Кога започнахте захранването на вашите бебчета?

  • 5 122
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Започнах захранването на 6м. и 4 дни с пюре от тиква с по една,две и т.н. лъжички.

Нека авторката на темата да пише какво е решила.Дали сме й помогнали с информацията,и по-скоро информацията в този сайт.

# 76
  • Мнения: 1 006
На 4м. захраних с плодово пюре.Сокчета по-късно започнах да давам.

# 77
  • Мнения: 17 407
Голямото- на 2м. Грешка, голяма при това. МАлкото- още не съм. МИсля след 5-я да започна.

# 78
  • Мнения: 1 196
На около 2-3 месеца пробвах ябълка,но й се върнаха страшно силно коликите отново и се отказах.Чак на 4м. и половина започнах да давам и то банан на кашичка с кърма,после пюренца плодови,разредени с кърма.Но ябълка умишлено избягвам,че е доста кисела.
Според мен по-добре е захранването да е между 4-5 месец.После ми се струва доста късно.А по-рано има опасност да се върнат коликите!Това са моите изводи от всичко,което изчетох по темата със захранването.
Успех! Peace

# 79
  • Мнения: 5 103
На 5 месеца и половина с оризова каша.

# 80
  • Мнения: 136
Аз захраних на 5 месеца и половина със зеленчуково пюре (картоф), до тогава беше само на кърма. Колики имаше до 4 месец и не исках да му давам нищо, за да не се засилят.

# 81
  • Мнения: 983
От втория месец започнах със сокчета, а от третия зеленчуково пюре

# 82
  • Мнения: 144
на мен ми се наложи да дам сок от морков или ябълка кам 3 месец,защото детето беше се запекло.това си е захранване,но само до като се оправи.истинското захранване започнах на 4месеца с кисело мляко понеже малкия не искаше да яде никакво АМ.на консултацията педиатърката каза да давам и  зеленчуково пюрерно по времето когато давах сокчето нямахме проблеми с коликите.

# 83
Малкия е на 2 мес. и давам сок от началото на 2-рия мес. Не виждам нищо лошо в това да даваш на детето си витаминки.И от 3-тия месец началото на 4-тия започвам плодово пюре Peace,той е на АМ и мисля че не е рано за сокчета и пюрета,няма колики от соковете дори много ги обича и си ги пиива с наслада Simple Smile

# 84
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Захраних на 6 месеца със зеленчуково пюре от моркови  Peace

# 85
  • Мнения: 2 631
Захраних, когато Алекс навърши 6 месеца с картофче  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 5 758
на 6м почти с оризова каша  Peace

# 87
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
на 6 месеца почти с ябълково пюре.

# 88
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
На 5 месеца започнахме с зеленчуково /картофено/ пюре.

# 89
  • София
  • Мнения: 7 191
На пет месеца и половина.

Общи условия

Активация на акаунт