Стимулиране растежа на косата

  • 26 358
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Бадемовото масло е от най-мощните природни стимулатори за поникване и заздравяване на коса.Подхранва нейните корени,стимулира растежа,засилва блясъка,гъвкавостта и еластичността.
Преписах го от листовката.
Аз го втривам директно в корените на косата,увивам в найлон,отгоре кърпа,стоя около час,после добре измивам.

Стимуланта на Икаров е сбор от няколко масла,стимулира растежа.Пак се втрива в корените,увива се главата,и след час се измива добре.

Цената на всяко от двете е около 3-4 лв,доколкото си спомням... newsm78

# 16
  • Мнения: 4 292
@Красим, благодаря за информацията.  Hug А не омазнява ли допълнително косата, това е което всъщност ме безпокои?
Стимуланта на Икаров, също ме заинтригува, дано наистина да вършат работа. То за тази цена не бих се ядосала и да не ми помогнат, стига само да не навредят.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 496
Моята е суха от боядисването,не съм забелязала да е станала по-мазна.
Не виждам как могат да навредят,това са продукти от ароматерапията...Найели,снощи сънувах,че съм с такъв ник Embarassed

# 18
  • Мнения: 607
За маската Миосотис от доста жени съм чувала  че косата расте по-бързо.Аз лично не мога да преценя дали е така.То какво ли не си мазах вече по косата?

# 19
  • Мнения: 4 496
Ползвах Миосотис.Много хубаво мирише,ама на мен нещата бързо ми омръзватможе би е от зодията,,а кутията е доста голяма,та сега си стои в шкафа...

# 20
  • Мнения: 4 292
Моята е суха от боядисването,не съм забелязала да е станала по-мазна.
Не виждам как могат да навредят,това са продукти от ароматерапията...Найели,снощи сънувах,че съм с такъв ник Embarassed
Абе тя и моята е сухичка по същата причина, но пък в корените се омазнява по-бързо.  Rolling Eyes Все пак, ще взема да пробвам, нищо не ми коства.  Hug мани, направо се бъркам с тези никове тук, страшно много еднакви никове, баси лудницата с извинение  Embarassed Laughing Laughing

П.П. Маската на Миосотис съм я ползвала преди време, не е лоша, ама не съм забелязала да ми расте по-бързо косата. Ще взема  да взема да видя какви са и съставките, освен добре известните.  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 496
Има и една маска с ленено семе,има резултат от нея,ама много гадно мирише! Sick

# 22
  • Мнения: 607
Има и една маска с ленено семе,има резултат от нея,ама много гадно мирише! Sick
Каква марка е тази маска?

# 23
  • Мнения: 4 496
Парисини-Италия.Ама много кофти е миризмата-на развалено червило ми мирише... Sick



Това е цялата серия Семи ди лино  тоест Ленено семе. Hug

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 00:18 от красим

# 24
  • Мнения: 2 631
Извинявам се за офф-а, ама тая маска Миозотис колко пари и откъде може да се намери??  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 496
Аз си я взех от обикновена парфюмерия,около 7-8 лв беше май.... newsm78

# 26
  • Мнения: 5 362
Хининова вода или бадемово масло Peace

# 27
  • Мнения: 5 362
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?
Не.
Дълго време ползвах хин. вода,а съм руса.Не оцветява косата Peace

# 28
  • Мнения: 339
Благодаря момичета !!! Мисля че ще пробвам хининовата вода.Маската на миосотис я ползвам и сега до преди месец де ама не за разтеж.сега я замених със сънсилк кафяв за блясак и докато се къпя не я слагам.дано хининовата вода стимулира разтежа  Peace Peace

# 29
  • Мнения: 7 723
Извинявам се за офф-а, ама тая маска Миозотис колко пари и откъде може да се намери??  newsm78
Аз си я взех от обикновена парфюмерия,около 7-8 лв беше май.... newsm78
.....и е даста голяма- 500мл е. Wink

Общи условия

Активация на акаунт