ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 9

  • 11 177
  • 374
  •   1
Отговори
# 345
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174


# 346
  • Мнения: 305
Мама Цвети е то не останало много до неделя,времето ще мине бързо,ще те чакам  Hug
Кафе за всички

# 347
  • Мнения: 149
здравейте момичетаbouquet  bouquet
аз напоследък само ви чета .
от понеделник съм диетична без прегрешения което може само да ме радва Grinning Grinning бях се отпуснала но пак влизам в релси. то не бяха гости та  хижа в еленският балкан.
до скоро!
приятен и усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

# 348
  • Мнения: 603
Добро утро и от мен милички  Hug
b_ivanova мерси за кафенцето , и аз да ви почерпя с едно
Ванчето-,  Joy точно аз се спарявм добре през деня и вечерта се излагам, не ме хвали а ме навикай, Embarassed че съм си за бой  :lol
denne, продължавай само така  Hug
Мими, приятно чистене и дано успееш да си направиш тренировката. Аз сега я започвам. Много хубав аватар,  Heart Eyes като ти видя усмихнатото детенце и ми става едно хубавоо  Party
Приятен и усмихнат ден  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 305
Усмивчице карам ти се разбира се.Аааааа кво е това среднощно ядене  Naughty
Ама ти повече няма да правиш така,аз си знам.За това   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 350
  • Мнения: 1 454
  jumpuu  jumpuu  jumpuu Добро утроооооjumpuu  jumpuu  jumpuu

Сладки момичета, много се радвам да си прекарам сутринта с вас...и супер се зарадвах като видях колко много сте писали вчера!

Мами, миличка...нямам търпение да дойде неделя...аз може би няма да мога влизам, че една приятелка си дойде от Англия и няма да имам никакво време - трябва да и обърна внимание...Целувки ,целувки ,целувки
Мими, според мен не трябва да се притесняваш с тренировките толкова...В крайна сметка за да пропуснеш тренировка, то явно си правила нещо друго ( което също е изгорило калориики) Да не говорим ,че в твоя случай това "нещо" е малката сладкишка вкъщи...каква по-хубава тренировка  Hug
denne , приятна почивка без диета...хихихи...ама от понеделник да се връщаш задължително, че ще пишем отсъствия Simple Smile
Ванчето- , пиле надявам се не си се разсърдила...то ние през цялото време пишем за това кой как се справя, а напоследък пред празничния маратон, който предстои всички сме се заработили май май  newsm78
Иванова,това е много готина идея...да си даваш определен брой прегрешения за месеца- направо е жестоко...ще взема и аз така да пробвам ама следващия месец Simple Smile
Усмивчица, то ти от толкова почване-спиране...направо ще си го направиш към месец японското чудо...тъкмо ще свалиш повече   bouquet
Крисси, много ,много ,много ни лиспваш!

  bouquet Hug  bouquet

Мацки...много дълъг пост стана, но...аз вчера каквото ви бях написала, че съм хапнала...към 4.30 си хапнах една Активия (новата с горския плод)  и след това излизане, кафета глупости - нищо не съм хапнала защото като се прибрах ...карах велоергометър 700кал и след това ми се обадиха да излизаме и то стана...само с алкохол съм прегрешила Wink
А сега ми е едно развълнувано...върша ги едни  блондински истории и емоционално съм направо...голям смях , големи дилеми...

Много ви обичам и спирам, че то е отегчително за мене вече!


PS :Ето това ми беше сутрешното съобщение, но тъпият интернет падна и ...чак сега го пуснаха....
ядох сладки  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
пфууу голяма съм смотанячка - обещавам да не го обръщам на ден за тъпчене!!!!
Обичам ви!

# 351
  • Мнения: 603
Daisi4ka , как ще се обиждаш така бе мила ей!!! голяма работа, малко сладки  Hug  а иначе за вчера-браво. И аз съм така,ама като не ям вечер и като се прибера умирам от глад,затова днеска реших да ям преди да излезна по режима , разбира се. Ааааа какви дилеми? казвай,казвай?  Joy
Ванче, мерси  Hug обещавам че ще се старая  Hug
Аз днес направих страхотна тренировка- гимнастика за всяка част от тялото, 100 коремни преси/всякакви/ 60 клякания, и 15 мин. колело / 200кал/ След 1 час си изядох яйчицата, и сега си правя пил. дробчета и салата. Доста рано ще си изям вечерята,ама съм гладна и доста изморена, пък и съм сигурна че ще ме засити за цяла вечер.  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Целувки за всички момичетаа   Hug

# 352
  • Мнения: 1 454
Усмивчице  Hug
няма, няма да се обиждам...

Целувка те целувам...а за дилемите...абе един идва - друг си заминава и са много добри приятели, но...аз няма да се поддавам на чара му на последния Simple Smile

# 353
  • Мнения: 2 099
Усмивка страхотна тренировка си направила. Кога ли пак и аз ще мога да направя 100 коремни  Cry, преди години можех да направя 200 без почивка, а сега едва 40 изкарвам и умирам от болка в кръста. Confused
Аз свърших дом.работа, остава ми само да взема Вики от братовчедка и и пра-бабата и да я закарам за вечерта при родителите си, след което трябва и да се изкъпя и незнам дали ще ми остане време да потренирам, та най-вероятно ще го отложа за утре. Големи размишления му направих. Laughing
Дейзи много ми хареса поста ти.  Grinning

# 354
  • Мнения: 603
Мими, и ти си направила добра тренировка, и с чистенето,такаче не се притеснявай,сега прекарай една хубава вечер с мъжа си, и си почини добре..  Hug
 Daisi4ka, хаха страшна си  Hug радвам се че ти е едно такова емоционално, пък и  такава красавица като теб, няма да спира това идване и заминаване на мъже  Hug  Hug
Аз няма да казвам за себе си, че като ви се похваля и се орочасвам  Joy . Измислила съм да правя два дни само на сокове и вода/ че нещо никаква воля няма у мен тази седмица/ и да се разтовара малко от ядене. Дано да стане  Rolling Eyes Пък от понеделник пак ще я мъча Японската. Няма да се откажа,докато не я завърша.  Crossing Arms  Crossing Arms  Crossing Arms
Приятна вечер момичета, и много хубави почивни дни. И да сте диетични.

# 355
  • Мнения: 6 017
Крисси, снимките от сватбата и сватбеното пътешествие са великолепни..........

# 356
  • Мнения: 305
Усмивке ,гордея се с теб  Hug
Дайсичка няма проблем.А за сладките да не те притеснява,при положение,че по1ти не си яла,не мисля че са проблем   bouquet

# 357
  • Мнения: 936
Тук съм, само да кажа че след краткото озаптяване на апетита пак ям всичко, което видя. Добро коремче съм заформила. Просто се вкиснах от последните събития и ме изби на ядене. Ще гледам поне за табличката да реализирам някой минус.
Много  Heart Eyes и  Hug на всички момичета!

# 358
  • Мнения: 2 099
Добро утро,

МОМИЧЕТА НЕЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ДО УТРЕ ДО ОБЯД СЪБИРАМЕ МЕРКИ, ТАКА ЧЕ АКО ИМАТЕ ПРОМЯНА МИ ГИ ИЗПРАЩАЙТЕ НА ЛИЧНИ.
   

Дейзи, Усмивка знам че и вие като мен обичате Активия, та да ви се похваля вчера си купих новата Активия с парченца плод- за първи път я видях , мъничка е като кремчетата и на вкус е супер- като много свежо кремче е.
Тедъ стискам палци по-скоро да отмине и този период и да премахнеш коремчето.  bouquet

Лек и диетичен уикенд на всички.  bouquet

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 07:52 от mimival

# 359
  • Мнения: 485
Mr. GreenМомичета, Mr. Green здравейте  Mr. Greenпак  Mr. Greenи от мен Mr. Green!
Нещо се позагубих, нооооооооооо вече съм на линия Mr. Green. Е, като се замисля ще бъда, но от понеделник. Намерих една обява за един клуб по аеробика и смятам да се пробвам. С режима се лутам от един на друг и все не си намирам. Трудно ми е да спазвам точно определена диета, особено в компанията на милото Heart Eyes Blush. Но пордължавам издирването
   Joy hahaha Joy .
Мимивал няма да пращам пак нови мерки, защото немисля, че има нещо за промяна. А  с коремните преси и аз съм така. Почна ли ги няма как да избягам от мускулната треска. Та и хапове не помагат.Пфуууу ooooh!

Тедъ да му се не види и аз съм тъйййй  ooooh! . Подгони ли ме депресията, все хладилника ми се притичва на помощ  hahaha Joy hahaha Joy

УсMuBka бравос едно от мен!!! Държеш си японския фронт и не пускаш!   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт