фритюрници моем да мием, ей!

# 26
  • Мнения: 2 032
Кога ша яде Асан баница питам аз?

Когатъ съ представи добре пред Айшету.

Мой познат твърди (ама чакай да му преведа твърдението на цензурен език), че имало стар български обичай, ако мъжът си свърши добре съпружеския дълг в леглото, жената сутринта да бухка баница.

Истина ли е това.

# 27
  • Мнения: 516
Кви баници. Днес баклавички се ядат.

# 28
  • Мнения: 4 300
С чистене го знам аз- която булка чисти на сутринта, значи през нощта е била уважена Mr. Green

# 29
  • Мнения: 677
Мой познат твърди (ама чакай да му преведа твърдението на цензурен език), че имало стар български обичай, ако мъжът си свърши добре съпружеския дълг в леглото, жената сутринта да бухка баница.

Истина ли е това.

Е, аз всяка сутрин баница не мога да ям.

Сийо, ида, кога?

Общи условия

Активация на акаунт