Загубена диплома за средно образование!?!

  • 22 760
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не знам къде е общинската администрация. Да ти е хрумвало, че никой не е отговорил понеже може би не всеки знае? Ако някой пита къде се намира НБУ аз да му се смея ли, че не знае, щото аз знам? И как някой да има желание да отговори след като ти напълни темата с глупости?

Нали не се смеят на теб, какво ти пука?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Права си - няма как да знаят, дори не се пита за кой град става дума !  Rolling Eyes Ако наистина не знаеш къде се намира общинската администрация в твоя град, това говори много лошо за теб  Tired А по темата ще си пиша колкото искам, ако на някой не му харесва моето мнение, проблемът си е негов !  Whistling

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми ей, на, не знам. Нека си говори каквото си иска за мен. Не ми се е налагало да знам къде е, не ми трябва да знам. Като ми потрябва, първо теб ще питам.

# 18
  • Мнения: 223
Аз също НЕ знам къде се  намира по простата причина,че не ми се е налагало да я търся.  Crossing Arms Но не това е важното, а дали аджеба ще се намери НЯКОЙ,който да каже адреса, без да се заяжда по начин който да ме кара да се чувствам  невежа и проста?!
Който е може да помогне на въпроса -
Какъв е адреса на общинската администрация в София ?   Thinking
- то нека да не спами излишно темата с излияния на злоба ....!!!!!!!!!
   #Cussing out

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Добре, хайде да приемем, че вие никога не сте си правили регистрация в общината, не ви е трябвал никога документ (удостоверение за наследник, скица за имот и т.н.) , даже не знам как сте сключили брак, защото пак там се ходи за документи  #Crazy, акт за раждане  децата ви явно нямат, и да приключим въпроса    bouquet  Не може никой да те накара да се чустваш прост, освен ако наистина не си !  Peace Хиляди извинения, че се намесих в интересната ви темичка, отивам в ейвънската да се срамувам !  Mr. Green

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Цвети не отговори дали мъжа и е учил висше, защото наистина повечето университети ги взимат и много хора забравят да си ги приберат обратно след завършване.

Мирена, деца нямам, неомъжена съм. Нямам имоти, какво остава за наследници. И?

# 21
  • Мнения: 223
Добре, хайде да приемем, че вие никога не сте си правили регистрация в общината,  НЕ, НЕ СЪМ не ви е трябвал никога документ (удостоверение за наследник, скица за имот и т.н.) ТЕЗИ НЕЩА СЪЩО НЕ СА МИ ТРЯБВАЛИ ЗАСЕГА   Crossing Arms, даже не знам как сте сключили брак  ,  защото пак там се ходи за документи  #Crazy, акт за раждане  децата ви явно нямат ДЕЦА,СЪЩО НЯМАМ , и да приключим въпроса    bouquet  Не може никой да те накара да се чустваш прост, освен ако наистина не си !  Peace Хиляди извинения, че се намесих в интересната ви темичка, отивам в ейвънската да се срамувам !  Mr. Green



Е, явно трябва да си споделя и социалния статус, за да имаш основание да кажеш къде е адреса  #2gunfire


Неомъжена съм , все още деца нямам, слава богу никой не е умрял за да ми трябва удостоветение за наследник , и апартамента не сме го продавали за да видя скица за имот. И след като дадох изчерпателен отговор,който е необходим на потребителката - ще получа ли и изчерпателен отговор за адреса?   


Всъшност тема ,която можеше да приключи с един въпрос и един отговор Мирена 80 или както е там , се чувстваше удовлетворена да спами с излишните си въпроси вместо да даде отговор , на съфорумките си и да бъде полезна с нещо ?!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
А да си се замисляла, че за да получиш отговор, може би трябва да си зададеш правилно въпроса...???  newsm78 Някъде да си видяла в темата авторката да споменава за кой град става дума.....??? Да, мъжът и е завършил някакво училище, ама къде....? В провинцията ,в София...? Ако София - къде точно...? Ако ти се чустваш последователка на Ванга - моля, отговори ти !  Laughing

# 23
  • Мнения: 223
А да си се замисляла, че за да получиш отговор, може би трябва да си зададеш правилно въпроса...???  newsm78 Някъде да си видяла в темата авторката да споменава за кой град става дума.....??? Да, мъжът и е завършил някакво училище, ама къде....? В провинцията ,в София...? Ако София - къде точно...? Ако ти се чустваш последователка на Ванга - моля, отговори ти !  Laughing

Добре- виждам, че ти е трудно да разбреш въпроса ми къде се намира в София адреса ?
Така услеснявам ли те с отговора?

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Остави я, очевидно влиза тук за да се заяжда, не за да даде информация и да бъде полезна. Каквото и да кажеш, все ще се заяде.

Мирена, намери си личен живот или някакво занимание, освен да се караш с хората за глупости.

# 25
  • Мнения: 223
Остави я, очевидно влиза тук за да се заяжда, не за да даде информация и да бъде полезна. Каквото и да кажеш, все ще се заяде.

Мирена, намери си личен живот или някакво занимание, освен да се караш с хората за глупости.
  bouquet Права си !

и така...порових се малко и ето в случай,че момичето пита за Сф.
http://www.sofia.bg/contact.asp
Столична община ,  ул. Московска №33


http://www.sofia.bg/spravka.asp  това е за търсене на документ както е в случая с дипломата.Дано да свърши работа newsm78   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890

и така...порових се малко и ето в случай,че момичето пита за Сф.
http://www.sofia.bg/contact.asp
Столична община ,  ул. Московска №33


http://www.sofia.bg/spravka.asp  това е за търсене на документ както е в случая с дипломата.Дано да свърши работа newsm78   bouquet
  Можело значи... ама що трябва да се напъваш да го търсиш, по-добре да пуснеш тема, пък някой друг балък ше свърши работата вместо теб !  Wink

# 27
  • Мнения: 223
Ако не виждаш- не аз пуснах темата.
Заядливата в случая си ти - комплекси ли избиваш какво ли - не знам ,но определено имаш проблем в общуването с хора. Консултирай се с психиатъра си , изпий си антикукурина и пак ела. И за разлика от теб- опитвам се да помогна с някаква информация, не да се заяждам и  спамя излишно .

# 28
  • Там, край реката
  • Мнения: 166
Момичета, с това че използвах "Общинска администрация" /както е правилно/, а не "Община" предизвиках спор. Въпреки това си позволявам да уточня още нещо. Не съм от София /даже доста далеч съм от нея/, но зная че имате не един кмет, а кметове на различните райони, което означава, че имате и различни администрации. Невъзможно е само една администрация, в случая столична голяма, да се занимава с делата на повече от сто училища. Затова правилната връзка е следната http://www.sofia.bg/rajoni.asp - тук в табличката за съответния район, влизате в линка за структура и ще намерите адреса /и телефоните дори/ на Отдел "Образование, култура и т.н." в съответния район.
Попитайте там, за да ви кажат дали напълно е било закрито училището, което търсите, или все пак учителите, учениците и неговата документация са били пренасочени към някое друго /приемно училище/. Така ще разберете къде точно да подадете молбата си.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
Момичета, с това че използвах "Общинска администрация" /както е правилно/, а не "Община" предизвиках спор. Въпреки това си позволявам да уточня още нещо. Не съм от София /даже доста далеч съм от нея/, но зная че имате не един кмет, а кметове на различните райони, което означава, че имате и различни администрации. Невъзможно е само една администрация, в случая столична голяма, да се занимава с делата на повече от сто училища. Затова правилната връзка е следната http://www.sofia.bg/rajoni.asp - тук в табличката за съответния район, влизате в линка за структура и ще намерите адреса /и телефоните дори/ на Отдел "Образование, култура и т.н." в съответния район.
Попитайте там, за да ви кажат дали напълно е било закрито училището, което търсите, или все пак учителите, учениците и неговата документация са били пренасочени към някое друго /приемно училище/. Така ще разберете къде точно да подадете молбата си.
 Елена, аз напълно те разбрах, мисълта ми е, че ние тук си гадаем на сляпо, а може мъжът на авторката изобщо да не е завършил в София, дори и да живее тук сега, и единственото, което трябва да се направи, просто да завърти няколко телефона или най-добре да се отиде на място и да си извади нова. Така че освен тя да си помогне сама, аз не виждам друго решение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт