ежедневните превръзки

  • 4 600
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ползвам ежедневни превръзки с марка Либрес и съм много доволна. Избягвам превръзки с т.нар. копринено покритие - много ми дразнят, а за лятото да не говорим колко "запарват". Най-добре се консултирай с лекар за да си сигурна каква е причината за дискомфорта.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 755
А за какво се ползват ежедневните превръзки? Аз не ползвам и не ми е ясно, но според мен, ако има течение то трябва да се лекува, а и превръзките не ми се струва, че е добре да се ползват всеки ден. Все пак, ако няма течение за какво ги ползвате, пък ако има защо не си го лекувате него newsm78?

# 17
  • Мнения: 7 201
Използвам ежедневни превръзки Дискрийт често.Само избягвах ароматизираните Peace
Аз също.Без оплаквания!

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Иди на лекар.
Аз използвам също Дискриит и Либрес (редувам ги) и нямам оплаквания.

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не ми харесват и не ги ползвам  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
А за какво се ползват ежедневните превръзки?

Погрешно е схващането, че ежедневните превръзки се ползват само когато има течение или някакъв проблем от каквото и да е естество.
Съвременните жени отдавна ги употребяват, защото е по-хигиенично и по-конфортно с тях. Освен това по време на овулация има засилена вагинална секреция, която е в рамките на нормалните физиологични процеси, без да е налице патология. Тогава тези превръзки са особено удобни Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 755
И аз имам овулация, ама бельото ми никога не е мокро. Пък и не виждам причина за ползване, след като бельото се сменя всеки. wash  Смятам, че употребата  на ежедневните превръзки е по-нехигиенично, отколкото  просто да се сменят  гащите Peace

# 22
  • Мнения: 1 371
И аз не мисля, че проблема е от превръзките. И аз ползвам, но само при свършване на цикъла. Не виждам причина да си слагам всеки ден. А колкото до хигиената - бельото се сменя всеки ден или по колкото там пъти се къпеш на ден (особено лятото).

# 23
  • Мнения: 415
ОООО, тези превръзки ми смърдят ужасно Sick, веднъж си ги купих повече няма да повторя Naughty. Взимам си на Либрес.
Споделям мнението за Либреса.
Доколкото разбирам тези  Дискриит са ароматизирани, ако е така напълно възможно за алергии, на мене ми пробутаха едни в аптеката Керфрии май бяха, които като ги отворих ги оставих в банята и там ароматизираха доста дълго време.

А за какво се ползват ежедневните превръзки? Аз не ползвам и не ми е ясно, но според мен, ако има течение то трябва да се лекува, а и превръзките не ми се струва, че е добре да се ползват всеки ден. Все пак, ако няма течение за какво ги ползвате, пък ако има защо не си го лекувате него newsm78?
Ползвам ги сега за лохиите, през бременността и накрая на цикъл - тези не са за лечение.

# 24
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз ползвам всякакви видове ежедневни превръзки,но Дискрийт не ми понасят,не се чувствам комфортно и лепилото е толкова гадно,че не мога да го отлепя от бельото

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
И аз имам овулация, ама бельото ми никога не е мокро. Пък и не виждам причина за ползване, след като бельото се сменя всеки. wash  Смятам, че употребата  на ежедневните превръзки е по-нехигиенично, отколкото  просто да се сменят  гащите Peace


Превръзките не са заместител на бельото и не изключват редовната му смяна. Може би това е по-важно да се уточни за хората, които не са чували никога за тях  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 524
Ползвам ги редовно.Не ми се вярва оплакванията ти да са причинени от тях.Най-добре е да посетиш лекар.Или си алергична към някоя от съставките им,или е нещо друго...
Peace

# 27
  • Мнения: 589
А за какво се ползват ежедневните превръзки? Аз не ползвам и не ми е ясно, но според мен, ако има течение то трябва да се лекува, а и превръзките не ми се струва, че е добре да се ползват всеки ден. Все пак, ако няма течение за какво ги ползвате, пък ако има защо не си го лекувате него newsm78?

Има и безобидни течения, които не могат или не се нуждаят от лечение. да не говорим, че микрофлората се променя с всяко къпане със сапун\интимен гел. Така че си има случаи, в които са нужни за комфорта.

На мен ми се налага да ползвам, иначе и аз съм много "за" само по чисто памучно бельо.

Общи условия

Активация на акаунт