Стартирала ли е новата ТВ2 на Гергов?

  • 4 251
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Това Окна е 100% режисирано. Очаквах други неща. Разочарована съм и от Пирамида (не че съм била очарована преди) с ДуХов, ужасно предаване за старт на някоя ТВ. Видях, че Вили от show buzz на gtv е тв2 и общо взето се очертава една тъпа телевизия, въпреки първоначалното ми въодушевление.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 917
Нямам кабелна и много зле я хващам във Варна...Само снежинки и едвам виждам знака на ТВ2 и разбирам че е тя

# 47
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Гледах Окна по руската преди доста време. Не знам до каква степен е режисирано, но го гледах с удоволствие. Сюжета е - някой се обръща към предаването с някакъв проблем - неразбирателство, тайни... Предаването прави журналистическо разследване не зная с какви методи, но поднася истината в края на предаването, като резултата е изненадващ за всички. Компромати, драми, смях...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 477
Дали е същото? Защото тук според мен няма никакво разследване и всъщност предаването не поднася никаква истина на края - събират ги да се покарат малко и толкова ...

# 49
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Днес сутринта прерових всички възможни честоти на апарата, не успях да я хвана, предполагам е качена в хипербанда, където Евроком са набутали и любимата ми Fashion TV.
Който е с по-стар модел телевизор като моя и е абонат на същия оператор няма да може да я лови.

# 50
  • София
  • Мнения: 15 483
 Тая Fashion TV, все я махам и все ми я пускат някъде, на мен ми писна вече. От ТВ2 ми харесват "Окна", едно време бях влюбена във водещия Embarassed и  "Стажантът" с Доналд Тръмп.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Снощи така и на успях да видя кой изгониха от "Стажанта" newsm78

# 52
  • Мнения: 1 520
Сам.

Вчера няколко пъти го засякох  това предаване и ако е бил последния излъчен брой, значи този Сам.

Обасяняваха колко много дразнел всички, колко се радват, че той е уволнен.

Засичам го и това Окна през деня.
Леле, необятна е тая Русия, какви драми, какви чудесии.
Мъка ми е.

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Сам беше предния епизод. Сега задачата беше да увеличат миналогодишния оборот на "Планета Холивуд".

# 54
  • Мнения: 1 520
 Peace

Може, хванах го случайно.

# 55
  • Мнения: 9 865
Веровате ли на Окна? Според мен истинската история е 1 от 3. Никакви доказателства няма, само се джафкат...

# 56
  • Мнения: 1 520
Аз даже мисля че истинската история е 0 от 3.
Аз като го хвана - го гледам като кудож.

вЕра никаква. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 9 865
Някои ми се струват някак искрени. Но има някой - карат се и и се подсмихват, маймуни...

# 58
  • Мнения: 6 417
В Русия страшни скандали се вихреха около "Окна". Преди 3-4 г.  точно заради съмнения, че всичко е нагласено, го спряха. Явно доста стари предавания се въртят по ТВ2 Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 9 865
Някои ми се струват някак искрени. Но има някой - карат се и и се подсмихват, маймуни...
Тук съм се осрала с Й, но по темата... Стари са сериите на Окна, защото гостите изглеждат свръх ретро, прически, дрехи... смех, че е нагласено, нагласено е, но на моменти има приятна провокация.
В началото бях много ентусиазирана с тази ТВ2, но в момента съм разочарована, защото почти всяко собствено шоу (имам предвид от БГ продуценти, а не чужбинско) експлоатира основно жълтявини, чалга-звезди, техните пост-чалга превъплъщения и пр., което ме навежда на мисълта, че моят отколешен блян за малко по-интелигентно забавление ще си остане мираж. Искрено съжалявам, че нито един от тези богати собственици на телевизии не понечи да оцени публиката в България и да и подаде достойно публицистично или забавно предаване.

Общи условия

Активация на акаунт