САМО за фенове на Стивън Кинг !

  • 34 076
  • 413
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 431

Лизбет,
изгледах ги всичките. Наистина са добре направени, харесаха ми. Благодаря за инфото и линка  Hug !

Няма за какво, Kally May. Wink
"Романът на Лизи" са ми го обещали, нямам търпение вече.



Ето един друг филм, който беше пренебрегнат в темата, а е високо оценен в ИМДБ: Stand By Me. Той е направен по новелата "Есен" от сборника "Особени сезони". Улавя любимото ми в Кинг - описанието на 50-те години през очите на децата.

Линк Арена.

Линк Замунда.

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 08:46 от Лизбет

# 91
  • Мнения: 431
И аз искам да знам.Всички книги на Д.Х.Чейс съм изчела Hug

Дами, когато търсите нещо подобно, актьор, филми по автор и т.н., използвайте този сайт: http://imdb.com/. Пишете в търсачката му името и ви излиза списък. Ето списъка за Чейс:
=линк=,
пише и кой филм по коя книга*разказ*новела е.

# 92
  • София
  • Мнения: 10 858
Свалих кратките филмчета, но нямат субтитри Sad
Защо така, при вас как е?

# 93
  • Мнения: 431
Свалих кратките филмчета, но нямат субтитри Sad
Защо така, при вас как е?

Ако говориш за тези филмчета, които аз дадох, те си имат субтитри в торента. newsm78 Единствено ако проблемът е, че повечето са с различни имена от тези на видеото и трябва да се зареждат ръчно...

# 94
  • София
  • Мнения: 10 858
Свалих кратките филмчета, но нямат субтитри Sad
Защо така, при вас как е?

Ако говориш за тези филмчета, които аз дадох, те си имат субтитри в торента. newsm78 Единствено ако проблемът е, че повечето са с различни имена от тези на видеото и трябва да се зареждат ръчно...

Да, точно за тези, наистина има субтитри в торента, но как се зареждат ръчно?  newsm78 Embarassed

# 95
  • Мнения: 431
Ами не знам какъв плейър ползваш - потърси "Load Subtitles" сред опциите и избираш конкретния файл. Ако ползваш BSPlayer - CTRL+L и избираш .srt файла.

Ако не се справиш, отиди в папката, където са ти се свалили филмчетата и преименувай субтитрите. Например -

Nightmares And Dreamscapes 1x01 - Battlefield (2006).srt

го преименуваш на

Nightmares.And.Dreamscapes.From.the.Stories.of.Stephen.King.Part1.HDTV.XviD-LOL.srt

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 11:42 от Лизбет

# 96
  • София
  • Мнения: 10 858
Лизбет, благодаря ти много Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 4 904
Ето един не лош филм по Кинг:

Човекът с косачката

Финалът страшно ме накефи, ама не казвааам  Naughty !
Гледайте го, малко по-старичък е, ама е добре направен.

# 98
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
За филмите - само Изкуплението Шоушенк. Сега в неделя ще гледам по Нова отново "Зеленият път".
То, Сейлъмс'Лот, Тъмната половина (най-любимата ми негова книга), Гробище за дамашни любимци - няма как да бъдат филмирани добре според мен.
Аз прочетох "Романът на Лизи". Книгата е интересна. Лизи е жената на прочут мъртъв писател, която заемайки се да подреди вещите след смъртта му попада на интересни неща..Книгата е непрекъснато връщане към спомените и от живота с него и случващото се в настоящето, което е в голяма връзка с миналото...ама го обясних..не ме бива хич да синтезирам..
Аз също гледам да прочета всичко негово, което успея да намеря. Имам само едно голямо разочарование до сега - "Буик №8"..насилих се да я изчета до край. До сега никога не ми се беше случвало с книга на Кинг.

# 99
  • София
  • Мнения: 10 858
Имам само едно голямо разочарование до сега - "Буик №8"..насилих се да я изчета до край. До сега никога не ми се беше случвало с книга на Кинг.

Аз съм така със "Зеленият път" - просто я чета насила, започнала съм я преди месец, а дори 100 стр. не съм прочела. Никак не ми харесва /поне началото да ме беше завладяло Whistling/

# 100
  • Мнения: 76
Имам само едно голямо разочарование до сега - "Буик №8"..насилих се да я изчета до край. До сега никога не ми се беше случвало с книга на Кинг.

Аз съм така със "Зеленият път" - просто я чета насила, започнала съм я преди месец, а дори 100 стр. не съм прочела. Никак не ми харесва /поне началото да ме беше завладяло Whistling/
о Зеленият път е страхотна,изгледай поне филма,той е добре направен.

# 101
  • Мнения: 1 775
о Зеленият път е страхотна,изгледай поне филма,той е добре направен.
Днес ще го дават от 20:00 часа по БТВ. Аз ще го гледам. Отново.

# 102
  • Мнения: 669
Ох, прекрасно изживяване е "Зеленият път". Дори и на филм!

# 103
  • Мнения: 880
Ето нещо ново (от 2006) за гледане - 8 кратки филмчета по разкази на Кинг. Изгледах две засега, много приятно са направени.  Heart Eyes

Nightmares and Dreamscapes: Stephen King/Кошмари и съновидения: Стивън Кинг

Останах очарована от тях.Наистина страхотно са направени.Препоръчвам ги! Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, аз така и не мога да заредя пустите субтитри, а толкова искам да ги изгледам...
Гледам с БС Плеър

Общи условия

Активация на акаунт