Странна маска за коса

  • 27 341
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Туй,да ме убиват, на главата си няма да го 'туря'... Sick Ку ще не само косата, ми и циците да ми порастнат  Mr. Green
newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Гадост.  #Shocked

# 17
  • Мнения: 3 456
Туй,да ме убиват, на главата си няма да го 'туря'... Sick Ку ще не само косата, ми и циците да ми порастнат  Mr. Green
smile3521

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много е важно телето да е женско и да не е повече от 84,6кг....
А, ако към него прибавиш и прашец от горната част
на лявото крилце на женски молец
и го забъркаш с прах от прилепски нокът-
тогава ефектът е умопомрачителен... Joy


rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Не бих я пробвала. Peace

# 21
  • Мнения: 1 434
hahaha hahaha Sick
Такова  нещо не бих си сложила на  косата

# 22
  • Мнения: 1 424
Ужасих се само от четене  #Shocked

# 23
Здравейте, момичета!
Маски много и най-различни има, но не се знае коя точно ще подейства най-добре. Като стана дума за СТРАННИ маски, ще ви разкажа една история...
Преди години беше започнала много да ме боли глава и то в продължение на семица без да спре.  ooooh! Влачиха ме по доктори и като нищо не помогна майка ми ме подкара с рецепта на народния лечител Петър Димков (дядото на сегашния).
Трябваше всяка вечер да спя с маска на главата, приготвена от суров настърган картоф, напръскан с топло прясно мляко. Освен това не ми даваха да си мия косата и само след 2-3 дена ухаех, за мой ужас, както малките пиленца на село.  Sick След 10 дена приключихме с лечението. Свърши и унижението пред съучениците ми заради миризмата, но се оказа, че косата ми се сгъсти. Това беше голямата изненада за всички в къщи, защото никога не съм имала гъста коса. Сега пак имам нужда, но ползвам ампули и всякакви маски, само и само да не ми замирише косата отново както в детството. 
Ако половинката ви я няма няколко дена и сте готови да си стоите вкъщи, може да опитате  Laughing

# 24
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Преди 3-4 години четох в клубовете на дир.бг за тази маска, имаше  много доволни.  Crazy Не съм я пробвала, нямам и намерение.

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз съм съгласна всичко да си сложа на косата...... стига да има резултат! Laughing

# 27
  • Мнения: 2 197
Маската на Миосотис с костен мозък беше страхотна. За съжаление отдавна вече не се внася.
А за приготвянето вкъщи на такава маска - аз лично не бих. Нито имам нерви да кълцам кокали, нито мога да си представя как ще изглежда косата ми след това.

# 28
  • Мнения: 2 498
И аз не бих се намазала с такова нещо  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 802
Гадно!  И аз не бих пробвала. Ама сме луди на тема коси ... нали?

Общи условия

Активация на акаунт