Помогнете ми в избора на матрак

  • 12 859
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
И на нас ни предстои тази покупка и живо ме интересуват мнения.
Записвам се в темата  Peace

А защо искаш да има пружини?

# 16
  • Мнения: 2 700
А защо искаш да има пружини?

И аз съм на тази вълна и вчера ходих в магазина на "Хепи дриймс" информативно. Продавачките ми казаха, че при спалня препоръчват матрак с пружини, не знам защо. Предполагам заради различната тежест на спящите.

# 17
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Ние сме с Тед и моят се издъни на първата година,а тежа 57кг. значи е от качеството а не от тежеста.Не бих си купила Тед отново!

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз нямам подматрачна рамка на спалнята, така че варианта с латекса отпадна. Купихме с индивидуално пакетирани пружинки на Тед - Фаворит С 7, с някакви подсилени зони. Засега съм много доволна, но матракът е все още нов, така че всъщност не мога да съм ти много полезна. Струваше около 600 лева, доколкото си спомням.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 711
И тук се записвам,че все още сме без матрак.Спряла съм се на Фаворит S7 на ТЕД.В момента също сме с матрак на ТЕД,май не е пружинен.Това което ме притеснява е че е хлътнал на местата,на които спим.
Иначе за Магнифлекс четох страхотни отзиви,но много са скъпи.

# 20
  • Мнения: 742
С две ръце съм за латексовите матраци  Peace Peace
На какво ли не съм спала, латексовия го ползваме от годна и половина, нямам думи колко ми е удобен!.

Нашият е български, излезе ни около 400 лв.

http://www.ekon-bg.com/latex/

# 21
  • Мнения: 649
И ние ползваме латексов на Екон - доволна съм засега (имаме го от два месеца). Наистина всеки месец трябва да се обръща матрака през първата година.
Възглавниците им обаче са най-удобното нещо, на което съм спала досега.

# 22
  • Мнения: 678
Матрак с пружина в Бг- не че не си заслужава ами това са пари на вятъра!
Пестят материали ( вата , дунапрен и т.н) , пружините много бързо изкачат и започват  меко казано да '' ръбят ''
Изпатих си жестоко с пружинения матрак на нашата спалня ( в друга тема съм писала Фирмата , сега не ми се говори пак ..) сутрин не можех да стана от адски болки в гърба, мъжът ми също......

Магнифлекс е най доброто решение.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 437
Ама тези Магнифлекс много скъпи, брее...тези на Екон ме заинтригуваха.

Знае ли някой магазини в Сф, където се предлагат или трябва да звъня на телефоните от сайта?

А матраци с пружина имаме сега и просто..не бих си купила пак. Нищо, че нашите са на 100 години, просто самата мисъл, че вътре има пружина ще ме пъди от спалнята.

# 24
  • Мнения: 678

....А матраци с пружина имаме сега и просто..не бих си купила пак. Нищо, че нашите са на 100 години, просто самата мисъл, че вътре има пружина ще ме пъди от спалнята.
тези матраци с пружина дето са на 100 год нямат нищо общо със сегашните.....! ( навремето явно не са пестели материали както правят сега навсякъде )
взехме на заем пружинен матрак ,  който е по-вече от 20-22 години - страхотно се спи на него , нито е хлътнал нито деформиран напротив мек и комфортен.....
Тези дунапренените са по- твърди от пружинените!

# 25
  • Мнения: 1 269
http://nanny-bg.com/
Ние сме с Нани. Много сме доволни! Peace

# 26
  • Мнения: 2 700
pazzza, с какъв на Нани сте? В магазина, където поръчахме спалнята ни предложиха Нани, но аз не обърнах внимание, защото реших, че ще търся в нета. И от колко време го ползвате?

# 27
  • Мнения: 1 269
pazzza, с какъв на Нани сте? В магазина, където поръчахме спалнята ни предложиха Нани, но аз не обърнах внимание, защото реших, че ще търся в нета. И от колко време го ползвате?
Имаме двулицев- 120/200 в детската стая. Прочетохме в инструкциите, че в началото по- често се завърта и ги спазваме. Все още сме от лятната страна, но скоро ще го обърнем от зимната.
 Брат ми също имат на Нани- много са доволни.
Ползваме от почти  година. Мислехме първоначално за Тед, но ни разобедиха. Не съжалявам!

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
запис

# 29
  • Мнения: 284
Ние се спряхме на Нани еднолицев-модел каспия лукс.

Общи условия

Активация на акаунт