В ДОБРИЧ стягаме базара, че Коледа наближава (36)

  • 18 415
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Не съм много-много в час,но да питам... - има ли училища в Добрич,които НЕ стачкуват(и ДГ също)?

Как сте, момичета?
Нашите миналите седмици стачкуваха от 7-8 сутринта и от 13-14 часа като децата по това време ги гледа лелята.Миналия понеделник не приемаха деца.За сега в понеделник ще има градина ,но за вторник казаха ,че евентуално ще се стачкува.Незнам със сигурност обаче в понеделник пак ще пиша да кажа със сигурност.

# 16
  • Мнения: 167
Момичета,всички неща ,които творите, са страхотни!Аз все още не съм в час,но се надявам да се включа не само като купувач.
Спинки,прави Мечо Пуховци,Йорита,Прасчовци- и аз съм на опашката Hug

# 17
  • Мнения: 4 392
spinki, да, на горните. Laughing
драка,  newsm78,къде съм ги виждала?
За "Направи си сам" ли говориш?
Просто предложих да се лакират за здравина..Изглеждат ми крехки, но много ефектни..ПОчвай ги , хич не му мисли..
Снощи направих 4 свещи, средна големина, но на нищо не приличат Sick..
Музата ми куца, пък и мислите в главата ми ще ме погубят..както и да  е..

Предложение:
Да се ориентираме цветово в две насоки: (Това е за тези, които майсторят сувенири ..украшения за елха, свещи и подобни)
- червено/ златно
- синьо/ сребристо
Поне такива са традиционните тенденции в коледната украса..
Така по-лесно се комбинира..Дано ме разбрахте.. Thinking


Къдрокоса, направо ме комплексираш с тези красоти..  bouquet

# 18
# 19
  • Добрич
  • Мнения: 958
Чакайте да се обадя и аз в тъмна доба  Crazy

Като има толкова клиенти за героите на Мечо Пух, давайте да ги започваме на конвейр. Ще важи девиза на Мечо Пух: Колкото повече, толкова повече.  Wink Laughing

Spinki, ето го Holly-то:
http://www.flowersociety.org/images/holly-berry.jpg

Драка, ако надраскаш повърхноста им, ще можеш да ги боядисаш, мисля  Peace

Миме, за плаката и аз ще се наредя на опашка  Flutter Казвай откъде да купуваме  Praynig

Мамо Цоци, доколкото знам в Езикова гимназия не всички учители стачкуват. Племеницата ми не е спирала да ходи на училище.  Crossing Arms

Anuschka, gala81_81, скорошно оздравяване на дечковците  Praynig Гаден е този пореден вирус  Sad

Е, май това е засега. Ще отивам да поспя и аз, че утре ме чака пак натоварен ден  ooooh!

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро, мацки Hug

 kemi , ти поспи, аз ще те заместя Laughing Някои ще ме помислят, че не съм добре, какво ми става хора не мога да спя newsm78. Само едни глупости се въртят в главата ми Sad

Хайде, кога ще се събираме, че аз докато се реша какво ще правя за базара, то ще дойде Коледа. Пък и ако има с кого да се комбинираме newsm78 за правенето на даден сувенир например. Всичките правите хубави работи, но аз ...... Embarassed Embarassed Embarassed

Сега да почерпя с първото  сутрешно кафенцееееееееее

 

Дидка, и Деми не е спирала да ходи на предучилищна в Славейков!

Лек ден на всичкииииии

# 21
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Днес е Петковден.
Ако има именници - честито!

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!
Драка, пробвах с витражна боя и се получи.  Peace
Момичета, благодаря ви, че оценявате така добре нещата ми! Дано се продадат с лекота всички творения, които ще направим и да помогнем на дечицата!  Peace
Хубав ден на всички!   bouquet

# 23
  • Мнения: 101
Диди, кафенцето е суперррр. Снощи се сетих за направата на една украса за елха, но чакам мъжо да се върне от странство за да каже дали този материал ще стане. Лек ден! Simple Smile

# 24
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Диде, благодаря за кафенцето. Малкия днес стана неприлично рано 08.30ч.

Кеми това не е ли Илекс или нещо такова. Абе няма значение, важното е да върши работа.

Павлетутка, къде изчезна, да не пече изграчки от тесто? Laughing Дано да не е нещо сс здравето.

Честито на имениците. Тъкмо четох една статия за празника, че от Петковден до Димитровден не се шиело, плетяло и т.н. Та се чудя да спазя ли традицията като съм извадила 100 схеми. newsm78

Как са болничките днес?

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дидка, благодаря за заместването  Laughing Така, няма да оставяме темата да отиде назад, я!  Wink А ти се поуспокой малко  Hug

Spinki, за плетенето и шиенето - аз мисля, че щом е за благородна кауза, няма проблем. Пък и доколкото знам се отнася за неща, които се обличат. Както и да е. Всеки си решава за себе си  Peace

Честито на именниците!   bouquet

kadrokoske, и аз на това се надявам - да успеем да ги продадем. Оптимистка съм - да видим  Praynig Имам само 1 на ум, все пак не сме София ... дано не съм права.

Аз утре пътувам за балкана. Няма да ме има 10 дни.
След това Спинки заминава. Срещата, мисля, че предложих, да я оставим за 8-9 ноември - тогава ще сме всички на линия.

Засега чао.

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 12:57 от kemi

# 26
  • Мнения: 11 607
Аз утре пътувам за балкана. Няма да ме има 10 дни.

И само това ли ще кажеш???Не оставяй клюкарките да гадаят - къде е този балкан...

Диде, що не можеш да спиш?

Аз да ви кажа в аванс - или в сряда, или в четвъртък(следете анонсите) по бТВ в това новото предаване,което стартира утре - Часът на мама от 15,30ч. , във втората част ще участва моята особа! Ако ви е домъчняло за мен - гледайте ме!

# 27
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Mamо Цоцоланке, това предаване няма ли да е по Канал 1? Време е за нови медийни изяви Laughing

Кеми ще хваща Балкана, а после и аз. Мале какво ще правим в този студ и с малкия акъл нямам.

# 28
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Видам, че Мари Пешева надниква - Има ли новини от Красито, как са при тях нещата?

# 29
  • Мнения: 11 607
Mamо Цоцоланке, това предаване няма ли да е по Канал 1? Време е за нови медийни изяви Laughing

Не, по бТВ ще е! То медийните изяви не са спирали Mr. Green, дори за утре отказах да ходя пак в Часът на мама,но този път посветено на многодетните мами......

Общи условия

Активация на акаунт