Отговори
# 15
  • Мнения: 619


 Може да усещаш признаци, казвам ти го със сигурност 100%!



Биляна, единствено ти даваш положителен отговор...Кажи ми, моля те, повече по въпроса!

# 16
  • Мнения: 3 478
Аз признаци от споменатите от теб не съм усетила, но още на следващия ден имах една такава странна болка, която ме наведе на мисълта че може и да е станало нещо. Е в крайна сметка се оказах права.

# 17
  • Мнения: 8 242
Не, не можеш. Защото оплодената яйцеклетка (евентуално) още не се е имплантирала в матката.. Което може и да не стане  Wink

# 18
  • Мнения: 6 618
Внушението е голяма работа ooooh!,
точно в месеца когато бях наистина бременна
не усетих нищо  Laughing
И аз така мисля.

# 19
  • Мнения: 553
женската интуиция е опасно нещо, макар че в твоя случай, май е повече опасение отколкото интуиция. Иначе аз усетих как го заченах първото хлапе, а второто понеже го направихме точно след като ми беше свършило, на следвашия ден, а гърдите ми останаха напрегнати следващите 3-4 дни...което е крайно необичайно за мене бях убедена че сме я свършили тази работа. Твоя бюст както казва- при доста мами той е първия индикатор.
Има хапчета за след това - наай-новите които гледах ги рекламираха че действат три дни след акта...ама в твоя случай  е 5 -6 ден така че- май късно ти го казвам...говори с лекар дали и ка действат као се изпият със закъснение.
Все пак доста често дори да има оплождане , яйцеклетката не се загнездва, така че много е рано да се каже. Тест инвитро можеш да си направиш след като изтече седмия ден.
Ако си в София от аптеката на света неделя си купих и ми отчете положително на осмия ден сутринта, (но не е гаранция че ако ти отчете отрицателно значи не си бременна де..само положителния резултата есигурен и пак докторите казват да не се приема насериозно именно заради загнездването) но не си спомням марката- казам им че искам ранен тест вътре бяха два.
 в неделя вече можеш да си направиш един такъв тест.

# 20
  • Мнения: 92
Невъзможно е според мен.Просто си внушаваш.Много е рано още...

# 21
  • Мнения: 953
Богато въображение  Wink

Прекалено рано е, нека поне да минат 2-3 седмици.

# 22
  • Мнения: 148
Мисля, че е рано!

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
По-верочтно е да си внушаваш.

# 24
  • Мнения: 3 069
Дали си внушаваш или не няма значение.
Посети гинеколог и обсъди какви са възможностите.
С Прогестерон можеше да се прекрати бременност а има и едни таблетки (забравих им името за което стжалявам) и се пият до 72 часа след половия акт.
А ако искаш да си още по-спокойна направи си кръвен тест.

# 25
  • Мнения: 7 723
Възможно ли е да се усещат признаци на бременност 4-5 дни след половия акт?..

Не.

# 26
# 27
  • Мнения: 469
Възможно е!
Със Жорко разбрах,че съм бременна около 10 дни преди очакваната менструация.
Бяхме на хижа с приятели и аз почувствах познатите симптоми.
Със сигурност не беше внушение дори не съм го мислила.

# 28
  • Мнения: 3 929
Мисля, че теоретически е невъзможно, но физически - знам ли... По принцип признаците за бременност са почти същите с тези за наближаваща менструация.

# 29
  • Мнения: 3 929
Забравих да допълня. И аз съм мислила така като тебе, че съм бременна, защото започвам да проявявам симптоми на бременност, но скоро след това ми се появява менструацията. Така след няколко пъти на такива признаци, установих, че не съм бременна, а че ще ми идва. А това че признаците на бременност и менструация си приличат ти го казвам не само от личен опит, а и от прочетена научно доказана статия.

Общи условия

Активация на акаунт