Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Още малко полезна инфо..

Документи, които след курса се подават в КАТ:

1. БЧК (+ ксерокопие);

2. Медицинско свидетелсвто (задължително печат от офталмолог  Wink УНГ, хирург, невролог и т.н..)

3. Свидетелство за завършено практическо обучение за придобиване на правоспособност за упр. на МПС (синьо);

4. Същото свидетелство, но за теоретичния курс;

5. Копие от диплома за завършено образование + оригинал (за да не ви връщат);

6. Снимки - 2 бр.


За друго не се сещам  newsm78   Simple Smile

 Shocked  снимки не съм носила

# 16
  • Мнения: 794
Ако си си подменяла скоро личната карта от тях няма нужда (те трябва да имат), но ако не е актуална снимката и нямат в електронене вид .....

# 17
  • Мнения: 1 813
Ако си си подменяла скоро личната карта от тях няма нужда (те трябва да имат), но ако не е актуална снимката и нямат в електронене вид .....
Картата ми е от 2005-та ако не се лъжа  Thinking

# 18
  • Мнения: 877
Чак сега си подадох документите за книжка, има няма година одисея имам аз с курс, с мотане, един път ме скъсаха и така. Отидох в КАТ и ме върнаха за един документ. Внимавайте кои документи са нужни, Саманта ги е описала супер.

# 19
  • Мнения: 1 655
Който е ходил да си подава документи в КАТ  за вадене на шофьорска книжка, може ли да ми каже къде се заплаща таксата? Там има ли възможност или трябва предварително в някоя банка да се плати?

Да кажа за on line листовките, стари са, в тях максимално разрешената скорост за кат.B по автомагистрала е още 120 км.ч, а в момента по действащия закон е 130. Предполагам има и други промени, просто имайте едно на ум.

# 20
  • Мнения: 1 798
Записах се в БЧК- в петък ще седя цели 4 часа да слушам лекции. Crazy
Днес за 1-ви път паркирам, много съм смотана. Blush
Кажете, моля, нали на изпита няма да има паркиране и да вземат да ме скъсат заради това. Sad

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Записах се в БЧК- в петък ще седя цели 4 часа да слушам лекции. Crazy
Днес за 1-ви път паркирам, много съм смотана. Blush
Кажете, моля, нали на изпита няма да има паркиране и да вземат да ме скъсат заради това. Sad

  Моя инструктор ми каза,че може и да има.Случвало се е да накарат някого да паркира,надявам се мен да ме подмине този "късмет". Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 798
Е,ФАнтичка, точно де Laughing, мойта каза същото...Но как може да ме скъса за едно неумеене за паркиране? newsm78 Уффф, да не се отчайвам,а? Tired

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Е,ФАнтичка, точно де Laughing, мойта каза същото...Но как може да ме скъса за едно неумеене за паркиране? newsm78 Уффф, да не се отчайвам,а? Tired

 Аз попитах как може да ме скъса,че не тръгвам плавно,а колата леко се тресе.Че нали колата ще си е моя,аз ще давам пари да си я ремонтирам. Mr. GreenИнструктора ми заяви,че много говоря. Joy

# 24
  • Мнения: 1 798
Еее, ако  късат заради друскането си е чисто заяждане. ooooh!
инструкторката ми каза, че грубите грешки са неспиране на  знак Стоп, отнемане на предимство, непропускане на пешеходец...все неща-предпоставки за птп.
Днес не мога да паркирам или  малко грубо тръгвам или спирам примерно, ама след време ще се ошлайфам,нали? Joy
А дано минем лесно. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 794
Мен ме скъсаха за това - набута ме в една тясна уличка и каза да паркирам ... насреща ми се зададе кола, аз се взепених, обърках задната и инструктура каза да отбия...  Twisted Evil


Но сега пак не мога да паркирам  Whistling

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бе,уж тези грубите не ги правя  Mr. Green,ама знаеш ли.Моя инструктор в понеделник имал изпит и каза,че изпитващия се заял с една девойка ,защото била спряла на уж нерегулирано кръстовище.От нейната страна нямало знак,но от другата страна на другите имало,че са без предимство.Казал и,че трябва да гледа и техните знаци. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 798
Олееееееее Embarassed, съвсем ме уплашихте.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Споко,ще се справиш. Peace

# 29
  • Мнения: 1 798
Имам още 3 часа до  изпита,  а на 6-ти да ви помоля за едно дружно заклинание за успех,м? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт