Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 114 078
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 076
Какво ще кажете за розовия Уиш ?!
Нищо хубаво според моя нос.Любим е на моя приятелка и всеки път ме отблъсква със сладникава,плоска,"евтина"  миризма без развитие.За нея очевидно не е така,щом го купува редовно.

# 991
  • Мнения: 1 045
Аз пък имам въпрос за този парфюм - http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=20531&goChar=N  дали е толкова хубав като мъжкия и изобщо идея за сходна миризма  Crazy

Да, обсъждахме я преди няколко страници Скулптурата. И мъжкия е хубав, но и женския никак не пада по-долу. Аз много я обичах и не познавам някой на който да не му е харесвала. Купувай и не размисляй защото вече е много рядък. Сега е намален, а после вероятно ще изчезне съвсем.
Благодаря   bouquet

# 992
  • София
  • Мнения: 1 281
Някой спец. да опише pleasures intensе- Estee Lauder. Много омайващ ми се стори на първо мирисане, но после...
Как се развива траен ли е и т. н.?
Парфюмът е много добър! Траен е и с прекрасен остатъчен аромат. Един от любимите ми е, има изискан цветен аромат.

# 993
  • Варна
  • Мнения: 957
Поръчах си от ягодката  - Laura Biagiotti - Emotion и може би малко съм закъсняла с питането, но да ми кажете все пак някакви отзиви ?  Embarassed

Яд ме е, че забравих нилската градина, но нищо - ще остане за следващия път .... Crazy

Поръчах си и козметика оттам, но незнам защо ми дава  Order No само за козметиката, но не и за парфюмите... newsm78
Нали не пътуват заедно?

# 994
  • Мнения: 8 475
Поръчах си от ягодката  - Laura Biagiotti - Emotion и може би малко съм закъсняла с питането, но да ми кажете все пак някакви отзиви ?  Embarassed

Яд ме е, че забравих нилската градина, но нищо - ще остане за следващия път .... Crazy

Поръчах си и козметика оттам, но незнам защо ми дава  Order No само за козметиката, но не и за парфюмите... newsm78
Нали не пътуват заедно?
Плътен,сладък аромат,не е тежък/поне за мен/. Наситен и траен.

# 995
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Тези двата са ми познати като аромат, но, според вас, кой е по траен?
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50910&goChar=N
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=17934&goChar=N

# 996
  • Мнения: 1 368

1-ят е лятна версия, което автоматично го прави по-нетраен, според мен !

# 997
  • Бургас
  • Мнения: 225
   Здравейте, след толкова чудене днес си купих /т.е съпруга ми  Crazy/  L'instant Magic на Guerlain. Просто е невероятен. Аз си взех 50 мл., но към него имаше боди лосион и много симпатична кутия /май става забижута/.

# 998
  • Мнения: 3 641
Момичета, може ли малко помощ? BlushЧудя се дали да си вземa Pure Poison, незнам обаче дали ще ми пасне? Много харесвам Адикт, Линстант, Еуфория, не обичам много свежи и сапунести ,а по-сладки и тежки миризми.Благодаря предварително! Hug

# 999
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Понеже ми е слаб ангела пак поръчах от Ягодата парфюми на сляпо, единия, от които  Boudoir Sin Garden  Crazy  Дали ще ми докарва гора?  newsm78
Освен това днес установих, че Elle е абсолютно копие на  I Loewe You.
Някой може ли да ми каже нещичко за Stella Eau De Parfum на Стела Макартни, как е от към трайност?

# 1 000
  • Мнения: 5 500
Понеже ми е слаб ангела пак поръчах от Ягодата парфюми на сляпо, единия, от които  Boudoir Sin Garden  Crazy  Дали ще ми докарва гора?  newsm78
Не, но е много хубав, ако не ти хареса пиши ми за размяна или продажба, защото щях да го поръчвам!

# 1 001
  • Мнения: 13 512
Понеже ми е слаб ангела пак поръчах от Ягодата парфюми на сляпо, единия, от които  Boudoir Sin Garden  Crazy  Дали ще ми докарва гора?  newsm78
Освен това днес установих, че Elle е абсолютно копие на  I Loewe You.
Някой може ли да ми каже нещичко за Stella Eau De Parfum на Стела Макартни, как е от към трайност?

Питай Биляна за него, на мен не ми харесва. За трайност- не знам, аз не ги деля на трайни и нетрайни, това за мен няма значение.

# 1 002
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Можете ли да ми дадете отзиви за този парфюм?

http://megashop.bg/cshop/popup_image.php?pID=665&image=0

Ако ти харесва Лайт Блу, значи и този ще ти хареса, за мен са почти еднакви, не е лош, на мен лично ми допада Peace

# 1 003
Моят любим  парфюм е Долче и Габана-единственна Flutter

# 1 004
  • Мнения: 209
Моят любим  парфюм е Долче и Габана-единственна Flutter


аз го ползвах доскоро,в началото много ми хареса,но впоследствие взе да ми омръзва..иначе е готин като цяло ,но мисля че не бих си го купила пак(той всъщност ми беше подарък де)

Общи условия

Активация на акаунт