Въпрос към раждалите секцио

  • 3 830
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
Да нормално е при мен бе6е така и се консултирах с хирурга каза 4е е нормално особено ако са ти направили естети4ен 6ев.Този дето е с един конец .

# 16
  • Мнения: 117
Мисля , че е нормално  Rolling Eyes На мен все още мястото ми е изтръпнало и не го чувствам  Hug
newsm10

# 17
  • Мнения: 1 216
и при мен беше така. Безчувствено  ми е още (2м и половина след секциото) над шева

# 18
  • Мнения: 2 309
Нормално е,ще се възстанови за около година!

# 19
  • Мнения: 3 314
споко  Wink и аз бях така но след около месец  се оправих  Peace

# 20
  • Мнения: 3 314

споко  Wink и аз бях така но след около месец  се оправих  Peace
[/quote]     даже о6те ми е изтръпнало и не 4увствам ни6то около операцията

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Нормално е, ще се оправи.

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз бях така, минава  Peace

# 23
  • Мнения: X
И при мен беше така, но това ми е било най-малкият проблем в онзи момент Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 317
Чак сега, 10 месеца след секциото, ми изчезва това удебеляване и като че ли си възвръщам усещанията в тази област. Не се тревожи, това все пак е операция  Peace

# 25
  • Мнения: 297
Незнам дали е нормално, но съм чувала за различни неща в тази област след раждане - отпускане, стягане на кожата и т.н. При мен лично нямаше такъв проблем, само дето кожата ми беше много тъмна, доста кафява, различна от нормалния ми тен, но след 2-3 изкъпвания, кафевия цвят сякаш падна и се оправи. Що се отнася до мястото на операцията ми, след време се промени съвсем - сега само в лявата част се вижда червена ивица, но не прекалено червена, а дясната половина на разреза едва се вижда. Така, че спокойно, смятам, че след известно време ще се възстановиш така, както си била преди.

# 26
  • Мнения: 175
И при мен беше така по-подуто и зачервено от дясно и ме сърбеше. Сега от време на време също се зачервява и ме сърби леко, но спира след ден два, така че не се притеснявам, но все пак ако те тревожи звънни на гинеколога си и питай.

# 27
  • Мнения: 2 100
Благодаря ви за отговорите!  Hug Успокоихте ме Simple Smile А относно операцията-дългичка е, ама и той бебока не беше много малък  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 615
Ох и на мен ми се появяват подутинки от едната страна и все се плаша. Сега пак имам, но ходих при доктора и той казва че няма проблем - щяло да се резорбира с времето. Защо ту се появяват ту изчезват

# 29
  • Мнения: 400
При мен е от ляво.
Лекарката, която ми напарви секциото ми обясни, че това са вътрешните шевове, до третия месец се разпадат конците и е съвсем нормално.
Каза, че псотепенно ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт