Баба Марта с мартеници в ръка, покани в СИЛИСТРА пролетта

  • 12 467
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 516
Мацки, благодаря ви! Wink  Hug Много сте мили!
Ех, Иренка, как ви завиждам за снега! Ама днес сигурно го няма вече, нали? Спомням си, че и миналата година стана нещо такова - при смяната на топлия със студения фронт заваля сняг в Бургас и това беше единствения сняг, който видяхме. Стефан беше малък, така че мога да кажа, че не е виждал сняг. Sad
Момичета, за стоенето вкъщи - има си и своите предимства. Вие поне имате по-големи деца, заредете с игри за цялото семейство, като "Монополи" например, карти и нещо такова, и се забавлявайте! А аз моите диванета какво да ги правя? Вчера Стефан щеше да удави брат си  #Cussing out, полудях направо! С баща им бяхме заети да приготвяме вечерята, бях дала едно шише на Стефко да пие вода, а той налива върху брат си! ooooh! По едно време чувам давене и добре, че запазих хладнокръвие и се намесих веднага. Не знам какво можеше да стане. А Стефан как не отнесе някой ритник, не знам. Embarassed
Ох, хайде, тук вали здравата, така че отивам да се метна пред ТВ-то и да релаксирам. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 640
Aничка,честит рожден ден и от мен!(на малка патерица). Да си здрава и щастлива!!!!

Днес е идеален ден за чистене,готвене и подготвяне на контролни за мен. Времето не ме изкушава да изляза вън. А Иван много взе да кисне пред компютъра #Cussing out и го експедирах при баба

Ани,Стефко от обич го е сторил това. Не му се сърдете.

# 17
  • Мнения: 4 516
 Shocked Пак сме на дъното!
Стефан пак си е вкъщи, кашля. Tired Мен ужасно ме боли гърлото, направо издивявам как ми е заслабнала имунната с-ма! Взехме си Зелена енергия, но още не е у нас, ще я взема в неделя, дано да даде някакъв ефект, че ми писна. Тъкмо тръгне на ясла и айде сополи, кашлици, червено гърло... ooooh!
Милото, спи и буха. Sad
Как е времето в Сс? Какво правите, излизате ли?
Ох, напишете нещо, че темичката ни е последна!

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ох, като чуя болежки и настръхвам. Да си призная Сами днес ми е вече със сополки. Ама аз от цяла седмица кашля и се сополивя , въобще пълни екстри дет се вика, а той нали все ми виси отгоре, та очакваше се просто това. Дано ни се оправят скоро дечицата че като са болни и не си е работа просто. Инак Анту тук времето все още бива. Днес дори изпече слънце по едно време, но си беше хладничко. Абе щом още не ни е изплашило времето да се затворим в къщи съвсем значи все още бива работата  Laughing. Ох, отивам да се поразпиша още тук там и се отправям към леглото, че съм гроги. Чао от мен.   bouquet

# 19
  • Мнения: 616
Еи ама никои не се вясва тука и ще стане зимата зачука тука на вратата
Ние тръгнах ме на училище най после. И сега е лудница ставане изпращане домашни  #Crazy
Малкия шушулец и той като си покаже магарите направо мога да хвана пътя.
Хайде оздравявайте по бързо. newsm10

# 20
  • Силистра
  • Мнения: 288
Ани, а не е ли по-добре да му дадеш коластра, поне моето говедце с нея беше по- добре.
И мн бързо се оправяше, тая енергия не иска да я приема мн е гадна, ти как я даваш ?

# 21
  • Мнения: 2 274
Хриси, блазя ви! Ние пък още стачкуваме! Вече направооооооооооооо  #2gunfire! И себе си и даскалята  #Cussing out! Майка и тя е учителка и знам на какъв хал са, ама те вече прекаляват  #Cussing out!
  У нас е весело! Вили всеки ден кани приятели и лудницата е пълна  Crazy! Момчетата влизат навсякъде, без да почукат! Онзи ден кърмех Боил на леглото и отчаяно се опитвах да го приспя и в тоя момент няхълта едно хлапе, без да почука, без да се извини...  #Cussing out! Направо незнам как издържам  Rolling Eyes!
 Ани, дано скоро оздравеете! А с хомеопатия пробвала ли си да се лекувате? Пий витамини сега докато кърмиш, щото инак работата е зле! Аз ако не пия витамини и косата ми пада, все съм изморена, разболявам се по-лесно и т.н., та гледам да не си пропускам витаминчето за деня  Peace!
  Корнелия, я да се оправяте бързо и вие! Вземи си от голямата аптека в центъра / където беше книжарницата/ - Калкареа карбоника 15СН/9СН и Меркуриус Солубилис 9СН / 15СН и ги смучи по 5 драженца през 2 часа като първо смучеш едните, а след 2 часа другите  Peace! за 1 седмица хремата ми спира от тях!
Хайде, чао от нас, аз отивам да готвя   bouquet!

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
benighted  благодарско за съвета. Това е хомеопатия нали, че по индексите отзад ми приличат на хапченцата на Боарон  Wink.

# 23
  • Мнения: 616
С риск да бъда оплюта ша си кажа че и аз не ги подкрепям учителите щото на гърба на децата искат да си търсят правата .
Да видите какви домашни им дават на децата сега шапка ще ви падне за два дни свършиха учебната тетрадка по писане #Crazy

# 24
  • Мнения: 4 516
Иренка, благодаря за съветите! А я кажи, моля те, и какви витамини пиеш, че аз не знам кои са подходящи за кърмачки, както и колко струват. Peace
Аз от вчера съм като смазана, почина Криско на Лилибон, а те нали са от нашата група и се чувствам ужасно, ужасно зле... Нищо не ми се прави, тъжно ми е... А на майчицата какво й е, не знам. Cry Затова и няма да коментирам за стачката, защото подкрепям учителите на 100% и не искам да влизам в спорове с вас. Wink
Хайде лека вечер, гушкайте си дечицата и ги обичайте! Sad

# 25
  • Мнения: 640
Mного жалко за малкото бебче Криско!  Weary Почивай в мир,ангелче! Тя държавата ни го обрече.Та по този повод аз вече гласувах, а вие?

# 26
  • Мнения: 2 274
И аз разбрах за Криско и ми стана много мъчно за родителите му  Sad, от друга страна си мисля че за него така е било по добре, защото се сложи край на агонията му  Cry! Дано почива в мир малката душичка  Flowers Rose!
 За даскалята - мисля че работата беше изкуствено подклаждана от един момент нататък и всичко можеше отдавна да е приключило! Сега на децата ще им излезе през носа! Ани, имаш късмет че децата ти не са ученици! Иначе и ти щеше да си на моето мнение! Вили от вторник е на училище и ми е адски притеснено как ще бъде! Предполагам, че ще ги затрупват с домашни, няма да има време да им обясняват добре новия материал  инакрая ще се забатачат яко децата! И ако им резнат и ваканциите - просто нямам думи! Според мен, сега родители и ученици трябва да стачкуват срещу учителите и да се линчува Янка Такиева  #2gunfire!
  Офффффф, спирам, че пак побеснях  #Cussing out!
  Ани, аз пия витамини Пренатал! 40 кинта са, но стигат за 3 месеца, че и повече - 100 таблетки са! Пият се по време на бременност и кърмене!
  Корни  Wink, да това са драженцата на Боарон! Много съм доволна от тях и от изпитания метод - затоплена морска сол в чорап  Peace!
  Между другото - и аз гласувах! Отидох малко преди да затворят! Нямах никаква представа какви са идеите и плановете на кандидат кметовете, ,ама действах по интуиция! Дано не съм се излъгала  Praynig!
         Хайде, лека ви вечер и дано има малко слънчице и сухи дни и през новата седмица   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 516
Иренка, сигурно си права, задето ги подкрепям, понеже нямам деца ученици и не знам какво ви е на вас, но има и друго - по принцип ми е мило и родно за нашето образование, което доскоро беше сред най-ефективните в Европа, а и от свекърва ми знам за наболелите им проблеми - няма как да не ги подкрепям. В медиите не се говори за нищо друго, освен за заплатите на учителите, а това далеч не е единственият проблем, повярвайте! Няма да ви кажа с какви глупости се е сблъскала свекърва ми броени дни преди старта на учебната година. Обаче за тия неща нито една медия не говори, щото нали няма интрига. Допълнително настройват общественото мнение срещу учителите. Както и да е, май й се види края на стачката, което е добре дошло за всички. Страшно съчувствам на децата за това изгубено време и сигурно ще има последици, няма как, но все пак продължавам да подкрепям учителите. А за Янка Такева съм напълно съгласна.
Ох, ще приключвам. Времето навън е напълно в унисон с настроението ми - мрачно, плачливо, начумерено... Още ми е адски болно за Крсико, не знам кога ще се усмихна пак... Cry

# 28
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Оф, влизам да ви видя каква сте я забъркали и чета за Криско какво е станало. Ужасно е аз бях позачела за това мило детенце и майка му. Ох, не ми се пише май, че ми стана гадно  Cry. Бог да дава много сили на родителите на това малко ангелче  Praynig.

# 29
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ехооооооо, къде се покрихте всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт