Спешно!

  • 7 005
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Преди малко бях в Техномаркета,уж имало перални с транспортни дефекти,но няма .За кредит незнам,колкото пъти съм опитвала отказват ми,малко доходи,много деца.
Обикновено има, макар че цените не са много намалени - с по 5 % обикновено.
 Я скрии малко деца  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 710
Преди малко бях в Техномаркета,уж имало перални с транспортни дефекти,но няма .За кредит незнам,колкото пъти съм опитвала отказват ми,малко доходи,много деца.
Обикновено има, макар че цените не са много намалени - с по 5 % обикновено.
 Я скрии малко деца  Joy Joy Joy
Така веднъж в пощенска банка за един кредит си скрих децата,отказаха ми пак.Сега наскоро кандидатствах за ТРАНСКАРД,писах доход 800,пак ми отказаха.И така ,не ми върви,но от друга страна може и да е за добро,защото това си е обвързване и намаляване на и без това малък доход.
Имам вестник,сега ще прегледам обяви и ще пиша пак.

# 17
  • Мнения: 908
Добре де, нали при тия кредити трябва да има някой, който да гарантира за това, че ще върнеш парите и да е отговорен за това...
А ти нали знаеш, че ще помагаме... така че не се притеснявай за това  Hug Само пералня да се намери....

# 18
  • Мнения: 2 471
Хорааа, банките си правят проучвания. Не можеш да скриеш официални доходи, деца и вече получени заеми. Не става така лесно. Вярвайте ми, била съм банков служител 5г.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 23:48 от Dencho

# 19
  • Мнения: 3 376
Да,ама Jet кредит май на всички отпускат.От друга страна Ти Би Ай крадит май са по изгодни-като оскъпяване на продукта и месечни вноски newsm78

# 20
  • Мнения: 2 471
Навсякъде искат минимален месечен доход на член от семейство

# 21
  • Мнения: 3 376
Ами какво да измислим...
Как ли се справя Наталия направо незнам..

Няма ли някоя мама от Плевен,която да се ангажира да я вземе на свое име,пък ние да изплащаме после?Че то от Русе незнам дали ще стане...Примерно да се обадя и да кажа,че искам да я купя,ама е за подарък и може ли за Плевен... newsm78

# 22
  • Мнения: 1 380
Момичета отдавна чета този подфорум единственото което мога да кажа,че сте жени с големи и отворени и най- вече много добри сърца.
Знам,че и Наталия е една от вас.
Наталия моля те изпрати ми сметката си на лични.Ще ти изпратя пари за пералня.

# 23
  • Мнения: 2 471
Момичета отдавна чета този подфорум единственото което мога да кажа,че сте жени с големи и отворени и най- вече много добри сърца.
Знам,че и Наталия е една от вас.
Наталия моля те изпрати ми сметката си на лични.Ще ти изпратя пари за пералня.


Една огромна прегръдка за тебе Slim

# 24
  • Мнения: 3 376
Slim ТИ си жена с огромно сърце.

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Cry newsm51 Slim

# 26
  • Мнения: 249
Аз мога да ви кажа за Jet i TBI. Кръстницата на голяма ми щерка беше към TBI. Ако си на социални колкото и да взимаш нямаш право да пипаш парите на децата и банките са така. Искат и платени осигуровки 6 месеца назад. А за лихвите не са им малки ние изплащаме заем, а ел. уреди сме взимали на изплащане благодарение на това, че на нашият татко накрая му направиха трудов договор. Почти не се случва да дадат на някой без доход или на социални на лизинг или заем. За съжаление е така.

# 27
  • Мнения: 3 376
RAVIA,а сълзичките защо са? Wink

# 28
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
RAVIA,а сълзичките защо са? Wink
От радост,бе ! Еееее! Човек никога не свиква с добрината! Hug А, сега ми кажете,че вие не си поплаквате, като прочетете за нещо добро  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 471
Ние си се вълнуваме, ама Наталия дали разбра какъв подарък ще получи?!?

Общи условия

Активация на акаунт