САМО за фенове на Стивън Кинг !

  • 34 108
  • 413
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 2 389
ПП. Я да ви питам, някоя от вас има ли "Цикъла на върколака"? Тя май е единствената, която не съм чела от по-старите му неща - намерих я на Славейков, но я продаваха за 80 лв.  #Crazy
Аз я имам - много хубаво оформена с твърди корици, НО много слаба, от най-елементарните истории за върколаците и сребърния куршум, нито има тръпка, нито напрежение, единствено главния герой е по-различен - малко момче в инвалидна количка. За 80лв въобще не си заслужава.

# 346
  • София
  • Мнения: 1 223
ПП. Я да ви питам, някоя от вас има ли "Цикъла на върколака"? Тя май е единствената, която не съм чела от по-старите му неща - намерих я на Славейков, но я продаваха за 80 лв.  #Crazy
Аз я имам - много хубаво оформена с твърди корици, НО много слаба, от най-елементарните истории за върколаците и сребърния куршум, нито има тръпка, нито напрежение, единствено главния герой е по-различен - малко момче в инвалидна количка. За 80лв въобще не си заслужава.

Явно е с малък тираж, което я прави ценна. Единственото, което знам, е че е разделена на 12 части и като обем е под 200 стр.
Ако се прежалиш да ми я изпратиш, мога да я сканирам и да я разпространя в електронен вариант. Естествено ще си поема разходите по доставката и изпращането - няма да я задържам повече от седмица.

ПП. Доколкото прочетох в нета, има хора, които са се оръсили и над 100 лв. за нея.

ПП1. В момента си правя книга, която съм търсила години... Ако някой има желание /и принтер/, мога да обясня как да си разпечатате и оформите любима книга /от електонен вариант/  Simple Smile
 

# 347
  • София
  • Мнения: 5 833
Ето ви Тъмната кула за сваляне + още няколко романа и разкази   Grinning

# 348
  • Мнения: 1 371
Град Отчаяние ми е много интересна. Но я чета от компютъра. Иначе си довършвам Тъмната кула. И да споделя - седмата част е разделена на две. Та страниците на втората част на седмата част ( Crazy) от 145 до 160..., са лекинко разбъркани. Почват , свършват, връщаш се назад, търсиш.... Иначе издателството е Плеяда.

И да попитам - Отмъстителите продължение ли е на Град Отчаяние?

# 349
  • Варна
  • Мнения: 138
Ето ви Тъмната кула за сваляне + още няколко романа и разкази   Grinning
Това е страхотно
Благодаря   bouquet

# 350
  • Варна
  • Мнения: 2 389
И да попитам - Отмъстителите продължение ли е на Град Отчаяние?
Не е продължение. Два различни романа са, но героите са с едни и същи имена (повечето), бях чела интервю с Кинг, където казваше, че "Отмъстителите" се оглежда като в криво огледало "Град Отчаяние" (цитирам по памет)

# 351
  • София
  • Мнения: 10 858
Град Отчаяние ми е много интересна. Но я чета от компютъра. Иначе си довършвам Тъмната кула. И да споделя - седмата част е разделена на две. Та страниците на втората част на седмата част ( Crazy) от 145 до 160..., са лекинко разбъркани. Почват , свършват, връщаш се назад, търсиш.... Иначе издателството е Плеяда.



Ин@, искаш да кажеш, че е дефектно изданието или че просто историята е такава ...
Ето ви Тъмната кула за сваляне + още няколко романа и разкази   Grinning

Тук и аз чета някои книги, които няма шанс да намеря, трудничко се чете, но е вариант за дефицитни неща. "Град Отчаяние" точно тук го четох, една от любимите ми книги е това, наред с "Гробище за домашни любимци"

Сега довършвам "Играта на Джералд" - трудно започва, обаче е страхотна, човек има чувството, че той самият е попаднал в тази ситуация  Crazy Страхотен психолог е Кинг, признавам му го за пореден път!!!

Относно "Пътна мрежа" - по напред в темата казаха, че в началото е малко скучна, но всъщност е много интересна.

# 352
  • Мнения: 1 371
Дефектно е изданието. Надявам се да не ви попада някоя книга от този тираж.

# 353
  • Мнения: 2 329
Колко изпаднала темата....

Вчера си купих 3 книги на Кинг от "Славейков" , прибирам се и гледам "Особени сезони" съм я имала - старо издание ooooh!,така ми се отразяват жегите на мен Crazy

Първите части на "Тъмната кула", които си поръчах така и не дойдоха - били вече изчерпани от тираж...

# 354
  • Мнения: 4 006
Колко изпаднала темата....

Tука сме си, бре! Аз поне наминавам от време на време. Четем...  smile3529. Кат няма ново - препрочитаме старо.

(Ах, с този ваш Славейков, как ме яд. Май всичко има там - каквото ти душа сака!)

# 355
  • Мнения: 2 329
(Ах, с този ваш Славейков, как ме яд. Май всичко има там - каквото ти душа сака!)
Не е точно така.Може би преди 10 год- да,ма сега NaughtyМоже би на нещо старичко ако попаднеш..или учебник
Много по- приятно е да влезеш , да разгледаш на спокойствие и да си избереш книга в някоя книжарница...
Освен това на "Славейков" ми направи впечетление,че книгите са запечатани в целуфан,така ,че не можеш и да разгърнеш ...

# 356
  • София
  • Мнения: 10 858
Колко изпаднала темата....

Вчера си купих 3 книги на Кинг от "Славейков" , прибирам се и гледам "Особени сезони" съм я имала - старо издание ooooh!,така ми се отразяват жегите на мен Crazy

Първите части на "Тъмната кула", които си поръчах така и не дойдоха - били вече изчерпани от тираж...

Похвали се кои книги си купи  Heart Eyes
И аз вчера се сдобих с Особени сезони, Проклятието и Стрелецът. Което обаче ме разтревожи в поста ти, че няма да мога да се снабдя с останалите книги от поредицата Тъмната кула (днес си ги поръчах) Sad Явно няма да дойдат ... Защо като ги няма не ги премахнат направо или да не е активна кошницата ... Много е гадно така, поръчваш, искаш, чакаш и накрая ти казват - няма я ...

Иначе от миналата седмица съм подхванала Всичко е съдбовно, но нямам много време за четене.  има страхотни разкази!

# 357
  • Мнения: 2 329
Купих си "Всичко е съдбовно", "Мизъри" и сезоните,които се оказа,че ги имам..


Което обаче ме разтревожи в поста ти, че няма да мога да се снабдя с останалите книги от поредицата Тъмната кула (днес си ги поръчах) Sad Явно няма да дойдат ... Защо като ги няма не ги премахнат направо или да не е активна кошницата ... Много е гадно така, поръчваш, искаш, чакаш и накрая ти казват - няма я ...

И аз така си помислих,защо пише,че ги има като ги няма...затова не се пращат предварително пари,само  с наложен платеж
Надявах се да намеря от старите издания на Кулата ама няма...

# 358
  • София
  • Мнения: 10 858
Общо взето само книги 2 и 4 ги няма в сайта от който най-често поръчвам. Надеждата ми беше в Книги за нежни души, ама ... нищо, здраве да е. Ще ги търся из сергиите, там вече ще ги има сто процента.

Сега очаквам да се сдобия с Талисманът. Много се радвам  Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 2 329
От къде поръчваш?Доставката колко излиза?
Е, и аз разчитах на сергиите,ама ги няма...знам ли пък може да не съм ги видяла newsm78

Общи условия

Активация на акаунт