АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 143 628
  • 528
  •   1
Отговори
# 195
  • Burgas
  • Мнения: 4
poliville  Благодаря за отговора ! Изключително много ме наплашиха че трудно ще се възстановя, че бебето ще ми го покажат (да го видя само ) чак на другия ден и така . Успех на всички бъдещи и настоящи мами !  Hug

# 196
  • Мнения: 1
здравейте след два месеца и аз ще раждам в "Ева" някой ще ми каже ли какво трябва да си нося когато отивам да раждам, колкоще ми струва престоя, а след раждането каква е процедурата с документите за бебето, тъй като бащата се оказа малко голям страхливец и ме остави да се оправям сама още в 5месец и сега май бебчо ще си е на мое име?  Sad

# 197
  • Мнения: 120
Какъв е тоя пъзльо?Може и да му доиде акъла  Praynig

списъкът за болницата е от обичайните неща-нощница,чехли,тоалетни принадлежности,памперси или превръзки,личните ти документи ,картон .На мен престоя за 10 дена(бях там предварително ) и раждането ми беше около 40 лв.

Сестрите идват и те питат как ще са имената на бебето.Ако бащата ще го признава,трябва документ,ако не ще носи твоето име.

Късмет и дано всичко да е наред. Hug

# 198
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
didiunka стискам палци всичко да е наред и раждането да е бързо и безпроблемно искренно се възхещавам на жени като теб за мен те са майки-героини.
Относно нещата за болницата списъка не е дълъг дават го от болницата както е писала Девилчето  Hug на нея и Дидка,  ако раждането е секцио има и някакви лепенки.

# 199
  • Мнения: 1
devil_kin докато слуша мама акъла няма да му дойде Laughing . Да се роди моя принц, а бели коне под път и над път.

Мерси за инфото надявам са че няма да се стигне до секцио, че тогава ще ми бъде трудно, но пък не съм първата нито последната така че ще се оправя някак си. Rolling Eyes

# 200
  • Мнения: 120
Браво за смелостта и силата на духа.Мен ме беше страх от секцио(и още си е така),но всички които видях да раждат така там се възстановиха много бързо.Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1
Днес се оказа, че ще трябва да лежа 5 дена в клиниката и въпросът ми е хваща ли се интернет там? Embarassed Много мразя болниците, а и не съм от града и ще ми се види много дълъг престоя поне да се занимавам с нещо.

# 202
  • Мнения: 120
хваща се някайъв  ама е много слаб. Laughing

# 203
  • Мнения: 21
здравеите мами
6те ставам мама на4алото на януари,живея в Испания, но след 10 дни се прибирам, реших да си родя в Бг.От Сливен сам и мисля да родя в клиника Ева.Моля посаветваите ме в избора на лекар, които да следи бременността ми до края и при когото да родя д.Ди4ева или д.Пенков. Желая да родя секцио и виждам 4е много мами са доволни от д.Пенков.Сащо моля ако имате информация относно цени за раждане и следене на бременност, вкл. изследвания.В момента сам 5 месец, тук са ми направени и бхс, и фетална морфология, но в Бг не се осигурям здравно и нямам намерение и да го правя.Благодаря предварително.

# 204
  • Мнения: 19
Нели78 аз ти препоръчвам горещо Др Пенков  Peace страхотен екип са и винаги, по всяко едно време на денонощието можеш да разчиташ на тях при проблем, изкючително професионални и човечни  Heart Eyes за цени не мога да ти помога тъй като не си здравно осигурена, но нищо не ти коства да се обадиш и попиташ  Party Ако пък си търсиш компания обади се аз съм от Сливен  Mr. Green

# 205
  • Мнения: 1
има уверих се наистина е слаб, но при полжение , че по цял ден съм тук и това си е предимство.

# 206
  • Мнения: 120
didiunka  Блазя ти.Аз когато разбрах че се хващн някакъв нет,ми почнаха болките и вече нямаше за кога да го ползвам.Иначе от скуката ме спасяваше Дан Браун  Grinning

# 207
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора,poliville.И аз маи клоня кам д.Пенков, все хубави неща 4увам за него. Когато се прибера смятам да отида на оглед и да попитам за цените.А за компания сас сигурност ще ми липсва, от по4ти седем години не живея ж Бг, така 4е нямам много приятели там. Laughing

# 208
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Neli 78 аз раждах нормално при д-р Пенков изключително много съм доволна, моя приятелка ражда секцио също е доволна. За цените едно майче пред мен плаща раждала е секцио около 100лв мисля че плати не съм много сигурна.

# 209
  • Мнения: 106
а някои знае ли тел на ДР.Пашева,тя изражда в окрържна болница но нз,къде извършва прегледи и ако знаете пишете моля повече инфо за Таня Пашева?

Общи условия

Активация на акаунт