Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 411
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 863
Сабина, защо не отиде.... най-лесният начин да се отсмачкаш е да почнеш да се виждаш с хора- те ще видят в теб, това което ти самата си забравила, ще ти го припомнят и без да се усетиш, един ден  ще установиш, че  пак имаш блясък в очите...

# 421
  • Мнения: 1 732
Сабина, защо не отиде.... най-лесният начин да се отсмачкаш е да почнеш да се виждаш с хора- те ще видят в теб, това което ти самата си забравила, ще ти го припомнят и без да се усетиш, един ден  ще установиш, че  пак имаш блясък в очите...
Отидох, отидох, само чаках едно позвъняване и литнах. Mr. Green

# 422
  • Мнения: 651
Еййййй, много се накефих на обедното филмче по Нова – " Любовни квартири" , много старо филмче, култово по времето на ученическите ми години, поне 5 пъти съм го гледала, но днес страхотна изненада след 10-тина години прекъсване Simple Smile Свежия поглед върху любовта, музиката на сиатълските банди и батковците Еди (Ведър) и Крис ( Корнел) в епизодични роли... Mr. Green  Страхотно ми подсили настроението!  Hug

# 423
  • Мнения: 6 315
Аз съм бясна пък! Толкова се ядосах, че съм готова да бия! Не стига, че взе и върна детето с рейс (нали на майка му звънях, щото неговият сега пък бил развален - тия на баба ми да ги разправя), ами и малкият вони на цигари. Чудех се какво става и защо ми мирише така - дали някой съсед не е пушил пак в банята, а то цялото вони и пропито с миризма на фасове.  Confused

Джали, ти да се оправяш! Почивай повечко, нужна си и на нас!  Hug  bouquet

Метличке, страшно много ме радва ведрото ти настроение! Свежест лъха от всеки твой постинг, дай Боже винаги да е така!

Сабина все още те чакаме на снимка  Grinning.

# 424
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз съм бясна пък! Толкова се ядосах, че съм готова да бия! Не стига, че взе и върна детето с рейс (нали на майка му звънях, щото неговият сега пък бил развален - тия на баба ми да ги разправя), ами и малкият вони на цигари. Чудех се какво става и защо ми мирише така - дали някой съсед не е пушил пак в банята, а то цялото вони и пропито с миризма на фасове.  Confused

И при мен така беше в четвъртък- върна го ужасно смърдящо на цигари.

Утре имаме две дела. Настроението ми е под нулата.

# 425
  • Мнения: 6 315
Джемма, стискам ти палци! Много!  Hug Кураж миличка!

На мен ми е за това че детето не е оздравяло. И не мисля, че е редно да се мъкне по рейсове и задимени заведения. Аз въпреки че пуша, като излизам с малкия ходя на места на които не се пуши.

# 426
  • Мнения: 1 732
Ох, да ви кажа, че май прекалено голяма цена се плаща с това виждане за ден-два.
Като слушам какви притеснения имате, дали пък не съм пощадена поне в това отношение?
Знам. Важна е връзката с бащата, но ако тази връзка не дава нищо друго на детето освен виждане, играчки и разпитване за личния живот на майката, заслужава ли си?
Не казвам, че при вас е така, но в повечето случаи е.
Не, че имате избор, де. Tired

# 427
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
виждане, играчки и разпитване за личния живот на майката,

Много точно си го казала, Сабина. Точно това е.

# 428
  • Мнения: 651
На мен ми е за това че детето не е оздравяло. И не мисля, че е редно да се мъкне по рейсове и задимени заведения. Аз въпреки че пуша, като излизам с малкия ходя на места на които не се пуши.

Ама,Марги не може ли като е болно детето да се прескочи виждане, да го види другата седмица....нещо такова.... Никак ли не е възможен диалог с този човек???  newsm78 Много ми домъчня като прочетох как и двамата с малчо трябва да правите някакви неща противно на желанията си, заради съдебни решения и БНД-ска проклетия. Не може един баща да не прояви разбиране в ситуация в която детето е болно. Ми като не ти вдигаше телефона що му го даде? Като цъфне го информираш детето е болно, исках да ти кажа, но ти не приемаш, няма да излиза днес, майка съм му, знам кое е най- добре за него-така решавам. Ако искаш да го видиш- ей го в стаята си - играйте.  Ако не си съгласен-заповядай другата седмица, но преди това ще ти е по-лесно да се обадиш да видиш как е сина ти преди да биеш път дотук.....  Баси, да се научат че комуникация харесва им нехаресва, трябва да има....ми ако недай боже имаш спешна нужда нещо помощ за детето, пак ли ще си ограничи входящите разговори???? Не си мисли че не съм ги сърбала тия, реджект с дни, да не го безпокоя. Ми като ме реджектваше- аз пък психоатаки с смс-си ама през Мтел че по-бързо....нищо не му спестявах, всяка болка на детето- с големи букви я получаваше на секундата....ми при моя свърши работа, начуках му го на съвестта ( това беше процес, не стана отведнъж) и започна да се държи по-адекватно. Но съм му заявила недвусмислено- ако детето страда по някакъв начин заради твоето държание или безотговорност- няма да се отървеш от мене, ще ти тровя живота. Щом детето ми е щастливо- НИКАКВИ  проблеми няма да ти създавам, няма да ме видиш или чуеш излишно, дори можеш да разчиташ на мене ако имаш нужда от нещо и т.н....бла-бла....Засега сработи..... Но всичко това с много кротък тон. Само малко да вдигна децибелите и се запъва като магаре ( каквото си е ) на мост.  Уф, не знам що ти ги изписах пак тия....тръгнах да разсъждавам, накъде отидох....та идеята ми беше никак ли не е възможно да установите такава комуникация, та да не трябва мъничето да плаща....Убедена съм че си направила всичко което е по силите ти, но може би винаги има още какво да се направи.... За да спре войната....винаги си казвам....щом съм могла да създам дете с този човек, значи сме имали емоции,  няма начин да не мога да му докосна душата отново, по друг начин разбира се, с друга цел....
 Hug Hug Hug
Ще се справим!  Grinning
Прегръщам те!  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:34 от яхнала метлата

# 429
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
На мен пък неделята ми е тъп ден.Любослав говори с баща си по скйпа и им се кефя как се разбират ама ми е криво нещо ,криво та криво.

# 430
  • Мнения: 623
Аз съм Happy, вече всички знаят защо. Пожелавам го и на вас.

# 431
  • Мнения: 2 274
Аз съм Happy, вече всички знаят защо. Пожелавам го и на вас.
Дани, позволявам си да те   love001  публично (така де ,форумски)...
от тук нататък ще се държа прилично! Laughing

# 432
  • Мнения: 2 336
Ний не гледаме, (само скришно). Цункайте се!

# 433
  • София
  • Мнения: 1 752
аз пък да поздравя Godzilla с филма по Нова...  Mr. Green

# 434
  • Мнения: 2 274
аз пък да поздравя Godzilla с филма по Нова...  Mr. Green
Laughing аха, по този начин през юли 2004 г., след като гледах филма реших, че ще съм не кой да е, а именно - Godzilla! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт