Слагате ли в спален чувал децата нощем?

  • 6 701
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Да, и аз ползвам чувалче, защото през нощта не се събуждам и само така съм спокойна, че е завита.

# 16
  • Мнения: 4 111
Миналата зима беше новородено и нямаше проблем с чувалчетата, тази зима обаче ще е проблем, нищо не търпи отгоре. Трябва да е дълбоко заспал, че да го завия и пак си маха завивката като се усети. И ние ще заложим на по-дебелата пижамка.

# 17
  • Мнения: 5 391
Спи с чувал за сега, така и аз спя спокойно.

# 18
  • Мнения: 2 309
Спи с чувалче  Peace

# 19
  • Мнения: 254
В чувалчето си спи в хладните дни, удобно и е засега.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Миналата зима спеше в чувалче,но му беше някак тясно,не можеше да се върти.Сега си се върти на воля без него и е постоянно отвит.Завивам го като се събудя.

# 21
  • Мнения: 1 049
Откакто се е родила спи в чувалче, имаме различни по дебелина според времето. Ако се поти слагам по-тънко, като я сложа вътре рита малко, но й става ясно, че е време за сън и се укротява. Иначе не е работа това да ставам по хиляда пъти да я завивам с одеало като се отвие. Точно се научи да спи по цяла нощ, че и аз използвам покрай нея  Wink

# 22
  • Мнения: 5 401
От 1 седмица спи в лятно чувалче и отгоре завит с олекотена завивка. Не ме питайте защо - таткото ми се наложи...  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Понякога спи в чувал, понякога - отвит.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Винаги спи отвита.Когато я завивам започва да мрънка и въобще не опитах с чувал. Много се върти а по някое време става да ме търси.

# 25
  • Мнения: 110
Ползвам спално чувалче - много ме улеснява.

# 26
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Да, слагам му чувалче. Лесно го понася.

# 27
  • Мнения: 183
Не съм я слагала в спален чувал.

# 28
  • Мнения: 645
Слагала съм го, но той не беше особено доволен. Явно не се чувстваше удобно. Сега по няколко пъти на нощ ставам за да проверя дали е завит.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 546
а с ръкави ли са ви чувалчетата или без? единственото, което успях да намеря с ръкави е доста дебело и все още не съм го слагала в него.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт