раздвоена...

  • 6 146
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 348
Разбира се, че да. Какво толкова му мислиш, да не би да си обвързана. Времето е относително понятие - два дни, два месеца...И на втория час може, ако ти е кеф  Mr. Green

# 16
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ако съм неангажирана, да. Peace

# 17
  • Мнения: 127
Бих ако не съм обвързана , но само с презерватив Naughty

# 18
  • Мнения: 1 195
Ако съм необвързана - бих  Peace
а ако си семейна нещата стават сложни Tired

# 19
Не трябва да се бърза, според мен. Особено ако искаш сериозна връзка с този човек. Този пириод във връзката, когато двамата още не са станали интимни, е най-сладък. Защо тогава да не е и по-дълъг?!

# 20
  • Мнения: 46 518
Не трябва да се бърза, според мен. Особено ако искаш сериозна връзка с този човек ...

Няма никаква връзка  Grinning ако им е писано да имат сериозна връзка, нищо няма значение  Peace

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Възможно е мъжът да е такъв, че да не иска да се обвързва с жена, която толкова лесно пуска. Не го знаем какви са му разбиранията...

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не трябва да се бърза, според мен. Особено ако искаш сериозна връзка с този човек ...

Няма никаква връзка  Grinning ако им е писано да имат сериозна връзка, нищо няма значение  Peace

Напротив - има Simple Smile
Може да ви се сторя консервативна, но личният ми опит, а и наблюденията ми върху околните са доказали, че шанса една връзка да се задълбочи във времето е много по-голям, ако жената не си е легнала на първата или втората, дори третата среща / абе поне месец за моя вкус  Laughing/. Мъжете са ловци, лягайки се така прибързано с тях, ги лишавате от удоволствието да преследват, а това погубва моментално интереса им.
Не е изключено двама партньори да са родени един за друг и да могат да основоположат съвършенната двойка, но ако единият от тях избяга твърде бързо защото интереса му се е изчерпал- то никога и никой от тях няма да има шанса да разбере, че се е разминал с идеалния си партньор и то защо - от нетърпене за нещо, което няма да се размине, напротив, очакването би го направило още по-вълнуващо Simple Smile

Така, че моят съвет е следния- ако намеренията ти се изчерпват само с едното лягане, действай.
Ако искаш нещо повече - задръж.

# 23
  • Мнения: 46 518
... абе поне месец за моя вкус  Laughing/...

1 месец беше и моят срок във всички предни връзки, като истинска Дева все мислех, премислях, отлагах, ама пуст късмет, нищо не излизаше  Joy

Настоящата ми връзка е единствената, в която прибързах и единствената толкова дълга, никога не сме имали и срещи  Rolling Eyes защото се запознахме и от този ден заживяхме заедно, след 3 седмици правим 10 г. Sunglasses затова си мисля, че ако на двама им е писано да са заедно, сроковете нямат значение Heart Eyes

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Според мен сроковете имат значение, да се разчита на сляпата случайност е незряло - животът има своите правила независими от нашите желания  Simple Smile
А ти Никол си от щастливите изключения, още дълги години безоблачен съвместен живот ви желая   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 397
А за лягането той ли настоява или ти си на зор?Откъде си сигурна,че на третото виждане ще се стигне до там?

# 26
  • Мнения: 2 197
Ако толкова много ти харесва - действай. Тъкмо ще разбереш дали си заслужава да искаш връзка с него.

# 27
Омъжена съм, но не ме нападайте .За да се е стигнало дотук си има причина. Но не това ме притеснява, а факта, че харесвам този мъж и искам да съм с него повече време .

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Според мен сроковете имат значение, да се разчита на сляпата случайност е незряло - животът има своите правила независими от нашите желания  Simple Smile
А ти Никол си от щастливите изключения,
И аз съм от изключенията  Mr. Green
И според мен секса на първа, втора или n-тата среща не е от значение за дължината и здравината на една връзка  Wink

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Да, защо не, само не подценявай предпазните средства. Това е моят съвет. Не робувай на предразсъдъци.

Общи условия

Активация на акаунт