bebeto ne stava

  • 1 984
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Танчо, пиши на кирилица.
Инсеминация с хапчета няма! Всеки път е инжектиране.
При полов акт материалът на мъжа влиза само във влагалището, а оттам спермазотоидите поемат сами в матката и тръбите. Ако подвижноста е намалена, ако влагалищта среда е враждебна и убива спермазотодиите инсеминация е добра процедура, защото преодолява тези фактори.

# 16
Lati разбирам че искаш да ми помогне или най-малкото успокоиш ,благодаря Ти за отговора. Аз точно това се мъча да ги накарам да ми изпишат нещо което да помогне на нещата. По стечение на нещата сестра ми преди 2 години направи спонтанен аборт в 4 месец. Оказа се че е имала някаква шоколадова киста която е бутнала плода, прехвърляха я от д-р на д-р докато не отиде в клиника „щерев” плати си за операция и престои, плати си и инжекциите по 450 лв една и когато започнаха да опитват се оказа че оперирания яйчник не функционира а от прегледа на тръбите в другата тръба има течност. Извода трябва да се правят инсиминаций и инвитро след това, но тя отказа . Изписаха и стимуланти и някакво лекарство за по- добра прикрепваемост на плода и бебето стана от 1 път. Д-рката  й беше се учудила . Та така, че имам чувството, че ако не им платиш достатъчно, никои не ти предписва нищо, което може да ти помогне. Ходих и при нейната д-рка  но тя ми каза че всичко е наред и трябва да чакам. Това повярвай ме убива, мисля си да си назнача  вече сама някакви стимуланти, но не смея. А относно инсиминациите , трърде скъпи са за всеки месец и то нищо. Четох във форума че дори и да е причина цервикалната слуз то със сироп за кашлица се преодолява този проблем. Не знам може би ще се навия да опитам пак, но повярвай ми много ми е трудна мисълта ,страшно гадно ми стана по време на процедурата, а и ми писна от прегледи. Станах като опитно зайче, нали разбираш.

# 17
Извинявам се LALI   newsm78,че те прекръстих, но не беше нарочно просто печатна грешка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт